Įkraunama...
Įkraunama...

Gal į užsienį gyventi?

Matau yra svieziai isvaziavusiu mamyciu.
PAti mastau su dukromis kraustytis i Londona.

Bet.. nedrasu... Nors esu ir issilavinusi, ir darbo patirtis yra, ir atrodo drasi, verzli biggrin.gif

Prasau, pasidalinkite savo geraja patirtimi ieskant darbu, gyvenamosios vietos ir pan.
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif masciau apie isvykima gyventi i UK, esu issiskyrusi ir turiu 5m dukrele. Kokiu dokumentu reikia, kad galeciau paimti ja kartu. Exas niekaip neprisideda prie jos auginimo nei fiziskai nei finansiskai net nzn kur jo ieskoti jei reikia kazkokio jo leidimo, ka daryti tokiu atveju? smile.gif
Atsakyti

Uk jokiu vyro leidimu nereikia. Norvegijoj reikia. Bet jei vaiko tevas sugalvos, tures teise paduot tave i teisma del neteiseto vaiko isvezimo. Ir tada turesi cia bylinetis. Jei jis nesidomi vaiku ir niekaip nedalyvauja jo gyvenime, vaziuociau tavo vietoj ir nesukciau galvos. Del viso pikto issiversk ir notariskai pasitvirtink teismo nutarti, kurioje vaiko gyvenamoji vieta nustatyta su tavim

Atsakyti
Bet irgi kazkokia nesamone, jis neaugina vaiko, nesidomi, o reikalingas dar kazkoks leidimas..
O seip isvys jei viska teisiskai padaryti su leidimu, tai kaip tai turi atrodyti, notaro uztvirtintas jo leidimas ar teismo?
Atsakyti
Yra toks dalykas. Galit prašyti vyro, kad leistų vaiką išvežti. Jei jis nesutinka- kreipiatės į teismą, vaikų teises - parašote mtyvuotai, kad vyras nesirūpina, nepadeda, nebendrauja- noriu suteikti vaikui geresnį gyvenimą, todėl norim emigruoti.


Mano pasirinktas kitas variantas- apribojau tėvui tėvystę neterminuotai, ir dabar neturi jokių teisių man reguliuoti, kur noriu ten važiuoti galiu su vaikais.

Leidimas ne tik Norgėj reikalingas, būna ir kitose šalyse nesusipratimų.
Atsakyti

Bet irgi kazkokia nesamone, jis neaugina vaiko, nesidomi, o reikalingas dar kazkoks leidimas.. O seip isvys jei viska teisiskai padaryti su leidimu, tai kaip tai turi atrodyti, notaro uztvirtintas jo leidimas ar teismo?

 

Na, zinot, bet tam turetu buti kazkokie irodymai, kad nesidomi, neaugina. Kitaip bet kuri mama, kad ir is kersto exui galetu tycia vaika nuo tevo atskirti.

Atsakyti
QUOTE(4xmama @ 2016 11 09, 10:24)
Mano pasirinktas kitas variantas- apribojau tėvui tėvystę neterminuotai, ir dabar neturi jokių teisių man reguliuoti, kur noriu ten važiuoti galiu su vaikais.


Kokiu budu apribojote, kaip tai imanoma padaryti?
Atsakyti
Kreipiausi į teismą su ieškiniu. Kadangi exas nuo pat išssikyrimo vaikais nesidomi, išlaikymo nemoka ir t.t. O man reikia ir dėl medicinių dalykų, ir dėl to paties išvažiavimo ir dar savo sveikatos- prašiau kad apribotų neterminuotų. Vaikų teisės iš pradžių nedavė tokio sutikimo, nes gal kažkada tėveliui prabus sąžinė. bet per visą teismų maratoną- VT dalyvavo posėdžiuose, galiausia teisme davė išvadą kad tokiam tėvui sąžinė niekada neprabus, jis jos paprasčiausiai neturi- apriboti neterminuotai.
Davė exas apaeliacinį skundą- ir ten trijų teisėjų komisija buvo mano pusėj.

Šiaip paprastais atvejais apriboja terminuotai, suteikia šansą pasitaisyti. bet mano atveju prašiau neterminuotai taip ir davė.

Šiaip exas verslininkas, negeria, nesimuša, prieš vaikus jokio smurto nebuvo, nėra. bet tiesiog VISIŠKAI nesirūpina- to ir užteko, tą ir įrodžiau. Na, žinoma ir jis pats prisidėjo prie tokio sprendimo- nes teisme nesugėbėjo paaiškinti kodėl vaikais visai nesirūpina, man nepadeda niekaip.
Atsakyti
QUOTE(4xmama @ 2016 11 09, 22:31)
Kreipiausi į teismą su ieškiniu. Kadangi exas nuo pat išssikyrimo vaikais nesidomi, išlaikymo nemoka ir t.t. O man reikia ir dėl medicinių dalykų, ir dėl to paties išvažiavimo ir dar savo sveikatos- prašiau kad apribotų neterminuotų. Vaikų teisės iš pradžių nedavė tokio sutikimo, nes gal kažkada tėveliui prabus sąžinė. bet per visą teismų maratoną- VT dalyvavo posėdžiuose,  galiausia teisme davė išvadą kad tokiam tėvui sąžinė niekada neprabus, jis jos paprasčiausiai neturi- apriboti neterminuotai.
Davė exas apaeliacinį skundą- ir ten trijų teisėjų komisija buvo mano pusėj.

Šiaip paprastais atvejais apriboja terminuotai, suteikia šansą pasitaisyti. bet mano atveju prašiau neterminuotai taip ir davė.

Šiaip exas verslininkas, negeria, nesimuša, prieš vaikus jokio smurto nebuvo, nėra. bet tiesiog VISIŠKAI nesirūpina- to ir užteko, tą ir įrodžiau. Na, žinoma ir jis pats prisidėjo prie tokio sprendimo- nes teisme nesugėbėjo paaiškinti kodėl vaikais visai nesirūpina, man nepadeda niekaip.

O sakykit tėvystės teisių apribojimas juk nepanaikina prievolės mokėti alimentus?
Atsakyti
Nepanaikina. Bet jis ir toliau nemoka nei cento. Todėl ir toliau vis tąsomės po teismus.
Atsakyti
Supratau, ačiū. Bandysiu ir aš tvarkytis, vaiko atsisakė nieko žinot nenori.
Atsakyti

Va, tas pirmas variantas aprašytas - jei tėvas sutikimo neduoda. Tada reikia kreiptis į teismą.


http://www.15min.lt/...ngas-551-689869
Atsakyti