Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Shliopke @ 2010 06 05, 11:37)
as galvojau kad bus pas bet ka is pradziu, o paskui gavosi, kad pas Puziene biggrin.gif

kas jau tau taip nepatiko g.gif ?

O cia juk aisku, kad ne visiems viskas visur gerai, tai l.normalu rolleyes.gif

drinks_cheers.gif pritariu, visiems neitiksi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultaniye @ 2010 06 03, 17:35)
Beje, maistas ligonineje man visai skanus mirksiukas.gif  Buvau pasiilgus tokio maisto smile.gif


Stebiuosi kad kazkam patiko RK maistas, nes kai as ten gulejau( su gresianciu prieslaikiniu) maitino tragiskai doh.gif nebent pagimdziusias geriau maitina g.gif Beje AK man skanesnis maistas, bet siaip as isom keturiom uz RK thumbup.gif
Atsakyti
kolektyvas nerealus, aš ten neseniai pagimdžiau, gulėjau savaitę, tai susipažinau ir su medikais, ir su aptarnaujančiu personalu. Visom rekomenduoju tenai gimdyt thumbup.gif O maistas - tai iš bado nemirčiau, buvo ir skaniau, ir neskaniau. O bendras jausmas - kaip namie.Tai svarbiausia.Išvažiavau su ašarom akyse 2.gif soske.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
jau arteja ir mums ta didzioji diena, nors ji numatyta 26 birzelio,bet gali tekti ir anksciau pasimatyti, nes gine sake, jog vandenuku mazeja (nors zinau atveji kai su minimumu vandenu mergina pernesiojo 2 savaite vaikeli). Norejau pasiteirauti gimdziusiu RK - jeigu vyras dalyvauja gimdyme ar jam reikia kazka specialiai apsirengt veztis? ar ten duoda koki chalata ar pan.? Zinau tik tu maisu ant batu reiketu isigyti patiems g.gif ir gal dar zinote kainytes mokamu palatu? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 08, 13:28)
sveikutes 4u.gif
jau arteja ir mums ta didzioji diena, nors ji numatyta 26 birzelio,bet gali tekti ir anksciau pasimatyti, nes gine sake, jog vandenuku mazeja (nors zinau atveji kai su minimumu vandenu mergina pernesiojo 2 savaite vaikeli). Norejau pasiteirauti gimdziusiu RK - jeigu vyras dalyvauja gimdyme ar jam reikia kazka specialiai apsirengt veztis? ar ten duoda koki chalata ar pan.? Zinau tik tu maisu ant batu reiketu isigyti patiems g.gif ir gal dar zinote kainytes mokamu palatu? ax.gif  4u.gif


sveika smile.gif nors as RK negimdziau, bet esu dalyvavus pamokose ir skaiciusi ne viena foruma, tai galiu pasakyti, kad vyrui reikia svariu drabuziu, kaip jie sako "drabuziu is spintos", t.y. svariu kelniu, maikutes, kojniu ir tapkiu, jokiu maisu ant batu nereikia...kai atvyksi gimdyti, vyrui duos rakta nuo rubines ir ten jis tures apsirengti svariais drabuziais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wdrugelis @ 2010 06 08, 13:38)
sveika smile.gif nors as RK negimdziau, bet esu dalyvavus pamokose ir skaiciusi ne viena foruma, tai galiu pasakyti, kad vyrui reikia svariu drabuziu, kaip jie sako "drabuziu is spintos", t.y. svariu kelniu, maikutes, kojniu ir tapkiu, jokiu maisu ant batu nereikia...kai atvyksi gimdyti, vyrui duos rakta nuo rubines ir ten jis tures apsirengti svariais drabuziais smile.gif


va tiek ir as esu apsiskaicius, aciukas 4u.gif reikes eit koki iseigini treningiuka islyginti lotuliukas.gif

