Įkraunama...
Įkraunama...

Sunkumai su tuštinimusi

mes ir su tokia problemyte susidurem, tei mumis tik dziovintu slyvu kompotukas gelbsti 4u.gif
Atsakyti
Man viena gyd. pasakė vieną tokį receptą, jis tinka ir suaugusiems, ir vaikučiams, aišku leliukams tai ne...
Reikia:
4 džiovintų slyvų,
4 džiovintų abrikosų
Ir 1-2 šaukštus razinų.

Viską kruopščiai nuplauti ir nakčiai užpilti 0,5 l karšto vandens, uždengti ir palikti. Gaunasi kaip kompotukas, ryte pirmiasia jo kažkiek pagerti, truputį užvalgyti išmirkusių, džiovintų vaisių. O visą likusį skystį, vaisius galima ir toliau gerti ir valgyti dienos bėgyje. Šita norma skirta suaugusiam, tai aišku vaikučiams pusės to užtektų...

Jei labai užkietėję, tai galima vartoti tol, kol pasitvarko viskas. Ir sakė, kad galima profilaktiškai pasidaryti tokį kompotuką kartais, kad neužleisti tos problemos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 11 vasario 2010 - 07:43
QUOTE(EJZ @ 2008 12 09, 17:22)
Sveikos mamytės reikia pagelbos.
Mano gražuolei labai kietėja viduriukai.
Sriubos kasdien, daržovės ir skysčių dau geria: pienas, arbata.
Patarkit kaip be vaistų padėti kleckui.

Pabandyk kasdien duoti jogurto, bent jau mano mazei, jogurtas labai padejo...aisku jeigu tavo mazoji ji megsta...
Atsakyti
sveikos. mano mazite sunkiai kakoja ir viena kart i savaite ir sunkiai iseina lb stenia, ka galit parart kad mazite kakotu normaliai,nestenedama. buciau LABAI DEKINGA UZ KEKVIENA INFORMACIJA.
Atsakyti
QUOTE(rimmuske @ 2010 03 03, 17:14)
sveikos. mano mazite sunkiai kakoja ir viena kart i savaite ir sunkiai iseina lb stenia, ka galit parart kad mazite kakotu normaliai,nestenedama. buciau LABAI DEKINGA UZ KEKVIENA INFORMACIJA.

gal gydytoja patartu kazka,nueik, pasitark! siaip yra ir sirupeliu visokiu kudikiams/vaikams "duphalac" labai padeda.
Atsakyti
Pritariu,kad geriausia-pasitarti su gydytoja.Šiaip labai padeda slyvų tyrelė (ar slyvos).Reikėtų stebėti,kokį maistą valgo mažylė,gal vartojai labai mažai skysčių,vidurius kietinančių produktų ir pan. 4u.gif
Atsakyti
Apie Duphalac yra atskira tema. Ten yra parašyta, kad šis preparatas nėra geras, turi pašalinį poveikį - pučia pilvą.

Mėginkit slyvas, daug vandens (vanduo nuo išmirkytų slyvų irgi labai gerai), gerąsias bakterijas (tik ne bifolac - jis kietina vidurius).

Dar žinau, yra kažkos sidabruotas vanduo, jis pardavinėjamas Coral Club platintojų, bet informacijos apie tą preparatą neturiu daug, tai pabandykite pasiieškoti internetu.
Atsakyti
Tavo mazylei jau vasar 2 m. gal pieno produktu per daug valgot arba pieno geria nemazai,nes mano bernuzeliui labai kietina pienas,jai jo dazniau ar daugiau ir viskas.Nupirkus esu pieno nuo metu ir kas antra para tai to tai ano duodu ir viskas dabar tvarkoj.
Atsakyti
Aš irgi manau kad pirmiausia reikia su gydytoja pasitarti. Mums tokiais atvejais labai padeda slyvu tyrele.
Atsakyti
Kiek ant savo merginos pastebiu, tai viduriukai pakieteja, kai nevalgo sriubytes. Beje, jai nuo paprasto pieno kaip tik palaisveja viduriukai... O siaip slyvos thumbup.gif
Atsakyti
As irgi pritariu, kad pirmoj eilej reikia su gydytoja pasitarti, nes jeigu kakoja 1 karta per savaite, tai jau BEDA !!! g.gif
Maniskis jei kuria diena nepakakoja, tai as jau imuosiu priemoniu visokiu, o jusu sakot kad visa savaite nekakoja unsure.gif
Mums pvz. slyvu tyreles tai nelabai tinkamos, nes pradeda raizyti pilva, o is sitos padeties gelbejames morku sultimis thumbup.gif Tik zinoma ne pirktinemis, nes tie visi "Kubus" ir t.t. tik dar labiau kietina. Mes sutarkuojam kelias morkas ir isspaudziam, uztenka ir vienos stiklines, ir jokios problemos su viduriuku uzkietejimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ylli @ 2010 03 04, 12:06)
Pritariu,kad geriausia-pasitarti su gydytoja.Šiaip labai padeda slyvų tyrelė (ar slyvos).Reikėtų stebėti,kokį maistą valgo mažylė,gal vartojai labai mažai skysčių,vidurius kietinančių produktų ir pan. 4u.gif

good.gif pabandyk duoti kuo daugiau jogurto, obuoliu, vynuogiu ar dziovintu vaisiu... gal pades smile.gif
Atsakyti