Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinių suknelių salonai

QUOTE(@Lukne@ @ 2013 07 05, 10:12)
Sveiko merginos, iškilo mažumėle problema.. gal kurioms teko taipogi susidurti. Suknytę vestuvėms jau kaip ir išsirinkus, užstatą viename salone palikus, tačiau draugės prikalbėjo pavažinėt daugiau pasižiūrėti suknių, ir viduje kilo sąmyšis kad lyg norisi kitos sukneles. Užstato už suknę nuomos salonai spėju jokiais būdais nebegrąžina?  verysad.gif

skambinkit klauskit
Atsakyti
Kada reikia pradėti dairytis suknelių? mėnesis prieš? du 4u.gif?
Atsakyti
Puse metų prieš galit drąsiai eiti į salonus ir žiūrėti koks modelis jums tinka ir patinka, aišku jeigu turite tiek laiko ruoštis vestuvėms, o šiaip kuo vėliau nueisite, tuo didesnė tikimybė, kad visos gražiausios bus išnuomotos, nors aišku būna išimčių, jeigu perkate internetu galioja tas pats, nes reikia paskaičiuoti mėnesį atsiuntimui, plius gali reikėti tvarkyti arba gali išvis netikti, taigi manau suknelės ieškoti niekada ne per anksti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marge: 12 liepos 2013 - 22:56
Sveikos, buvusios ir dar būsimos nuotakos, pasidalinsiu ir aš savo patirtimi. Vestuvės rugpjūčio gale taigi ėmiausi žygių po Kėdainių suknelių nuomas. Kažkoks košmaras. Tikrai nemaniau, kad šitiek kantrybės reikės, pradžioje buvo juokinga, bet apsilankius keliuose salonuose darosi graudu. Aukštoms sukneliu praktiškai nėra, tad matuotis teko vos keleta. Nenoriu "torto", o daugiau nelabai ka teturi pasiūlyt, nes arba pūstos labai, arba neštukėms.
Gal kuri gali parekomenduot koki salona kur didesnių dydžių suknelių yra???
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2013 07 12, 21:48)
Puse metų prieš galit drąsiai eiti į salonus ir žiūrėti koks modelis jums tinka ir patinka, aišku jeigu turite tiek laiko ruoštis vestuvėms, o šiaip kuo vėliau nueisite, tuo didesnė tikimybė, kad visos gražiausios bus išnuomotos, nors aišku būna išimčių, jeigu perkate internetu galioja tas pats, nes reikia paskaičiuoti mėnesį atsiuntimui, plius gali reikėti tvarkyti arba gali išvis netikti, taigi manau suknelės ieškoti niekada ne per anksti mirksiukas.gif



Tai spėju vasaros nuotakos ir pradeda ieškotis kokią žiemą jau... kaip ten su dydžiais? visai nieko nežinau apie, tai viskas labai nauja smile.gif ar taiso sukneles nuomai ar tik tas kurias perki?
Atsakyti
O kažin nuomos punktas leistų suknelę išsinuomot savaitei? g.gif
Man reik progionės, pirkt nerandu sau tobulos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Giulla @ 2013 07 19, 00:29)
Tai  spėju vasaros nuotakos ir pradeda ieškotis kokią žiemą jau... kaip ten su dydžiais? visai nieko nežinau apie, tai viskas labai nauja smile.gif ar taiso sukneles nuomai ar tik tas kurias perki?

