Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

Ar 5 proc. prausiklis gerai nuplauna makiazo likucius?
Atsakyti
mano oda sausa, bet problemiska T zona - paberia, inkstiru prisikaupia. Pasitarem su kosmetologe ir vietoj eilinio valymo dabar darom rugstiniu pylingu kursa su sia kosmetika rolleyes.gif jausmas tai nelabai koks, grauzia, bet rezultatas tikrai matomas. taip kad, kaip sakoma, del grozio galima paketet ax.gif matau, kad po kiekvienos proceduros odos bukle vis gereja.

o namie naudoju prausikli su glikolio rugstim, veido kremo man ideda kosmetologe, kiek pamenu, raminancio. apie menesi naudoju ir paakiu krema ( galvojau, kad mimikos raukseles apmazins ), bet kol kas jokio rezultato nematau g.gif siaip kremas tas labai lengvutis, jei sausai paakiu odai, gal net per mazai drekinantis, sakyciau. bet cia individualiai, vieniem tinka ir patinka, kitiem ne 4u.gif bet, jei derint su profesinaliom procedurom, oda galima labai gerai sutvarkyti cia faktas smile.gif
Atsakyti
As taip pat dariau su sia kosmetika rugstiniu pylingu kursa, tai odos bukle tikrai pagerejo thumbup.gif O su kokio stiprumo rugstim dare?
Atsakyti
QUOTE(wenera8 @ 2010 04 03, 00:56)
Ar 5 proc. prausiklis gerai nuplauna makiazo likucius?


Bent jau man mineralines pudros likucius nuplauna gerai. Tik jau labai jis toks idomus rolleyes.gif -skystokas toks ir visai neputoja, bet nusiprausus veido nesausina, netempia. Kol kas nieko blogo pasakyti negaliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alias @ 2010 04 03, 10:51)
mano oda sausa, bet problemiska T zona - paberia, inkstiru prisikaupia. Pasitarem su kosmetologe ir vietoj eilinio valymo dabar darom rugstiniu pylingu kursa su sia kosmetika rolleyes.gif  jausmas tai nelabai koks, grauzia, bet rezultatas tikrai matomas. taip kad, kaip sakoma, del grozio galima paketet ax.gif matau, kad po kiekvienos proceduros odos bukle vis gereja.

o namie naudoju prausikli su glikolio rugstim, veido kremo man ideda kosmetologe, kiek pamenu, raminancio. apie menesi naudoju ir paakiu krema ( galvojau, kad mimikos raukseles apmazins ), bet kol kas jokio rezultato nematau g.gif siaip kremas tas labai lengvutis, jei sausai paakiu odai, gal net per mazai drekinantis, sakyciau. bet cia individualiai, vieniem tinka ir patinka, kitiem ne  4u.gif  bet, jei derint su profesinaliom procedurom, oda galima labai gerai sutvarkyti cia faktas smile.gif

o su kuriuo cia pilingu jums daro ax.gif mane ziauriai vargina tie inkstirai jau esu nevilti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 04 03, 00:39)
kai atsakys, parasyk cia, gerai?

na atrase man, bet apie poru sutraukima nieko nepasake, tik pasiule naudoti kremuka 7 proc. ir prausikli 7 proc. su glikolio rugstim. Tik paminejo, jog sios priemones nepades tai tik tada pasiulis kita varianta doh.gif paslaptingos jos kokios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2010 04 06, 21:03)
na atrase man, bet apie  poru sutraukima nieko nepasake, tik pasiule naudoti kremuka 7 proc. ir prausikli 7 proc. su glikolio rugstim. Tik paminejo, jog sios priemones nepades tai tik tada pasiulis kita varianta doh.gif paslaptingos jos kokios biggrin.gif


Itariu, kad pasiule taip tik todel, kad pradedant nuo 10% nebutu per stipru odai. Na, kad neimtu nepratusi prie rugsties oda raudonuoti ir kt. netoleruoti verysad.gif .
Man taip pat pasiule 7% pradzioje. O paskui paminejo, kad jeigu viskas ok, tai galima ta 7% pakaitalioti (na, tuo periodu, kaip padaugeja spuogu) su 10%. Arba 10% teptis nakciai, o 7% dienai.
Ai, ir apskritai, gal vasarai nelabai ir verta pulti pradeti naudoti stipriausia krema g.gif Nors, as noreciau pabandyti nakciai 10% blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2010 04 06, 21:03)
na atrase man, bet apie  poru sutraukima nieko nepasake, tik pasiule naudoti kremuka 7 proc. ir prausikli 7 proc. su glikolio rugstim. Tik paminejo, jog sios priemones nepades tai tik tada pasiulis kita varianta doh.gif paslaptingos jos kokios biggrin.gif

