Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Pūkelis @ 2010 05 09, 12:25)
Bet žinai, kol blaškiausi po tuos kolidorius ir rūsius nėščia, tai savijauta siaubinga buvo. Jeigu atvažiavus gimdyti, pasitinka konfliktas su rūbininkę, draugei taip ir būvo, tai vistiek yra nemalonu, tuo labiau, kad nėščios jautresnės. O atsipalaidavimas ir geras nusiteikimas būtinas gimdymo metu.


As irgi dar kai nebuvau nusprendus kur gimdyti, lankiausi AK, tai teko labai nusivilti ju organizuotumu, ir isvis pasijauciau kalta, jog esu nescia ir nerimauju del kudikio geroves...velniop, sakiau daugiau ten kojos nekelsiu schmoll.gif


QUOTE(Pūkelis @ 2010 05 15, 12:38)
Ka tik grįžau iš RK. Buvau su siuntimu iš gydytojo, jis liepė šiandien nuvažiuoti, kad apžiūrėtų. Priimamajame, taip ant manes šaukti pradėjo, kad nieko nežiūrės, nes savaitgalis, tik PC žiūri, liepė važiuot ir be pirmadieno nesirodyt, nes pas juos tokia tvarka. Tai va. Apsižliumbiau mašinoj, kaip reikiant. Tikuosi, čia tik man taip nepasisekė.


Keista, man teko vaziuoti ten sekmadieni ir be siuntimo ir niekas neisvare, prieme ir apziurejo blush2.gif


Pamacius tas ikeltas foto su sesutem irgi apeme tokia nostalgija siai ligoninei ir leliuku skyriui 4u.gif Jei kada teks dar gimdyt, rinksiuosi vel RK thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Krabytee @ 2010 05 26, 17:26)
Aciu uz info.. nes internete na nieko apie tai nerandu... Bijau kad su sluota manes neisvarytu is ten  lotuliukas.gif


Isvarytu jei pati butum gresmingai nusiteikusi biggrin.gif lotuliukas.gif ,kitaip manau vikas bus ok mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2010 05 31, 13:47)
Isvarytu jei pati butum gresmingai nusiteikusi  biggrin.gif  lotuliukas.gif ,kitaip manau vikas bus ok  mirksiukas.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif Malonus bendravimas daro stebuklus, net jei žmogus piktas ir pavargęs. Būna visokių reikalų užpuola ar su gydytojais, ar su statybininkais, ar dar su kuo nors: subtiliai užsimenu, kad jų darbą vertinu, kad turbūt dabar pavargę ir nusikamavę - elementarybė, bet suveikia, nė vienas dar galvos nenukando, o kaip tik pajuokaujant viską pavykdavo sutvarkyt. Suprantu, kad kai su sąrėmiais atvažiuoja, juokauti sunkiau, bet ar juokausi, ar verksi, vis tiek skaudės, belieka tik požiūrio kampą pasirinkt. Labai pasiilgę žmonės šiais laikais elementarios žmogiškos šilumos ir nepriešiškumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 05 31, 13:09)
drinks_cheers.gif  Malonus bendravimas daro stebuklus, net jei žmogus piktas ir pavargęs. Būna visokių reikalų užpuola ar su gydytojais, ar su statybininkais, ar dar su kuo nors: subtiliai užsimenu, kad jų darbą vertinu, kad turbūt dabar pavargę ir nusikamavę - elementarybė, bet suveikia, nė vienas dar galvos nenukando, o kaip tik pajuokaujant viską pavykdavo sutvarkyt. Suprantu, kad kai su sąrėmiais atvažiuoja, juokauti sunkiau, bet ar juokausi, ar verksi, vis tiek skaudės, belieka tik požiūrio kampą pasirinkt. Labai pasiilgę žmonės šiais laikais elementarios žmogiškos šilumos ir nepriešiškumo  smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
26d. pagimdziau dukryte RK ligonineje. Likau labai patenkinta!!! Gimdyma prieme gyd. Raguckiene ir akusere Danute (pavardes neiziurejau ax.gif , bet tokia zemo ugio, kudute, juodais plaukais, vyresnio amziaus). Gyd. Raguckiene - super! Paprasiau epiduro, sako, tai tu man sakyk, kad skauda smile.gif,o ne kad epiduro nori, tai sakau ok - skaaaaauda smile.gif gerai sako, padarysim tau epidura, bet pries tai paziuresiu, kaip pas tave viskas vyksta. Ogi 9 cm! Tai as jai ir sakau, jus turbut meluojat, kad tik nereiketu epiduro daryti biggrin.gif. Tai ji sako, tu jau i gimdykla vaziuoji smile.gif, bet i vena tau galim suleisti vaistu kokiom 30 min. Tie vaistai mane gal siek tiek apsvaigino, truputi atgavau jegas ir pradejau stumti.
Tuo metu kai atvykau, tai gydytojai mano gimdymas buvo 9 per jos budejima, o po manes dar viena pagimde. Ji lakste kaip bitute ir neatrode pavargusi. Galiu drasiai sakyti dideli ACIU RK gydytojams.
Mano gimdymas truko apie 4 val, ir manau tikrai buvo lengvas, nors isivaizdavau baisiau smile.gif Beje ir kirpo, ir siuvo. Pries tai gydytojos paprasiau, kad jei kirps, kad man nesakytu, tai taip ir padare. Si nemaloni procedura irgi praejo sklandziai wink.gif

Visoms sekmes, kurios planuojate gimdyti RK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultaniye @ 2010 06 01, 17:59)
Sveiki,
26d. pagimdziau dukryte RK ligonineje. Likau labai patenkinta!!!