Aš, asmeniškai, tikrai ėjau žiemą ieškot smile.gif būna didesnis pasirinkimas, didesnė tikimybė, kad patinkanti suknutė nebus dar išnuomota smile.gif dydį jie dažniausiai turi vieną, tačiau pagal kiekvieną nuotaką suknutę taiso ir pritaiko jos figūrai. Aš irgi vieną kartą jau buvau matuotis, bet eisiu dar kartą, nes nusprendžiau, kad noriu šiek tiek sijoną pataisyti, tai reikia papildomo matavimo smile.gif salonas teikia tau paslaugą suknelės nuomavimo, tad viską turi padaryti taip, kaip nori tu smile.gif daugelis salonų į tą kainą įtraukia ir nuometą, bei papuošalus. Kelis salonus aplankius tikrai jau matysit kas jums patinka ir ko norėtųsi, o ir dėl kainų pasijus kaip kas mirksiukas.gif malonus tas procesas rinkimosi labai wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos..
Visai neseniai įvyko mano vestuves...ir tik atslūgus visam jauduliui ,noriu pasidalinti savo patirtimi smile.gif o ji tikrai nebloga!
Nors ir nemėgstu gaišti laiko rašant komentarus, tačiau šįkart jaučiu pareigą padėti visoms pasimetusioms nuotakoms smile.gif Tikriausia kaip ir jūs visos , pradėdama vestuvinės suknelės paiešką ,visų pirma paskaičiau komentarus šiame portale. Prisipažinsiu- buvau išgąsdinta. Vis negaliu atsistebėti iš kur tiek piktų ir nepatenkintų merginu...Juk moteris tokia švelni būtybė!
Štai kokia mano patirtis:
Visuose mano aplankytuose salonuose mane aptarnavo labai mandagiai ir kantriai. Pati pradžia buvo sunkesnė tik todėl ,kad pati tiksliai nežinojau ko noriu ir juo labiau kas tinka. Tačiau jau pačiame pirmame salone( Žeigoje) gavau labai daug patarimu, ir greit atsirinkau kas man tinka. Nors iškart atradau suknutę ,nuo kurios sugniaužė kvapą , vistiek praėjau ir pro kitus Kauno garsiausiuosius t.y. Mj ,Birute, AR ir Tik Tau. Visur radau bent po 2-3 gražias sukneles už prieinamą kainą ( teiravausi suknelių iki 1500,bet buvau pasiryžusi mokėti ir 2000lt ). Galiausiai apėjusi visus salonus ,grįžau į patį pirmąjį smile.gif Tiksliau parbėgau biggrin.gif buvau išsigandusi ,kad tik nebūtu kas nors manąją užsisakę...Suknelę užsisakiau beveik keturi mėnesiai prieš šventę, ir tikrai neverta užsisakinėti metai prieš-pasirinkimas buvo didelis smile.gif.Mano suknelės nuomos kaina nesiekė 2000lt ir buvo iš naujausios 2013m kolekcijos. Paskutinę savaitę vyko suknelės primatavimas,suknelė buvo tokia pat kaip ir rinkausi, nors labai bijojau ,kad nebūtų nudėvėta. Dirbančios merginos buvo labai malonios- ir netgi bandė mane nuraminti,kad tikrai viskas bus gerai -nors buvau tikrų tikriausia nuotaka siaubūnė biggrin.gif .. paskutinėmis dienomis tikrai apima didžiulė panika... Dabar net truputėlį nesmagu dėl savo priekabumo ax.gif Suknele likau labai patenkinta.
Baigdama savo ilgą kalbą, noriu palinkėti lengvo rinkimosi- ir kaip jau viena mergina minėjo - tai tikrai labai malonus procesas- taigi bukite malonios- ir su jumis elgsis taip pat!
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif atejau pasidalinti labai negražia patirtimi Kaune esancio salono Tik Tau... Situacija tokia, kad savaitgali buvo vyro seses vesuves, mes buvome liudininkai. Visos 7 sukneles imtos is sio salono, kol pinigai buvo nesumoketi, viskas buvo tobula, patare, padejo, maloniai aptarnav, bet kai sumokėjom pinigėlius viskas pasikeitė. Vestuviu ryta bandydama uzsideti suknele supratau kad jos nesutvarke pagal mano ismatavimus, sniurelis buvo per trumpas ir neglejau suvarstyti sukneles, maza to liezuvelis nedenge nei puses reikiamo tarpo nugaroje... Paskambinus salono savininkui ir pasakius kad taip yra buvoau apsaukta ir pasakyta kad taip negali buti... liepe atvaziuoti i salona uz 15 min, nuvaziavom po pusvalandzio, nieko neradom, as be sukneles vis dar, vietoje manes is namu jauniki islydejo viena is pamergiu, nes as neturejau sukneles... Paskui paskambino rekdamas savininkas kad jis laukia musu o mes jau antra kart i salona vaziuojame... Bande tavrkyti suknele, ja visai sugadino, reikalavau pakaitines, nenorejo duoti, bet dave... is to pykcio nepastebejau kad naujoji suknele demeta, bet teko jau buti su tokia nes nebebuvo iseities... Grazinant sukneles savininkas reke, kad mes pacios kaltos kad mums sukneles netiko, nes ne man vienai suknele buvo tragedija, visoms 5 pamregems sukneliu dydziai netiko, sukneles lipo i virsu, o jo atsakymas buvo jusu figuros netinkamos suknelems... Jaunosios suknele neparuosta buvo taipp pat, eidama pasijoni pamete ji nes jis jei per didelis buvo duotas, maza to sleikute per trumpa buvo ir teko ja nuimti ir visa laika tampyti rankomis suknele i virsu, nes krutine krito lauk... doh.gif doh.gif doh.gif Zodziu sugadino visa svente sis garsusis salonas... gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif censored2.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo XAlinaX: 12 rugpjūčio 2013 - 19:26
Sveikos,