gal tos alginatines kaukes sutraukia, bet jas parduoda tik kosmetologams.
As klausiau, ar galima naudoti tuos kremus pastoviai, ar reikia daryto pertrauka, atsake, kad galima pastoviai, jeigu tinka.
Papildyta:
Kitoj temoj rase, kad minimalus SPF vasarai turi but 15 arba naudoti rugstinius kremus tik vakare. O ODA kosmetologe sake, kad ju SPF pakankamas Lietuvai ir galima naudot ir vasara.
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2010 04 05, 17:14)
o su kuriuo cia pilingu jums daro ax.gif mane ziauriai vargina  tie inkstirai jau esu nevilti doh.gif


kosmetologe turi is O-D-A serijos profesionalias priemones. o rugstinis pilingas tai visa procedura (ne kaip paprastas namuose sveitimas grudetu sveitikliu): nuvalius veida uztepama rugstis, po kiek laiko ji neutralizuojama, isspaudziami iskile insktirai ir uztepama raminanti kauke, o pabaigoj kremas. reikia daryti minimum 6 tokias proceduras, nes kiekvienos metu palaipsniui didinama naudojamos rugsties koncentracija, o antroj pusej kurso, mazinama.

beje del filtro, klausiau savo kosmetologes, tai sake man, koks filtras, bet pamisrau blush2.gif lyg tais ar 12 ar 15. tad jei specialiai ant saules nebuti, nesideginti, turetu uztekti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neris @ 2010 04 17, 15:34)
Ka uzsisakete g.gif  ir kokie atsiliepimai ax.gif ?

uzsisakiau 5 proc krema su glikolio rugstimi, paakiu kremuka ir balzama. Sia savaite dar uzsisakysiu 7 proc glikolio prausikli ir 5 proc pieno rugsties prausikli, nes baigiasi ir vaikui labai padeda nuo spuogu.
Dar labai dziaugiuosi tuo balzamu, nes nusideginau ranka iki raudonumo, tai pasitepiau balzamu, kita diena visai neskaudejo, dar kita raudonumas pradejo nykt ir dabar vos matosi jau po keliu dienu. O turejo skaudet kokia savaite ir paskui viskas nusilupti, kaip visada buna. Paskui dar isipjoviau truputi, vel patepiau, zaizda kita diena jau atrode visai gerai. Manau, kad labai geras dalykas.
Atsakyti
Isbandzius ir as sia kosmetika ir toliau naudoju.Prausikli kaip man minejo vakare reikia naudoti du kartus.Pirma karta ant sausos odos imuiluoti ir nuplauti,o paskui nusluoscius veiduka antra karta pakartoti.Kremukas 7%man buvo svelnus,bet paskui perejau ant 10%,tik nepatinka tie juodi grudeliai.Paakiu kremas tai yra sviesinantis ir gan lengvas,tai naudoju ryte,o vakare kitos firmos nuo raukslyciu smile.gif .Serumas tikrai geras dalykas ,kas liecia zaizdeles,o po rugstiniu veido valymo proceduru tai superinis dalykas,labai gerai nuramina sudirgimus.Patiko dar maskuojantis kremas,bet jau labai neskalsus.tai tokie mano atsiliepimai ax.gif .Man si kosmetika is pradziu,kaip tik visus spuogus i virsu kele,tai ispradziu nervavo,atrodo nori juos isnaikinti o jie i virsu visi,bet taip valosi oda.Nu ir prirasiau visa laiska beveik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2010 04 27, 20:15)
Isbandzius ir as sia kosmetika ir toliau naudoju.Prausikli kaip man minejo vakare reikia naudoti du kartus.Pirma karta ant sausos odos imuiluoti ir nuplauti,o paskui nusluoscius veiduka antra karta pakartoti.Kremukas 7%man buvo svelnus,bet paskui perejau ant 10%,tik nepatinka tie juodi grudeliai.Paakiu kremas tai yra sviesinantis ir gan lengvas,tai naudoju ryte,o vakare kitos firmos nuo raukslyciu smile.gif .Serumas tikrai geras dalykas ,kas liecia zaizdeles,o po rugstiniu veido valymo proceduru tai superinis dalykas,labai gerai nuramina sudirgimus.Patiko dar maskuojantis kremas,bet jau labai neskalsus.tai tokie mano atsiliepimai ax.gif .Man si kosmetika is pradziu,kaip tik visus spuogus i virsu kele,tai ispradziu nervavo,atrodo nori juos isnaikinti o jie i virsu visi,bet taip valosi oda.Nu ir prirasiau visa laiska beveik doh.gif

kokie cia grudeliai? kreme?
Uzsisakiau internetu is ju prausiklius 7 proc su glikoline r. ir pieno rugsties prausikli. Siandien atveze. Ta glikolini duosiu sunui, tegul spuogus nuplauna wink.gif
Atsakyti