Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinių suknelių salonai

Sveikos, gal galit pasidalinti suknelės siuvimo pliusais ir minusais smile.gif ir gal galite rekomenduoti kokiam salone siųtis, kad ir kainos nebūtų iškeltos blush2.gif
Atsakyti
Noriu parašyti labai teigiamą atsiliepimą apie A&R saloną. Ten dirba nuostabios, malonios, savo darbą puikiai išmanančios moterys. O svarbiausiai į klientą žiūri rimtai (ne kaip kur, paminėsiu vėliau). Tik atėjus, šokinėjo aplink mane, netingėjo, siūlė sukneles pagal man norus, siūlė ir savo variantus, patarinėjo, nu žodžiu super. Jau turiu savo svajonių suknelę. Tikrai superinis salonas.

O dabar akmuo į vieno salono daržą... žinau čia yra Kauno skyrelis, ir aš pati kaunietė, bet dėl suknelės galvojau pasiryžus ir Vilnių išmaišyti, tad nepykit, kad čia rašau apie vilniečius, galbūt kuri iš jūsų irgi mąsto apie Vilnių. La Rosa salonas...siaubas kažkoks. Tik įėjus pasitink labai labai nemaloni pardavėja, kalabanti tokiu tingiu tonu, kad atrodo " o Dieve dar viena klientė", vien tik jos tembras, nulis šypsenos, jokių patarimų. Aišku galbūt per daug kabinėjuosi, bet salonui būnant tokiam prabangiam, tai pardavėja atrodo kaip namie. Paprastas megztinis, džinsai. Na tarkim (aišku toks salonas, su TOKIOMIS kainomis turėtų palaikyti įvaizdį). Na nesvarbu, gi atėjau suknelių. Katalogą atsiverčiau, net širdį suspaudė, kaip gražu... ir ta ir ta ir ana. Kaip puiku, kad nei ta, nei ta, nei ta nėra salone. O tai jei jos noriu kaip ją pasimatuoti? tai sumokėkite, atvešim. nu šakės. gerai aš noriu tokios, tokios, ką galite pasiūlyti. Tai kai atnešė, galvojau nugriūsiu. Suknelės tokios pavargusios, nunešiotos. Na matot dar ne sezonas, žiemą bus (matavausi prieš mėnesį). Manau vestuvių salonai turi būti pasiruošę geresnių variantų bet kokiu metu. Aš gyvenu ne LT ir ne bet kada galiu parlėkti, dar tuo labiau į Vilnių. Ji net pati paminėjo, kad suknelės daug kartų matuotos.... tai aptarnavimo, kainų ir kokybės santykio, suknelių išvaizdos atžvilgiu La Rosa pasirodė siaubingai lyginant su A&R Salonu...

tai tik mano nuomonė.
Atsakyti
Labai patiko Elegancija salonas (čia savanoriuose nuo aklųjų važiuojant link centro dešinėj pusej). Suknelės laisvesnio stiliaus, prabangios, gražiūs nėriniai, mažai tortų.

Atsakyti
QUOTE(Giulla @ 2013 12 06, 00:19)

O dabar akmuo į vieno salono daržą... žinau  čia yra Kauno skyrelis, ir aš pati kaunietė, bet dėl suknelės galvojau pasiryžus ir Vilnių išmaišyti, tad nepykit, kad čia rašau apie vilniečius, galbūt kuri iš jūsų irgi mąsto apie Vilnių. La Rosa salonas...siaubas kažkoks. Tik įėjus pasitink labai labai nemaloni pardavėja, kalabanti tokiu tingiu tonu, kad atrodo " o Dieve dar viena klientė", vien tik jos tembras, nulis šypsenos, jokių patarimų. Aišku galbūt per daug kabinėjuosi, bet salonui būnant tokiam prabangiam, tai pardavėja atrodo kaip namie. Paprastas megztinis, džinsai. Na tarkim (aišku toks salonas, su TOKIOMIS kainomis turėtų palaikyti įvaizdį). Na nesvarbu, gi atėjau suknelių. Katalogą atsiverčiau, net širdį suspaudė, kaip gražu... ir ta ir ta ir ana. Kaip puiku, kad nei ta, nei ta, nei ta nėra salone. O tai jei jos noriu kaip ją pasimatuoti? tai sumokėkite, atvešim. nu šakės. gerai aš noriu tokios, tokios, ką galite pasiūlyti. Tai kai atnešė, galvojau nugriūsiu. Suknelės tokios pavargusios, nunešiotos. Na matot dar ne sezonas, žiemą bus (matavausi prieš mėnesį). Manau vestuvių salonai turi būti pasiruošę geresnių variantų bet kokiu metu. Aš gyvenu ne LT ir ne bet kada galiu parlėkti, dar tuo labiau į Vilnių. Ji net pati paminėjo, kad suknelės daug kartų matuotos.... tai aptarnavimo, kainų ir kokybės santykio, suknelių išvaizdos atžvilgiu La Rosa pasirodė siaubingai lyginant su A&R Salonu...

tai tik mano nuomonė.


