Įkraunama...
Įkraunama...

Bijau....

Labutis visoms vairuojančioms 4u.gif Net nežinau, kaip tiksliai aprašyti slegiančią problemą-noriu vairuoti, bet...bijau verysad.gif Atrodo, jei tik išvažiuosiu į gatvę-būtinai ką nors ne taip padarysiu...Pavydžiu visoms savo vairuojančioms draugėms, bet pati niekaip nepersilaužiu verysad.gif Gal kam taip buvo bet sugebėjote įveikti save? unsure.gif p.s. teises turiu-sugebėjau išsilaikyti, beje, jau labai senai...
Atsakyti
aš bijau kol neįsėdu į auto 4u.gif po to viskas ok thumbup.gif
Atsakyti
Man buvo taip pat... Šešiolika metų turiu teises, bet per pastarąjį mėnesį vairavau daugiau, negu per tuos 16 metų wub.gif wub.gif Tiesiog nebuvo poreikio: buvo vyras, sūnus, nepatikėjo man mašinos ir baimę turėjau... Vyro neliko, sūnus užsienin išrūko, tai sėdau birželio vidury į mašiniuką ir išlipt nebenoriu biggrin.gif . Palinkėčiau tik drąsos, viskas bus gerai, ir važiuoti vienai, be jokių patarėjų... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2006 07 09, 21:33)
Labutis visoms vairuojančioms 4u.gif Net nežinau, kaip tiksliai aprašyti slegiančią problemą-noriu vairuoti, bet...bijau verysad.gif Atrodo, jei tik išvažiuosiu į gatvę-būtinai ką nors ne taip padarysiu...Pavydžiu visoms savo vairuojančioms draugėms, bet pati niekaip nepersilaužiu verysad.gif Gal kam taip buvo bet sugebėjote įveikti save? unsure.gif p.s. teises turiu-sugebėjau išsilaikyti, beje, jau labai senai...


As irgi turiu tokia pat problemyte. Del to jauciuos tokia nepilnaverte. Ir tokia ziopla. Tiesiog bijau kitu automobiliu. Ir nezinau kaip persilauzti
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Aš tiesiog neįsivaizduoju savęs nevairuojančios-tai man vienas didžiausių malonumu thumbup.gif Ir galiu pasakyti, kad nereikia kompleksuoti dėl to, kad atsisėdusi vos ne pirmą kart kažką padarysi ne taip, juk visiems būna pirmas kartas ir kažkada gi reikia pradėt biggrin.gif Drąsiau! O baimę siulyčiau nugalėt tik vienu būdu-atsisėst už vairo ir pajudėt, įsijunk ramia muzikytę ir pirmyn - per savo mikrorajono sankryžas biggrin.gif Ir kol neišvažinėsi iki įgrisimo savo rajono, kol neišnagrinėsi visų sankryžų ypatumų ir pan. į miesto centrą geriau nevažiuot, ne dėl to, kad ten sunku ar dar kas nors, o dėl to, kad važinėdama nejudriomis gatvytėmis, įgysi truputuką daugiau pasitikėjimo savimi ir jau baimės akys bus kur kas mažesnės lotuliukas.gif Svarbu nereikia sakyti aš negaliu, o priešingai - aš galiu ir man būtinai pavyks!!!! thumbup.gif
Atsakyti
As gyvenu Siauliuose, kur visos gatveles daugmaz pazistamos, bet zadu kraustytis i Vilniu. Vat ka ten reiks daryti, tai supratimo neturiu. Man piestu plaukai stojasi koks ten judejimas gatvese blink.gif
Atsakyti
oi kaip mane sita problema kankina.teko net pas psichologa keliauti,nes vyras negali priversti vairuoti,o greitu laiku teks,nes zadam namuka statytis,vaika visur vezioti reiks doh.gif man nuo minties kad reiks vairuoti kojas pakerta,pilva suka unsure.gif zinau kad kvaila,nes vairuoju atsargiai,bet nepasitikiu kitais,bijau kad galiu koki nesamoninga manevra padaryti.o parkavimasis tai isviso kazkoks baubas.lyg ir ne piemene,bet va neiveikiu saves kol kas.as aplamai bijau masinose vazinetis,tolimesnes keliones man ko ne didvyriskas isbandymas.Man baisu kai gatves pilnos girtu,"ereliu" kuriu tikslas aplenkti leciau vaziuojanti,ar manevruoti kai pamiseliams.Vat ir nesiryztu sestis uz vairo,nors teises jau kokie 5 metai turiu blush2.gif
Atsakyti
o a sneprisiruosiu vaziavimo eiti laikytis,ir be to nemoku vairuoti,paniskai bijau blink.gif doh.gif
Atsakyti
Normalu, kad yra baimė pradėti vairuoti.
Aš prieš pradėdama susikuriau sau lyg ir tokį moto "jokiu būdu nevažinėti greitai ir būtinai apsidrausti (tada dar draudimas buvo ne privalomas". Lėčiau važiuojant išmoksti stebėti peščių perėjas, o jeigu kokia bėda (neduok Dieve) tai kai nėra greičio ir pasekmės visai kitokios. Dėl vadinamos metalinės avarijos, tai tam yra draudimas.
Tokia buvo mano pradžia prieš 7 metus.
Paskui su laiku ateina patirtis, lengviau būna priimti sprendimus.
Bet ir dabar manau, kad NĖRA JOKIO REIKALO SKUBĖTI, jau seniai žinomas posakis, neskubėk ir būsi pirmas.

Pirmyn keliu naujokai, neskubėkit ir vikas bus thumbup.gif
Atsakyti
O mano pesimistines nuotaikos del naujo masiniuko. Planuoju greitu laiku keisti automobili ir negaliu psichologiskai persilauzti. Busima masina, bus didesniu gabaritu. Su baime vairuoti persilauziau visai neseniai, nors vairuoju jau beveik metai. nebijau apgadinti masinos, man buvo baisu suzaloti ka nors.
Atsakyti
QUOTE(reallywomen @ 2008 03 09, 21:32)
O mano pesimistines nuotaikos del naujo masiniuko. Planuoju greitu laiku keisti automobili ir negaliu psichologiskai persilauzti. Busima masina, bus didesniu gabaritu. Su baime vairuoti persilauziau visai neseniai, nors vairuoju jau beveik metai. nebijau apgadinti masinos, man buvo baisu suzaloti ka nors.


Del didesniu gabaritu nebijok,nes kuo didesne masina tuo geresnis matomumas,ir tikrai lengviau su tokia vaziuoti.
Atsakyti
reikia prisiversti ir sestis prie vairo. tik taip galesi nugaleti baime.
Atsakyti