Įkraunama...
Įkraunama...

Greiti klausimai - atsakymai

Sveiki 4u.gif

Sukūriau naują temą, nes neradau kitos temos, kurioje būčiau galėjusi to paklausti smile.gif Jeigu ši tema nereikalinga, tai prašau ištrinti 4u.gif Bet jeigu ši tema liks, tai, manau, galėtų būti skirta visiems greitiems klausimams, kad nereikėtų kurti vis naujos ir naujos temos...

Bet iš pradžių turiu klausimą, gal šiek tiek kvailoką, na bet vis tiek klausiu, nes nežinau blush2.gif

Šiandien vakare man darys pilvo echoskopiją, bet prasidėjo mėnesinės, ar gali man tą echoskopiją atlikti? Ar pamatys gydytojas ką nors? Ta prasme, echoskopija yra ne gimdos, o viso pilvo g.gif

Labai labai ačiū už atsakymą! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mumuke: 16 kovo 2010 - 09:50
QUOTE(Mumuke @ 2010 03 16, 10:49)
Sveiki  4u.gif

Sukūriau naują temą, nes neradau kitos temos, kurioje būčiau galėjusi to paklausti smile.gif Jeigu ši tema nereikalinga, tai prašau ištrinti  4u.gif Bet jeigu ši tema liks, tai, manau, galėtų būti skirta visiems greitiems klausimams, kad nereikėtų kurti vis naujos ir naujos temos...

Bet iš pradžių turiu klausimą, gal šiek tiek kvailoką, na bet vis tiek klausiu, nes nežinau  blush2.gif

Šiandien vakare man darys pilvo echoskopiją, bet prasidėjo mėnesinės, ar gali man tą echoskopiją atlikti? Ar pamatys gydytojas ką nors? Ta prasme, echoskopija yra ne gimdos, o viso pilvo  g.gif

Labai labai ačiū už atsakymą!  4u.gif

man snd dare echoskopija, irgi prasideje buvo menesines.. net pasiteiravau, sake tas nekenkia.. matysim viska smile.gif
Atsakyti
as irgi paklausiu..gal kam nuskambes ir kvailai, ar gali per menesines kraujuoti ir is iseinamosiso angos... ar ieskoti kitur priezasciu kraujavimo..nes kraujuoja ir man labai neramu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo buliuke: 16 kovo 2010 - 16:14
QUOTE(buliuke @ 2010 03 16, 16:13)
as irgi paklausiu..gal kam nuskambes ir kvailai, ar gali  per menesines kraujuoti  ir is iseinamosiso angos... ar ieskoti  kitur priezasciu kraujavimo..nes kraujuoja ir man labai neramu...


schmoll.gif is ten tikrai neturetu kraujuot, taciau kraujo ten gali nubegt is maksties, ypac gulint ir tokiu budu atrodyt, kad ten kraujuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas, neradau temos tai klausiu cia: ar galima daryti slapimo tyrima , jei menesines siandien prasidejo? sad.gif
Atsakyti
Gal cia uzsuks kas kremta medicina... Gal galit man isversti sita medicininiu terminu kratini i normalia zmoniu kalba? Jei taip, is anksto dekoju.

Subchondral bone edema and mild subchondral cystic change at the base of the second metacarpal which raises the possibility of an unhealed, undisplaced fracture.
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2010 05 19, 14:55)
Subchondral bone edema and mild subchondral cystic change at the base of the second metacarpal which raises the possibility of an unhealed, undisplaced fracture.

antro metakarpalinio kaulo bazės pokremzlinė edema (patinimas) ir nedideli pokremzliniai cistiniai pakitimai, kurie nurodo nesugijusio nedislokuoto lūžimo galimybę.
Atsakyti
Gal kas žino ką daryti su ciurnelės oda, kuri yra orandzine ir suskeldėjusi? Vaikystėj buvo plokščiapadystė, dabar nebėra, bet neturėtų būti kažkokių sąsajų, nes ši problema yra tik su viena koja. Vien losijonu tepimas kelis kart per dieną nepadeda. Ar yra kažkokie specialūs tepaliukai tam, ar tieiosg eit pas daktarus?
Atsakyti
gal kas zinot mano vyrui labai sausos pedos gal koki kremuka ar ka? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kas susidūrėt su problema, kai einant su atvirom basutėm, pirštai linkę lįsti pro priekį? Batų dydis tinkamas, nepasakysi, kad maži, todėl neturi kur dėtis ir lenda.

Kas čia kalti? Kojos struktūra? Žema keltis? Visokie lipdukai mažinantys slydimą nepadeda rolleyes.gif Ar tiesiog nemoku vaikščiot ir reikia mokytis? biggrin.gif
Atsakyti
Merginos,Help!! man po depiliacijos elektriniu depiliatorium ant koju atsiranda ir plinta raudoni plemai kuriu viduje mazutes baltos virsuneles ( na kaip pulinukai),neniezti,o skauda! kas tai??? verysad.gif ka daryt iki tol kol pakliusiu pas dermatologa? verysad.gif
Atsakyti
Greiciausiai infekcija isinese,o tos baltos virsuneles ko gero ir bus pulinukai.Pamegink patepti spiritu ir po to kokiu nors antibakteriniu tepalu,bent jau pakenkti neturetu.
Atsakyti