prieš kelias savaites įvyko mano vestuvės, pasidalinsiu ir aš savo patirtimi, gal kam nors bus įdomu ar pravers smile.gif
Savo vestuves pradėjome planuoti labai vėlai, likus < 3 mėn. iki jų, tad suknelę skubėjau kuo greičiau išsirinkti. Dar buvau neapsisprendusi, ar suknelę noriu pirkti, ar nuomotis. Dėl įdomumo iš pradžių užėjau į urmo bazės skyrelį 'Pas Mariją', kur suknelės yra parduodamos. Esu liekna, XS-S maždaug storio, ir man apskritai tiko tik viena suknelė, kitas būtų reikėję smarkiai taisyti. Pardavėja buvo maloni, bet bandė bet kokiu būdu ką nors parduoti:) net ir kone dvigubai per dideles ir nepatinkančio stiliaus sukneles, sakydama, kad nuomos punkte mano storiui suknelių nebus ir niekas jų specialiai man nepritaikys. Ta viena tinkanti suknelė nebuvo bloga, bet neypatinga, ir, kadangi tai buvo pirmoji vieta, nepuoliau jos pirkti. Dar toje pačioje bazėje buvo kita suknelių parduotuvė, kurioje pasakė, kad man tinkančių ilgų suknelių neturi, bet galėtų pasiūti. Kadangi nebuvau apsisprendusi, ko noriu, ir kas man tinka, tai užsisakyti suknelės čia nesiryžau.
Toliau užsiregistravau telefonu susitikimui į visai netoli darbo esantį Linos saloną. Atėjus prie salono numatytu laiku, durys buvo užrakintos su užrašu, kad bus po 15 min. Pralaukusi pusvalandį, paskambinau salonui, ir man pareiškė, kad nebuvo su niekuo tartasi susitikti, gal su kokia kita darbuotoja kalbėjausi ir ji nepažymėjo susitikimo. Na, balsas man atrodė tas pats, kaip ir registracijos metu, toks labai specifinis, bet nesiginčijau ir tiesiog nusprendžiau šitą salonėlį iš sąrašo išbraukti smile.gif
Tuomet, benaršydama šiame forume, radau minimas Daivos sukneles, kur nuotraukose buvo daug mane sudominusių modelių. Susitariau dėl susitikimo, susitikome, ir jau pirma suknelė labai patiko. Pasimatavau daugiau, bet nusprendžiau, kad pirmoji buvo geriausia, ir neskirsiu daugiau laiko paieškoms. Suknelė buvo ne nauja, buvo galima arba ją nuomotis, arba pirkti, arba siųstis naują. Nusprendžiau ją nusipirkti, kad būtų ramu. Pardavėja žadėjo ją dar sutvarkyti (išplauti, apsiūti apačią, nes matėsi, kad prie žemės kraštelio siūlai kiek apibrizgę). Praėjus sutartam laikui, suknelę pasiėmiau. Deja, gerai jos neapžiūrėjau. Tiksliau, apžiūrėjau tik iš priekio, o kas darosi nugaroje panagrinėti iš to džiaugsmo, kad suknelė jau yra, pamiršau :/ Namie už kelių savaičių, nusipirkusi vestuvinius batus, pabandžiau užsidėti, ir tada pastebėjau, kad yra kelios dėmes, kurių viena labai aiškioje vietoje, prie pat korseto užrišimo. Pardavėja bent ją gerai turėjo matyti, kai rišo korsetą, bet, aišku, turbūt tik džiaugėsi pavykus suknelę parduoti:/ Dar pasirodė, kad nugaroje šiaip korsetas negražiai guli ir apačia kažkaip kreivai krenta ir buvo kelios kitos problemos, dėl kurių nusprendžiau, kad su šia suknele eisiu tik kraštutiniu atveju.
Tad, likus 3 savaitėms iki vestuvių, užsiregistravau į AR, MJ ir Žeigos salonus. Visuose salonuose aptarnavo tikrai maloniai, suknelės beveik visos matuotos buvo gražios, man tiko. Įdomiausią suknelę radau AR salone, kur ją ir išsinuomavau, ir viskas baigėsi sėkmingai smile.gif
Kitoms rekomenduočiau pradėti ruoštis anksčiau ir, prieš išsirenkant, daugiau salonų pereiti ir nesimatuoti suknelės vienai, nes daugiau akių daugiau ko pastebi smile.gif
Atsakyti
Kadangi mano šventė jau praėjo, galiu pasidalint patirtim, galbūt kažkuriai padėsiu smile.gif