Buvau ir as La Rosa salone, ispudis panasus... Labiausiai nepatiko, kad neturi sukneliu salone, nors skelbiasi atstovaujancios ta ar ana firma.. Tas pacias sukneles Papillio firmos turi atsivezes salonas Kaune Savanoriu pradzioj, Danguoles salonas. Kiek maciau sukneles visiskai naujos, su etiketem, o kas labiausiai patiko tai kainu skirtumas tarp Vln ir Kns, bent 500 lt pigiau thumbup.gif Ir siaip as apie si salona tik teigiamus atsiliepimus galiu palikti, malonios moteriskes, dar ir pamergiu suknelems nuolaidas pritaike bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquile @ 2013 11 07, 10:47)
Sveikos, gal galit pasidalinti suknelės siuvimo pliusais ir minusais smile.gif ir gal galite rekomenduoti kokiam salone siųtis, kad ir kainos nebūtų iškeltos blush2.gif

As siuvuosi MJ salone. Kol kas nieko blogo pasakyti negaliu, o kaip bus toliau-pamatysim rolleyes.gif aptarnavimu, poreikiu issiaiskinimu likau patenkinta, o ir kaina nesikandzioja thumbup.gif
Atsakyti
na dalinuosi įspūdžiais apie salonus, kuriuos aplankiau lapkričio mėnesįsmile.gif
1.Tik Tau - matosi, kad labai sprendžia apie žmogų iš to kiek skiri nuomai. Sakiau, kad ribos nėra, norėjau, kad įvairias parodytų. Na kai jau matė, kuri suknutė patiko - tai kaina pasakė 4000lt. čia buvo pirmasis salonas aplankytas,po to nei vienam salone negirdėjau tokių sumų ir palyginus medžiagas su kitais salonais, tai man jos ne kokios pasirodė,šiurkščios,nekokybiškos. Labai norėjo, kad iš kart avansą palikčiau.Beje salone nešildo, tai per valandą tikrai sušalau,paskui su sloga vaikščiojau

2.Žeiga - labai maloni mergina aptarnavo. parodė ko prašiau(t.y. norėjau su volanais, o kita, kad pūsta), bei atnešė savo nuožiūra,kas man tiktų, tikrai pataikė. Medžiagos tikrai geros,malonios prie kūno.Išsirinkau,kurios man patiko,mergina surašė jų pavadinimus,bei kainas ant lapuko, kad galėčiau namie apsižiūrėti.

3.Linos salonas - suknutės visos atrodo purvinos, nedaug jų turi

4.MJ salonas - labai maloniai priėmė,išsiaiškino kas domina. Medžiagos tikrai geros,malonios prie kūno, suknelės labai baltos. Uždėjo baltas pirštinaites,visas sukneles suvarstė kaip turi būti,uždėjo nuometą, pridėjo ir papuošalus.Išsirinkau,kurios man patiko,mergina surašė jų pavadinimus,bei kainas ant lapuko, kad galėčiau namie apsižiūrėti.

5.Lauros salonas - maloniai aptarnavo, bet man nepatiko suknelių stilius. Suknelės labai blizgios, medžiaga ir blizgi

6.Regnum salonas - maloniai aptarnavo, turi ką pasiūlyti, kainos nesikandžioja. Gali ir pasiūti.

7.Ingridos salonas - buvau užsiregistravus, 30min pralaukiau, nieks nepasirodė ir manęs nepriėmė. labai nepatikimai pasirodė ir sugadino mano dieną, nes laikas buvo suplanuotas.

8.Birutės stilius - malonios moterys, tikrai turi daug suknelių, pasiūlė su kiekviena suknele nusifotografuoti.
Atsakyti
QUOTE(rasmusiukas @ 2014 01 16, 11:26)


Ar mineti salonai nuomoja ar parduoda sukneles? Kokios mazdaug kainos perkant? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vai2lka: 16 sausio 2014 - 11:55
QUOTE(Vai2lka @ 2014 01 16, 11:54)
Ar mineti salonai nuomoja ar parduoda sukneles? Kokios mazdaug kainos perkant?  4u.gif


Žinokit nesidomėjau dėl pirkimo...
Atsakyti
As siandien irgi pradejau sita sukneliu zygi.
Aplankiau Birutes salona ir patiko net dvi sukneles. Aptarnavimas puikus, viskas ten gerai, tik kainytes tokios jau tokios.... abi suknutes buvo ikainotos po 2500Lt.... Paieskas pratesiu kita savaite kituose salonuose dar smile.gif

Beje, kadangi man tai antrosios vestuves, tai kai kuriuose salonuose jau lyg ir ne pirma karta. Tikiu, kad daug kas pasikeite nuo 2007m, bet tada Zeiga padare stulbinamai bloga ispudi. Patiko MJ, o suknele finale buvau issirinkusi Bohemoje, kurios berods jau isvis nebera, siandien pravaziavau tik pro tscias patalpas ax.gif
Atsakyti
o man Zeiga, kaip tik pati nuostabiausia 4u.gif dekoju Ju salonui uz puikia ir nebrangia suknele bigsmile.gif Kadangi kuklias vestuves darem ir buvau su pilvu, tai uz suma kuria skyrem suknelei visi salonai pasiule "skuduriukus", o kai Zeiga inese suknele, pasijutau kaip pelene lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avaida @ 2014 08 25, 14:27)
o man Zeiga, kaip tik pati nuostabiausia  4u.gif  dekoju Ju salonui uz puikia ir nebrangia suknele  bigsmile.gif Kadangi kuklias vestuves darem ir buvau su pilvu, tai uz suma kuria skyrem suknelei visi salonai pasiule "skuduriukus", o kai Zeiga inese suknele, pasijutau kaip pelene  lotuliukas.gif

Nelabai supratau-kaip pelenė-tai prastai ar puikiai?
Atsakyti
As noriu prisideti prie geru ir tik geru atsiliepimu salonui A&R bigsmile.gif Mano suknele buvo nuomota, taciau siuta ju salone, atrode ispudingai bigsmile.gif sis salonas ne tik, kad papuose mane ir mano pamergytes, taciau aprenge ir vyruka thumbup.gif smokingas buvo nerealus, susilauke laaabai daug komplimentu wub.gif ten dirbancios moterys isties malonios, pataria, padeda ir siltai priima wub.gif
Atsakyti