Įkraunama...
Įkraunama...

Išbandymai, konkursai, žaidimai dekoruojančioms

Čia servetėlinė mirksiukas.gif
Atsakyti
Kakoi skirtum, vistiek grazu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2010 10 04, 18:09)
user posted image

user posted image

user posted image

Pasiemiau pagaliau savo ligoni user posted image
Tikroveje dar grazesnis user posted image
Lachese ,didelis didelis aciu user posted image

Super darbas, tobulai wub.gif
Atsakyti
Aštuoniuke wub.gif smagu,kad patiko smile.gif o aš šiandien IRR daiktelį nunešiau smile.gif laukiam foto. Aš savo etapo nuotraukos neturiu unsure.gif truputuką turim problemų su fotiku. Bet lauksim kitų nuotraukyčių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2010 10 04, 20:46)
Aštuoniuke  wub.gif  smagu,kad patiko smile.gif o aš šiandien IRR daiktelį nunešiau smile.gif laukiam foto. Aš savo etapo nuotraukos neturiu  unsure.gif  truputuką turim problemų su fotiku.  Bet lauksim kitų nuotraukyčių  wub.gif

Realiai ji tokia murzinesne atrodo thumbup.gif
Ir dar aciu uz dovanele 4u.gif Ir nuo vaikuciu aciu 4u.gif


IRR ,itariu lauki gero apsvietimo mastau.gif Tik ilgai nekankink musu user posted image
hihihi.gif
Atsakyti
Tavo vaikiukai kaip angeliukai sapnavo wub.gif o dėl dovanėlės, prasiskieks,jeigu per tiršta pasirodys. Čia akriliniai aukso dažai iš esmės, bet man bonkiukas jų patiko, gal pritaikysi.
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2010 10 04, 18:12)
Nu tikrai, kad grazi padekliuku detuve...kaip noriu as tuos "kakucius" ismokt daryt, ne baikos cia, meginau, gavosi kleckai kleckuoti biggrin.gif



o kaip bandei? biggrin.gif kas kas panasaus gaunasi jei is tolo per dantu sepetuko serelius su pirstu prabraukti. Aisku sepetelis turi buti lengvai pamirkitas i dazus...kuo arciau tuo stambesni kleckai...man panasu kad taip g.gif kokiu dar minciu del sios "kakuciu" technikos bus lotuliukas.gif
Atsakyti
Kokių minčių? Kakučių seminaras... wink.gifsmile.giftongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2010 10 05, 00:56)
Kokių minčių? Kakučių seminaras... wink.gifsmile.giftongue.gif

Gal pradzioj pasimurzinkim,a...a za adnom ir biggrin.gif

As "kakuti"kartais darau braukant pirstu per dantu sepetelio seriukus...nu ne tas, ne tas schmoll.gif
Atsakyti
panos, baikit erzint su tais seminarais bash.gif nu nusisaut, kad ne Vilniuj ir ne Kaune gyvenu...
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2010 10 05, 07:20)
Gal pradzioj pasimurzinkim,a...a za adnom ir biggrin.gif

As "kakuti"kartais darau braukant pirstu per dantu sepetelio seriukus...nu ne tas, ne tas schmoll.gif


Tai gal kur dresuotas muses parduoda kurios darp ku reikia lotuliukas.gif
Sorry uz poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(aistullka @ 2010 10 05, 07:38)
panos, baikit erzint su tais seminarais  bash.gif nu nusisaut, kad ne Vilniuj ir ne Kaune gyvenu...

o tai kur tu gyveni? ax.gif
Darom seminarą, versus*, išmokyk gražiai murzintis, Lachese, išmokyk gražiai k----i ploja.gif tik nesupykite, mergaitės smile.gif
Atsakyti