Vienareikšmiai lyderiai suknelių kokybe, aptarnavimu ir t.t A&R, tačiau kainos kandžiojasi.

MJ- mergaitė tikrai maloniai pataria, moka parinkt "tinkančias" sukneles, kainos šiektiek mažesnės:)

Tik Tau- užbėgau neužsirašius, priėmė, suknelių turi tikrai laaabai daug, nuo visiškai kičinių iki tikrai gražių, mačiau ir labai nudrožtų, ir visai naujų.

Minusai: konsultantė vidutinio amžiaus, "kvepianti česnakais" su tapkėm, ir nelabai suprantanti ko noriu smile.gif
Vis nešė kas jai gražu, o ne ko noriu aš, ir vis ragino " pasimatuok dar ir šitą" tau patiks, nors tikrai aiškiai išsakiau savo norus, ir dar aiškiau nenorus smile.gif Na nesuprato moteriškė kad kas gražu jai,nebūtinai turi būt gražu man.
Buvo ankstyvas pavasaris, o patalpoj gal +13, po kokios 7 jos atneštos suknelės " ne į temą" kai jau švelniai tariant pradėjau keist spalvą į mėlyną, su drauge nusprendėm keliaut iš ten smile.gif Nenorėjo ji mūsų paleist, bet pabėgom biggrin.gif tikiuosi grįžt neteks. smile.gif


Žeiga- savininke su dirbančia jauna mergaite labai malonios, bendraujančios, rūbelių turi daug, kainos man nepasirodė išpūstos, viena suknele stipriai susižavėjau, pažadėjau pagalvot, kadangi tai buvo vienas iš pirmų salonų kuriuose matavaus,norėjau paieškot ir kitur.
Antrą kart atvažiavau dar kart pasimatuot ir parodyt draugei, (rinkaus tarp kelių variantų) aptarnavimas malonus, iki to momento kai pasakiau kad sugrįšiu po poros dienų paduot rankpinigių (kogero šito salono politika- turi 2 vizitus, jei per juos tau sunku apsispręst, esi čia nepageidaujamas.
Ir tai labai akivaizdžiai parodo. Butent dėl tos priežasties trečią kart su rankpinigiais ir negrįžau.


Centre pas moteriškę namie (beroc Daiva) radau neblogų atsiliepimų forume.
Moteriškė maloni,bendraujanti, tačiau man patinkančios gyvai neturėjo, o rizikuot iš katalogo aš nesirįžau.


Dar buvau suknelių nuomoj (nepamenu pavadinimo o gal ir neturėjo) šalia varnių tilto yra buvusios gamyklos patalpos)ten įsikūręs salonėlis, irgi radau gerų atsiliepimų forume.
Visos suknelės gerokai pavargusios,kaina maža, bet tai atsispindi ir kokybėje.



Ir važiavau per salonus baršausko gatvėj, ten taip pat nesiregistravus, tai į ne visus priėmė, vienur visiškai nieko gero, kitur buvo verta dėmesio(kadangi ten nuomos punktų tikrai daug- bijau sumaišyt atsiliepimus)

reziumė:
žeigoj tiko ir kaina ir suknelė, tačiau nepatiko požiūris ,kad jei jau 2 kart nepasirašai sutarties, vadinasi tu mums kaip klientas nereikalingas...
Būčiau pasirašius per trečią vizitą,na bet kaip sakant jiems nuo to blogiau,ne man smile.gif

NA o jei nebūčiau taupiusi būčiau tikrai rinkusis kažką iš A&R salono, tačiau nusprendžiau kad 3000 mokėt neverta, ir siuvausi pas siuvėją smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diamond_: 11 spalio 2013 - 16:39
Atsidarė Kaune naujas suknelių salonas A.Juozapavičiaus pr. 73. Kainos ten nedidėlės.
Atsakyti