o del maisu ant batu - vyras vakar grizes po darbu pasakojo, kad jo virsininkui kai zmona gimde liepe detis maisus ant batu, bet ne kad duotu ligonine - vyras turejo lekt i vaistine ir pirktis sau blink.gif na bet cia smulkmeneles - is anskto zinom ir apsirupinsim del sventos ramybes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wdrugelis @ 2010 06 08, 13:38)
sveika smile.gif nors as RK negimdziau, bet esu dalyvavus pamokose ir skaiciusi ne viena foruma, tai galiu pasakyti, kad vyrui reikia svariu drabuziu, kaip jie sako "drabuziu is spintos", t.y. svariu kelniu, maikutes, kojniu ir tapkiu, jokiu maisu ant batu nereikia...kai atvyksi gimdyti, vyrui duos rakta nuo rubines ir ten jis tures apsirengti svariais drabuziais smile.gif

tikrai taip, mano vyras persirengė švariais atsineštais rūbais ir apsiavė šlepetėmis.Viskas.
Mokama palata kainuoja 200lt. parai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vildži @ 2010 06 08, 13:50)
tikrai taip, mano vyras persirengė švariais atsineštais rūbais ir apsiavė šlepetėmis.Viskas.
Mokama palata kainuoja 200lt. parai  4u.gif


aciu uz informacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 08, 13:53)
aciu uz informacija 4u.gif


arba galima padaryti kitaip, jai yra laisvos vietos, tai galima pirktis tik lova, jos kaina 32lt, tada vyras gali buti kartu ir jam negalioja jokios lankymo valandos (labai grieztos lankymo valandos, net vyrui neleidzia pasilikti kai jos baigias, nebent gyvenat vip palatoje ar esat issipirke lova), bet jai atves gimdyve, tai vyrui teks pasisalinti...
Atsakyti
QUOTE(Wdrugelis @ 2010 06 08, 14:00)
arba galima padaryti kitaip, jai yra laisvos vietos, tai galima pirktis tik lova, jos kaina 32lt, tada vyras gali buti kartu ir jam negalioja jokios lankymo valandos (labai grieztos lankymo valandos, net vyrui neleidzia pasilikti kai jos baigias, nebent gyvenat vip palatoje ar esat issipirke lova), bet jai atves gimdyve, tai vyrui teks pasisalinti...


cia tipo dvivieteje palatoje gaunasi ta lova perki? o jeigu imi ten uz 200 lt tai garantuotai busiu viena (na ir su vyru)? taip supratau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 08, 14:45)
cia tipo dvivieteje palatoje gaunasi ta lova perki? o jeigu imi ten uz 200 lt tai garantuotai busiu viena (na ir su vyru)? taip supratau? blush2.gif


o zinok, sito nezinau, ar cia skaitosi, kaip dviviete palata...gal ten pas juos visos palatos dvivietes...bet jai jami ta vip palata, tai tikrai tik su vyru ar be jo, bet jau visa palata priklausys tik jums...tik 200 lt mokesit uz para...tai jai teks ligonineje praleisti kokia savaitele, tai susidarys nemaza suma...
Atsakyti
QUOTE(Wdrugelis @ 2010 06 08, 15:20)
..bet jai jami ta vip palata, tai tikrai tik su vyru ar be jo, bet jau visa palata priklausys tik jums...tik 200 lt mokesit uz para...tai jai teks ligonineje praleisti kokia savaitele, tai susidarys nemaza suma...

Bet kada Vip palatos gali atsisakyti ir pereiti i kita, dar ten yra vienvietes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(linoosikas @ 2010 06 08, 13:41)
o del maisu ant batu -  vyras vakar grizes po darbu pasakojo, kad jo virsininkui kai zmona gimde liepe detis maisus ant batu, bet ne kad duotu ligonine - vyras turejo lekt i vaistine ir pirktis sau blink.gif na bet cia smulkmeneles - is anskto zinom ir apsirupinsim del sventos ramybes smile.gif


gal virsininko zmona gimde ne RK, nes ten neleidzia detis maiseliu, reikia turet slepetes mirksiukas.gif O AK ir VGN su maiseliais, bet ten yra aparatas kur imeti lt. ir iskrenta batu maiseliai ax.gif
Atsakyti