Įkraunama...
Įkraunama...

Pleiskanos. Siaubas II

Sveikos 4u.gif
Turiu ir aš problema doh.gif prasidėjo po gimdymo ir jau pusantrų metų beveik, pleiskanos galvoje. Sakyčiau kad tiesiog trūksta drėgmės odai, nes ir veido odai naudoju krema itin sausai ir jautriai odai, iki tol žiauriai vargau su kremais, kol atitaikiau. Aišku dabar oda priprato ir superinio efekto nėra. Tai manau pas pats ir su galvos oda g.gif dar kaltas gali būti iš krano bėgantis vanduo. Nežinau ką naudoti unsure.gif kuo ta oda sudrėkinti kad tos pleiskanos išnyktų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagma: 07 gegužės 2010 - 21:04
gal zinot ir esat isbande kas tinka sausai , pleiskanojanciai ir nieztinciai odai ? Plaukai irgi sausi ir slenka doh.gif aciu!!
isbandziau placentos kapsules is Eurokos. Na, plaukai gal siek tiek maziau slenka, nu bet pleiskanu doh.gif atrodytu dar daugiau g.gif
Atsakyti
Man pats geriausias nuo pleiskanu NAUTROGENA T GEL ir Alnglijoje jis isrinktas geriausia sampunas nuo pleiskanu nei vienas man nepadejo sis thumbup.gif
Atsakyti
Man buvo pradeje slinkti plaukai su sia problema susitvarkiau, o dabar pleiskanu atsirado doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Simoniux18 @ 2010 05 19, 15:53)
Man pats geriausias nuo pleiskanu NAUTROGENA T GEL ir Alnglijoje jis isrinktas geriausia sampunas nuo pleiskanu nei vienas man nepadejo sis thumbup.gif

ar jo buna pirkti Lietuvoje? kur jo ieskoti ir kiek mazdaug kainuoja?
Atsakyti
O ką daryt, jei dėl kieto vandens pleiskanos atsiranda? Negi filtrą pirkt ir virint nuolat sad.gif Anksčiau pas tėvus gyvenau, šulinio vandeniu plaukus plaudavau, o jis tai minkštas. O dabar vienos bėdos su galvos oda...
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2010 05 19, 18:19)
ar jo buna pirkti Lietuvoje? kur jo ieskoti ir kiek mazdaug kainuoja?

nezinau schmoll.gif as ANGLIJOJE pirkau
Atsakyti
Sveikos, turėjau ir aš šią problemą daug metų, ko tik nebandžiau ir sulsena kažkada buvo atradimas, kas dabar visai nebepadeda.. Atrodo atrandu šampūną, nebėra pleiskanų, po savaitės jis man nebetinka ir taip amžinai... Šiai dienai esu labai patenkinta naujuoju Head and Shoulders šampūnų, kur drėkina galvos odą, kadangi jo kaina nedidelė siūlyčiau pabandyti, na netiks, tai nebus gaila pinigėlių bent smile.gif Vasarą planuoju išvykti į UK, su savimi negalėsiu vežtis skysčio jokio, tai tikiuos UK rasiu identišką šampūną, nes ten dar ir vanduo kietas, tai gali būti, kad vėl tų baltų bjaurybių atsiras doh.gif
Atsakyti
Man irgi po gimdymo atsirado pleiskanu, daug sampunu bandziau, bet labiausiai tiko sis Alpecin Medicinal sampunas-koncentratas nuo pleiskanu (Anti-Schuppen):

user posted image

Jau po pirmo plovimo buvo thumbup.gif Pleiskanu nebera. Dabar naudoju karta per savaite ir nebesiskundziu pleiskanomis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hytka: 07 birželio 2010 - 16:56
QUOTE(Hytka @ 2010 06 07, 17:55)
Man irgi po gimdymo atsirado pleiskanu, daug sampunu bandziau, bet labiausiai tiko sis Alpecin Medicinal sampunas-koncentratas nuo pleiskanu (Anti-Schuppen):

user posted image

Jau po pirmo plovimo buvo  thumbup.gif Pleiskanu nebera. Dabar naudoju karta per savaite ir nebesiskundziu pleiskanomis  smile.gif

toks nematytas g.gif o kur jo buna pirkt? ir kiek mazdaug kainuoja? ax.gif
Atsakyti
As ji Vokietijoje pirkau, ten buna kiekvienoje higienos prekiu parduotuveje. O kainuoja jis apie 4 Eur (15 Lt). Ziurejau ir per ebay galima isigyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hytka: 07 birželio 2010 - 17:57
visoms kuriu gavos oda sausa ,pleiskanojanti, tai siulyciau pabandyti DIKSON sampuna su siera SOLFEX. jis kaip gydomoji priemone .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audruzele: 07 birželio 2010 - 20:07