Įkraunama...
Įkraunama...

Pleiskanos. Siaubas II

QUOTE(lašišos file @ 2010 03 14, 09:31)
O kokia nuomonė apie Seborin šampūną nuo pleiskanų?


MB nuo jo dar daugiau pleiskanų atsirado, nei buvo prieš tai doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Svajaaa @ 2010 03 22, 17:36)
mergaites,kur yra pirkt sulsenos apart "cento"parduotuves? g.gif


Senukuose, Norfoj, Iki, Droge.

QUOTE(justicija @ 2010 04 11, 15:55)
as naudoju NS nuo pleiskanu tai nepasakyciau kad labai geras, pirmas 3 savaites gal ir padejo, bet po to vel atsirado pleiskanu, tai dabar kartu naudoju ir sulsena tai viskas tvarkoje


MB Natura Siberica (nuo pleiskanų) naudoja pakaitom su Vichy, kokį kartą per savaitę ar dvi dar plauna Biodermos šampūnu. Pleiskanos nebeatsiranda nei vienos thumbup.gif

QUOTE(Aniox @ 2010 04 11, 16:05)
As pirkau iki parduotuveje.ir dar yra sanitex bazeje
man sulsena padeda bet nuo jos labai riealoja plaukai man:(


Ir labai smirda doh.gif

QUOTE(nuotaka siaubūnė @ 2010 04 17, 19:58)
o aš tai nesukovoju su tom nelemtom pleiskanom doh.gif  ko tik aš nenaudojau, galvos oda be proto sausa ir daryk  ką nori verysad.gif  gal žinot kokį natūralų būdą kovot? populiariuosius šampūnus išbandžiau jau blush2.gif


Ar bandėt Vichy nuo pleiskanų sausai galvos odai? Arba Biodermos šampūną nuo pleiskanų sausai, niežtinčiai odai?
Atsakyti
Radau kaip tik dabar informaciją, kad šampūnas "Sulsena" skirtas tik kosmetiniam efektui. Tai labai stipri chemija, dėl to gali atsirasti dar didesnė alerginė reakcija. Su juo reikia būti atsargiems. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vysnyt: 28 balandžio 2010 - 18:13
O as nuo pleiskanu atradau labai gera Dikson sampuna "Purifiant" smile.gif Na pas mane tos pleiskanos tai tokios riebios buvo, net atrodo ne nuo sausos odos, o kaip tik priesingai, greit riebaluodavosi plaukai ir visur balta doh.gif o dabar viskas susitvarke thumbup.gif ir siaip plaukuciai graziai atrodo smile.gif nes pvz man gerai dar pleiskanas vichi sampnuas isplaudavo, bet plaukam patimes netiko, tokie sausi pasidarydavo... sad.gif Zodz, Dikson sampunas man malonus atradimas buvo smile.gif
Atsakyti
aš atėjau saviškiui pagalbos ieškot, nes ir visos kovos su pleiskanom yra bevaisės doh.gif Šampūnai išbandyti nuo iki.. Paskutinysis yra iš profesonalios linojos"Milk Shaik"(jei gerai parašiau) su žaliuoju moliu, kirpėja užtikrino, kad tikrai neliks su juo plaunant, bet nieko,visiškai nieko panašaus doh.gif Jo plaukai garbanoti ( o sako kad tokio plauko prigimtis jau būt sausam), oda matyt perdžiuvus, jau nebežinau net ką bepirkt doh.gif

dar kirpėja siūlė galvos odos pylingą,sakė labai efektyvi priemonė, bet jei pasikliaunant jos žodžiais apie rekomenduotą šampūną, tai nežinau kiek ir šitoame patarime tiesos unsure.gif

kokios vichy šampūnų kainos?
Papildyta:
QUOTE(MissBumBum @ 2010 04 28, 19:10)
Zodz, Dikson sampunas man malonus atradimas buvo smile.gif

kur yra šito šampūno ir kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(pipima @ 2010 05 03, 16:29)
aš atėjau saviškiui pagalbos ieškot, nes ir visos kovos su pleiskanom yra bevaisės  doh.gif Šampūnai išbandyti nuo iki.. Paskutinysis yra iš profesonalios linojos"Milk Shaik"(jei gerai parašiau) su žaliuoju moliu, kirpėja užtikrino, kad tikrai neliks su juo plaunant, bet nieko,visiškai nieko panašaus  doh.gif Jo plaukai garbanoti ( o sako kad tokio plauko prigimtis jau būt sausam), oda matyt perdžiuvus, jau nebežinau net ką bepirkt  doh.gif

dar kirpėja siūlė galvos odos pylingą,sakė labai efektyvi priemonė, bet jei pasikliaunant jos žodžiais apie rekomenduotą šampūną, tai nežinau kiek ir šitoame patarime  tiesos  unsure.gif

kokios vichy šampūnų kainos?
Papildyta:

kur yra šito šampūno ir kiek kainuoja?