Sveikinimai su naujais pojuciais ir pagaliau tapus mamyte biggrin.gif 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultaniye @ 2010 06 01, 16:59)
Sveiki,
26d. pagimdziau dukryte RK ligonineje. Likau labai patenkinta!!! Gimdyma prieme gyd. Raguckiene ir akusere Danute (pavardes neiziurejau ax.gif , bet tokia zemo ugio, kudute, juodais plaukais, vyresnio amziaus). Gyd. Raguckiene - super!  Paprasiau epiduro, sako, tai tu man sakyk, kad skauda smile.gif,o ne kad epiduro nori, tai sakau ok - skaaaaauda smile.gif gerai sako, padarysim tau epidura, bet pries tai paziuresiu, kaip pas tave  viskas vyksta. Ogi 9 cm! Tai as jai ir sakau, jus turbut meluojat, kad tik nereiketu epiduro daryti biggrin.gif. Tai ji sako, tu jau i gimdykla vaziuoji smile.gif, bet i vena tau galim suleisti vaistu kokiom 30 min. Tie vaistai mane gal siek tiek apsvaigino, truputi atgavau jegas ir pradejau stumti.
Tuo metu kai atvykau, tai gydytojai mano gimdymas buvo 9 per jos budejima, o po manes dar viena pagimde. Ji lakste kaip bitute ir neatrode pavargusi. Galiu drasiai sakyti dideli ACIU RK gydytojams.
Mano gimdymas truko apie 4 val, ir manau tikrai buvo lengvas, nors isivaizdavau baisiau smile.gif Beje ir kirpo, ir siuvo. Pries tai gydytojos paprasiau, kad jei kirps, kad man nesakytu, tai taip ir padare. Si nemaloni procedura irgi praejo sklandziai wink.gif

Visoms sekmes, kurios planuojate gimdyti RK 4u.gif

sveikinimai tapus mamyte wub.gif ka turite?
O ta Danute ir mane prieme, tik l. gaila, niekas jos pavardes neprisimena doh.gif , kur ten apkvatusiom akim matysi, nors ir su kortele prisegta buvo, bet tikrai zinau, kad Danute, ta tai pamenu biggrin.gif
Man irgi kai kirpo, nieko nesake, bet as nieko ir nejutau, uzsaldyta buvo, kai ir siuvo nieko nejutau, toki pakrebzdenima tiktai, jokio skausmo, nieko.

Visdelto gerai supermamku forumas, daug kas apsisprendzia kur gimdyti vien cia paskaite thumbup.gif
Atsakyti
O kas nors is gimdziusiu RK turejo streptokoka? Nes pas mane ji rado, tai man idomu kaip ten RK reaguoja, labai bijau, kad nespes suleist, pamirs, ar siaip neatreguos doh.gif sneku beleka, bet kad to nestumo metu taip bijai visko, o ypac kas susije su angeliuko sveikata wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2010 06 02, 20:13)
O kas nors is gimdziusiu RK turejo  streptokoka?

Aš turėjau, bet kadangi dvi dienas iki gimdymo gulėjau ligoninėj tai man leido kas 6 val. kažkokius vaistus, lyg tai sakė reikia 4 dozių, bet man spėjo suleisti tik 2. Vaikiukas neužsikrėtė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 06 02, 21:56)
Aš turėjau, bet kadangi dvi dienas iki gimdymo gulėjau ligoninėj tai man leido kas 6 val. kažkokius vaistus, lyg tai sakė reikia 4 dozių, bet man spėjo suleisti tik 2. Vaikiukas neužsikrėtė  smile.gif

Vajetau kiek daug reik g.gif jauciu reiks lekt konsultacijai i RK, ar cia kazka daryt, ar prasidejus saremiams tiesiog skubet blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2010 06 02, 21:02)
Vajetau kiek daug reik g.gif jauciu reiks lekt konsultacijai i RK, ar cia kazka daryt, ar prasidejus saremiams tiesiog skubet  blink.gif

Matyt ir vienos užtenka, bet man jie sakė leis 4, bet nespėjo, nes prasidėjo gimdymas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 06 02, 22:03)
Matyt ir vienos užtenka, bet man jie sakė leis 4, bet nespėjo, nes prasidėjo gimdymas  ax.gif

Matyt kuo daugiau, tuo didesne apsauga 4u.gif
Atsakyti