Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

QUOTE(susidomejus @ 2010 03 28, 10:48)
Ta nauja linija su pieno rugstimi jos ir pristate vakar ir dar zadejo, kai sukurs kremus, vel surengt pristatyma.
prausikli turiu su pieno rugstim, vakar prausemes su sunum veidukus, keista, bet man negrauzia  blink.gif Bet as pirkau 5 proc. tai isvada, kad pieno rugsties gerokai svelnesne kosmetika. Sake, ateityje bus ir kremukai su pieno rugstim.
Apie SPF klause moterys, tai sake, kad apie 10.


Su pieno rugstimis ir man negrauzia (turiu Neostrata). Kokia kaina sio prausiklio ir kokia talpa? g.gif
Dekui del informacijos apie SPF 4u.gif
Atsakyti
Naujaji prausikli su pieno rugstimi (5%) vistik nusipirkau blush2.gif . Pagalvojau, kad po stipresnio Neostrata, vasarai sis bus kaip tik bigsmile.gif . Siandien pabandysiu, bet kol kas galiu pasakyti, kad kvapas toks malonus, svelnus, neerzinantis (nors siaip O.D.A. produktai turi toki specfini kvapa unsure.gif ).
Atsakyti
QUOTE(neris @ 2010 03 31, 12:28)
Naujaji prausikli su pieno rugstimi (5%) vistik nusipirkau blush2.gif . Pagalvojau, kad po stipresnio Neostrata, vasarai sis bus kaip tik bigsmile.gif . Siandien pabandysiu, bet kol kas galiu pasakyti, kad kvapas toks malonus, svelnus, neerzinantis (nors siaip O.D.A. produktai turi toki specfini kvapa unsure.gif ).

aha , turi kvapa, bet visai nieko man, ir tik tie, kur su glikolio rugstim. Kur su pieno rugstim , tai ir kvepia pienuku smile.gif
Bandysiu nusipirkt internetu balzama, seruma su vit C , gal dar to kremuko 5 proc g.gif Ziurejau, veido poros kazkokios tuscios pas mane liko po naudojimosi kremuku, reikia kazka daryt, kad susitrauktu. Kol buvo pilnos riebaliuku, gal nesimate taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 03 31, 20:32)
aha , turi kvapa, bet visai nieko man, ir tik tie, kur su glikolio rugstim. Kur su pieno rugstim , tai  ir kvepia pienuku smile.gif
Bandysiu nusipirkt internetu balzama, seruma su vit C , gal dar to kremuko 5 proc  g.gif Ziurejau, veido poros kazkokios tuscios pas mane liko po naudojimosi kremuku, reikia kazka daryt, kad susitrauktu. Kol buvo pilnos riebaliuku, gal nesimate taip  g.gif

o kuri is O.D.A priemoniu sutraukia veido poras a? 4u.gif gal ka seminare minejo smile.gif
ir ar ju puslapyje galima uz prekes atsiskaityti kreditine kortele g.gif gal jau kas saketes rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudre755: 01 balandžio 2010 - 17:47
QUOTE(gudre755 @ 2010 04 01, 17:44)
o kuri is O.D.A priemoniu sutraukia veido poras a? 4u.gif gal ka seminare minejo smile.gif
ir ar ju puslapyje galima uz prekes atsiskaityti kreditine kortele g.gif gal jau kas saketes rolleyes.gif

negirdejau, gal praklausiau, kas sutraukia, nes mane irgi tas domina.
Dar nesisakiau, bet sakysiuos balandzio vidury.
Atsakyti
Prausiklis su pieno rugstimi 5% tikrai malonus. Nusiprausus netraukia odos. Tik toks skystokas ir neputoja, bet kazkaip skalsus. Zodziu, vykes pirkinys.
Gal kuriai reiketu visai naujo serumo? Gavau dovanu-norejau balzamo, o gavau seruma, kuri jau turiu verysad.gif . O gal dar kas noretu pirktis 10% kremuko per puse? g.gif
Atsakyti
O gal jau kuri bandete Detergenta 5 proc.? Ar girdejote gal kokiu atsiliepimu? Kaip suprantu cia kazkas panasaus i veido tonika?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wenera8: 02 balandžio 2010 - 11:39
QUOTE(wenera8 @ 2010 04 02, 12:38)
O gal jau kuri bandete Detergenta 5 proc.? Ar girdejote gal kokiu atsiliepimu? Kaip suprantu cia kazkas panasaus i veido tonika?


Tai cia ir yra tas prausiklis su 5% pieno rugstimi 4u.gif
Atsakyti
kazkaip sitoj kosmetikoj toniku visai nera, turbut ir nereikia
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 04 02, 16:10)
kazkaip sitoj kosmetikoj toniku visai nera, turbut ir nereikia


Pastebejau, kad ir kitos firmos turincios rugstine linija neturi toniku. Turbut jau butu per stipru odai g.gif
Atsakyti
Merginos, o gal kuri jau esate isbande paakiu kremuka? "Pelenes" parodoje viena mergina buvo priejusi ir labai gyre. Kazka minejo, kad padejo apmazinti pigmentines demeles aplink akis g.gif Idomu, kokia jo sudetis? Neturetu, gi, buti odai aplink akis su rugstimi g.gif
Atsakyti
o as toj konferencojoj vienos dirbancios su ta kosmetika klausiau apie paakiu kremuka, tai jinai sake, kad klientem nelabai jis patinka, ar per sunkus uztepti ar dar kas. Bet vistiek noreciau pabandyt pati ji.
Atsakyti