pilingai labai gerai,nes nusveicia pleiskanas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pipima @ 2010 05 03, 16:29)
aš atėjau saviškiui pagalbos ieškot, nes ir visos kovos su pleiskanom yra bevaisės  doh.gif Šampūnai išbandyti nuo iki.. Paskutinysis yra iš profesonalios linojos"Milk Shaik"(jei gerai parašiau) su žaliuoju moliu, kirpėja užtikrino, kad tikrai neliks su juo plaunant, bet nieko,visiškai nieko panašaus  doh.gif Jo plaukai garbanoti ( o sako kad tokio plauko prigimtis jau būt sausam), oda matyt perdžiuvus, jau nebežinau net ką bepirkt  doh.gif

dar kirpėja siūlė galvos odos pylingą,sakė labai efektyvi priemonė, bet jei pasikliaunant jos žodžiais apie rekomenduotą šampūną, tai nežinau kiek ir šitoame patarime  tiesos  unsure.gif

kokios vichy šampūnų kainos?
Papildyta:

kur yra šito šampūno ir kiek kainuoja?

Aš pirkau Pelenės parodoj, bet šiaip kur nusipirkti gali pažiūrėti jų puslapyje www.dikson.lt wink.gif O tas šampunas kainuoja apie 60Lt už 500ml. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MissBumBum @ 2010 05 03, 23:12)
Aš pirkau Pelenės parodoj, bet šiaip kur nusipirkti gali pažiūrėti jų puslapyje www.dikson.lt wink.gif O tas šampunas kainuoja apie 60Lt už 500ml. smile.gif



Dikson sampunas su siera nuo pleiskanu ar net sergantiems zvyneline thumbup.gif As ne kirpeja, bet kadangi dirbu salone tai girdejau is klientu labai gerus atsiliepimus apie sia priemone kas tikrai turi problemu thumbup.gif

Kaune galite nusipirkti ir mazesni kieki pabandymui pvz 10 ml. nes 500 ml. iskart pirkti manau nereiketu...

Kad nebutu reklama kontaktu i az 4u.gif

Sampunas

Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 05 04, 09:18)
Dikson sampunas su siera nuo pleiskanu ar net sergantiems zvyneline  thumbup.gif  As ne kirpeja, bet kadangi dirbu salone tai girdejau is klientu labai gerus atsiliepimus apie sia priemone kas tikrai turi problemu  thumbup.gif 

Kaune galite nusipirkti ir mazesni kieki pabandymui pvz 10 ml. nes 500 ml. iskart pirkti manau nereiketu...

Kad nebutu reklama kontaktu i az  4u.gif

Sampunas

ar sio sampuno galima pirkti tik Kaune? kur jo ieskoti kituose miestuose? ar jis tinka visu tipu plaukams? nes pastebejau, kad mano plaukai sausi, nesiriebaluoja, bet pleiskanu niekaip nepavyksta atsikratyti... unsure.gif
Atsakyti
man labai patinka Himalaya produkcija thumbup.gif yra speciali linija nuo pleiskanų, o ir kaina tikrai nebloga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2010 05 04, 10:39)
ar sio sampuno galima pirkti tik Kaune? kur jo ieskoti kituose miestuose? ar jis tinka visu tipu plaukams? nes pastebejau, kad mano plaukai sausi, nesiriebaluoja, bet pleiskanu niekaip nepavyksta atsikratyti...  unsure.gif



Zinokit nezinau, reikia pasidometi kurie salonai dirba su sia firma, arba parasykit i ju el.pasta ir jie gal duos kontaktus kur dirba kirpejos su ju produkcija g.gif

Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2010 05 04, 10:39)
ar sio sampuno galima pirkti tik Kaune? kur jo ieskoti kituose miestuose? ar jis tinka visu tipu plaukams? nes pastebejau, kad mano plaukai sausi, nesiriebaluoja, bet pleiskanu niekaip nepavyksta atsikratyti...  unsure.gif

Ne tik Kaune, pažiurėkit jų puslapyje, yra skiltis kur įsigyti, tai ten surašyta kuriuose miestuose kur galima įsigyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MissBumBum @ 2010 05 04, 21:58)
Ne tik Kaune, pažiurėkit jų puslapyje, yra skiltis kur įsigyti, tai ten surašyta kuriuose miestuose kur galima įsigyti smile.gif



Net nemaciau bigsmile.gif drinks_cheers.gif

http://www.dikson.lt/?kur=on
Atsakyti