Įkraunama...
Įkraunama...

Išbandymai, konkursai, žaidimai dekoruojančioms

Niu Lachese man savo adresiuka i Az ir issiunciu ryt daikteli wink.gif
Atsakyti
Valio thumbup.gif
Atsakyti
o kur trecio ratuko daiktas? buvo pas dziuga, ar iskeliavo is ten?
Atsakyti
As po Dziugos, bet jokiu ziniu negavau, nos kiek pamenu ji jau ssenokai ji gavusi g.gif Praeita savaite parasiau AZ, buvo prisijungusi, bet atsakymo jokio negavau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2010 09 23, 09:54)
As po Dziugos, bet jokiu ziniu negavau, nos kiek pamenu ji jau ssenokai ji gavusi g.gif  Praeita savaite parasiau AZ, buvo prisijungusi, bet atsakymo jokio negavau g.gif

Parasyk jai i tema...mazu per klaida AZ prasitryne mirksiukas.gif

Nu kaip idomu galutinis IRR daikto rezultatas bigsmile.gif
Atsakyti
Campari, negavau dar tavo siuntinuko. Kurią dieną išsiuntei? skambinčiau į paštą klausti. Nes jau atrodo laiko pakankamai praėjo...
Atsakyti
gavau siuntinį šiandien ankstyvą rytą. Gelbėkit kas nros, arba man per daug detalių arba trūksta, gal kas turi nuotrauką, kur visos detalės į vieną daiktą surinktos???
Atsakyti
kalbuosi pati su savim smile.gif ot smagu. Gavau daiktą ir pabaigiau, pasirodo detalių tikrai padaugėjo bigsmile.gif

IRR kadu tave pamatyti galima???
Ir dar aštuoniukės daiktelis pas mane sanatoriniu režimu yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2010 09 26, 22:36)
kalbuosi pati su savim smile.gif ot smagu. Gavau daiktą ir pabaigiau, pasirodo detalių tikrai padaugėjo  bigsmile.gif

IRR kadu tave pamatyti galima???
Ir dar aštuoniukės daiktelis pas mane sanatoriniu režimu yra smile.gif

Rasiau tau i skype ,galvojau nuotrauka atsiusiu su daiktu ax.gif
Nezinau kaip man savo ligoni pasiimt,niekaip nesigauna blush2.gif Gerai ,kad jis valgyt nepraso ,o tai bankrutuociau lotuliukas.gif
Atsakyti
labu, mažai būnu prie kompo, tai skypas dar rečiau įjungtas. O kokia nuotrauka, siųsk paštan. O IRR daikto nuotraukas sudėkit pačios po to į temą. Tik įdomu,kada aš jai atiduosiu smile.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

Pasiemiau pagaliau savo ligoni user posted image
Tikroveje dar grazesnis user posted image
Lachese ,didelis didelis aciu user posted image
Atsakyti
Nu tikrai, kad grazi padekliuku detuve...kaip noriu as tuos "kakucius" ismokt daryt, ne baikos cia, meginau, gavosi kleckai kleckuoti biggrin.gif
Atsakyti