Įkraunama...
Įkraunama...

Gal į užsienį gyventi?

Sveikos 4u.gif
Ieskau galimybes isvykti i uzsieni isikurti isidarbinti ir gyventi.... turiu virs 2metuku sunu.. reikalui esant galeciau ji pasiimti po menesio isikurusi.... gal kuri norite kartu planuoti ar kuri isikurusi ieskote draugijos ar galite duoti patarima ar padeti? Gal uz pagalba pinigiuku galeciau duoti, rasykit i az labai reikia smile.gif ACIU! 4u.gif
Atsakyti
Labas ar yra kas norėtų išvykti į Olandija?

Aš viena dvi mergaites auginu, jau bandžiau olandijoje dirbti ir jau moku sutvarkyti dokumentus, galėsiu padėti iš teisinės ir administracinės pusės.

Man vienai labai liudna, ten daug lenku, bet jie gyvena savo komuna ir nelabai įsileidžia kitus, beto aš nelabai gerai suprantu lenkiškai ax.gif
Atsakyti
as irgi kaupiuosi, mastau.... kaip ten galai susieis, kaip darzeliai, kaip automobilio prieziura, vairavimas g.gif
Atsakyti
Sveikos.Atejo diena,kai ir as pradejau mastyti apie isvaziavyma su savo dukryte,tik vienai labai nesmagu ir baisu.Galvoju apie Norvegija.Gal,kuri mama nori jungtis vykti kartu:)?Jei kas susidomejote rasykite i az,dalinkimes turimomis ziniomis:)
Atsakyti
QUOTE(Melisa87 @ 2013 08 31, 00:38)
Sveikos.Atejo diena,kai ir as pradejau mastyti apie isvaziavyma su savo dukryte,tik vienai labai nesmagu ir baisu.Galvoju apie Norvegija.Gal,kuri mama nori jungtis vykti kartu:)?Jei kas susidomejote rasykite i az,dalinkimes turimomis ziniomis:)

4
Ar Jus jau turite darba Norvegijoje. Aš biški bijau, nes jei tik vaikas karta pasiskus mama, tuoi ji ten Norvegijoje iš mamos į soc. rupybą perims.
Bet maniškės lyg tai nieko blogo nesako.
Aš ieškau
Atsakyti
Darbo dar neturiu.Del salies dar taip pat neapsisprendziau.Kol kas ieskau informacijos.Baisiausia yra del mazosios,kad nekiltu teisiniu problemu.Ir viena vaziuoti bijau.Pirma karta isvaziuociau ilgesniam laikui ir dar su mazaja.Nezinau nei kas,nei kaip.Tad ieskau kompanijos su kuo vaziuoti.Tada butu jau galima tartis viska konkreciau ir dometis.
Atsakyti
Sveikos bendramintės smile.gif
Ir aš po skyrybų su vaikučiais galvoju apie išvykimą į UK, turiu prašymą mamyčių kurios jau buvo ar yra ten- labai reikalinga info apie socialines garantijas ir galimybes dirbti ne pilną darbo dieną. Ar galima tik atvykus gauti visas soc. garantija, kaip tvarkomi dokumentai, ar reikia kurį laiką pragyventi , kad visa tai gauti. Būsiu dėkinga už bet kokią info.
Atsakyti
QUOTE(Ajurweda @ 2013 10 03, 10:55)
Sveikos bendramintės smile.gif
Ir aš po skyrybų su vaikučiais galvoju apie išvykimą į UK, turiu prašymą mamyčių kurios jau buvo ar yra ten- labai reikalinga info apie socialines garantijas ir galimybes dirbti ne pilną darbo dieną. Ar galima tik atvykus gauti visas soc. garantija, kaip tvarkomi dokumentai, ar reikia kurį laiką pragyventi , kad visa tai gauti. Būsiu dėkinga už bet kokią info.


kad gauti soc. garntijas reikia dirbti ir prisiregistruoti oficialiai gyventi. ne taip paprasta
Papildyta:
Mielos mamos kad neturėti problėmų ateityje siulau pagalvoti apie tai:

1, Kalbos barjeras
2, Mentalitetas
3, Vaiko išsilavinimas
4, Sveikatos priežiura
5, saugumas
6,klimatas
7, kur lengviau integruotis

Visus šiuos kriterijus galima susirast interenete.
PVZ. Išslilaviimas geriausias Suomijoje o sveikatos apsauga Prancuzijoje.
Vaikai yra laimingiausi Olandijoje, O UK jie niekur neileidžiami iki 18metu.


Man Oladijoje buvo beprotiškai sunku adaptuotis, nes jie ten mane laikė viana iš lenkiu ir iškart deskriminavo, Italijoje buvo lengva ir malonu, dėl vyrų dėmesio, UK lyja. Prancuzijoje labai gera sveikatos apsauga, Svedai tokie pat geri kaip ir Olandai, bet jie taip pat visus laiko lenkais.
Atsakyti
Sveikos,mamytes. Pati isemigravau su vaiku pries puse metu i Londona.Vaikas eina I mokykla. As darbuojuosi , viskas gerai. Tik ieskau su kuo gyventi. Kadangi gyvenu netoli centro, sunkiai Randu salia gyvenanciu lietuviu. Supratau,kad geriausia butu gyveni su kita lietuve mama vienisa su vaiku. Susiderinus pamainas viena kitai padet vaikus I mokykla nuvesti.ir zodziukartu smagiai gyventi. Todel prasau rimtai apsisprendusias,ar mastancias vienisas mamas parasyti man. Jei snekate angliskai gal ir su Darbu padeciau. Siaip padeciau visur formalumus susitvarkyti, nes viska perejau. Nera sunku. Reikia tik palaikymo. Zodziu parasykit I az susidomejusias Kodel siulau padet? Nes pati isvaziavusi dziaugiuosi. Man padejo. Ir manau kad yra kita mama kuri nori.bet nedrista. Kartu sunku nebus smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, gal yra planuojanciu mamyciu su vaikais vykti i uzsieni UK, tik vieniems nelabai smagu blush2.gif
Atsakyti
Ar yra mamų išvažiavusių su 1 metų vaiku? Kaip tvarkotės?
Atsakyti
Sveiki dar karta
Rasau pasidalint savo gyvenimo patirtim UK. Kaip minejau anksciau pries kelis metus, kad planuoju isvykti taip ir padariau. Isvykau beveik pries 3 metus is Lt su 2 nepilnametemis dukromis is pradziu buvo sunku, bet su laiku viskas pavyko ir susitvarke puikiai. Dukros patenkintos eina I mokykla jokiu problemu del kalbos ar mokslu neturi, isidarbinau nepilnu etatu atlyginimu ir darbo salygom esu patenkinta. Gavau visas legvatas ir pasalpas po metu laiko. Materialiai gyvenam gerai daug ka sau leidziam ir dar lieka. Lietuvoje taip gyventi negaletume - vienisa mama musu salyje didziule problema visuomenei ir artimiesiems. Uzsienyje net budama vienisa mama jauciuosi pilnaverte, reikalinga ir nepriklausoma.
Mamos, kurios turi galimybe isvyksi ir neturite jokio palaikymo Lietuvoje bukite drasios, nebijokite permainu
ir tikekite, kad viskas bus gerai. Apvaizda jusu nepaliks.
Atsakyti