Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Daddygirl @ 2010 03 16, 14:14)
Satura  4u.gif
oi, man reikia...
tik as jau susimaisiau, merginos.. vis suprasdavau, kad silka plaukams perkat is AZ.. dabar lyg raset, kad is uk?...
isduokit kur pirkot, jei uk 4u.gif  butinai man reikia  biggrin.gif


na mes iš AZ ir siuntėmės 4u.gif
Atsakyti
linutiaaa, Satura user posted image

Satura, prie graziu paveiksleliu temos pradzioj mus jau pripratinai... Kad atidarysi sviezia tema ir rasi maloniai nuteikianti, aki dziuginanti paveiksleli.. wub.gif

QUOTE(etamo21 @ 2010 03 16, 12:23)
beje, DaddyGirl, jei kalbejai apie silko proteinus, tai merginos siunciasi is AZ, prancuzu.


o ka as cia uzfiksavau, kad nupirko is uk?.. primaisiau kazka?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 03 16, 14:33)
linutiaaa, Satura user posted image

Satura, prie graziu paveiksleliu temos pradzioj mus jau pripratinai... Kad atidarysi sviezia tema ir rasi maloniai nuteikianti, aki dziuginanti paveiksleli..  wub.gif
o ka as cia uzfiksavau, kad nupirko is uk?.. primaisiau kazka?

gal kuri suklydom ir pasakėm, kad iš uk, o ne prancūzų smile.gif
Atsakyti
Satura 4u.gif temuke dvelkia tikrais pracuziskais namais wub.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 03 16, 13:14)
Satura  4u.gif
oi, man reikia...
tik as jau susimaisiau, merginos.. vis suprasdavau, kad silka plaukams perkat is AZ.. dabar lyg raset, kad is uk?...
isduokit kur pirkot, jei uk 4u.gif  butinai man reikia  biggrin.gif

as uzsisakiau juru silko is aromantic, laukia siuntinelis manes namie ax.gif
user posted image

ir dar toki ekstrakta, aprasymas labai sugunde smile.gif
Siberian Ginseng Extract

A totally safe & natural skin-tightening ingredient that can help to physically 'lift' sagging skin, reducing the appearance of fine lines & wrinkles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute82: 16 kovo 2010 - 13:39
QUOTE(Daddygirl @ 2010 03 16, 14:33)
o ka as cia uzfiksavau, kad nupirko is uk?.. primaisiau kazka?


as bent jau neuzfiksavau to g.gif tik apie AZ zinau, kiek skaitau, manau buciau atkreipus demesi, jei butu buve kalbeta apie UK mastau.gif
Atsakyti
ievvvvaa, praeitoje temoje sakė, kad jai Chippie iš UK užsakė, tai gal dėl to ir susimaišėt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katherina: 16 kovo 2010 - 13:44
QUOTE(etamo21 @ 2010 03 16, 14:37)
as bent jau neuzfiksavau to  g.gif  tik apie AZ zinau, kiek skaitau, manau buciau atkreipus demesi, jei butu buve kalbeta apie UK  mastau.gif



buvo buvo- gal kuri paskui pasitaise, nes as irgi uzfiksavau kad siuntes is UK rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2010 03 16, 14:43)
buvo buvo- gal kuri paskui pasitaise, nes as irgi uzfiksavau kad siuntes is UK rolleyes.gif


tada tik geriau thumbup.gif laukiam, kol atsisiuntusioji apsireiks smile.gif praleidau reiskia pro akis toki svarbu dalyka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 03 16, 14:14)

o kondicionieriai kuo nepatiko butent? as kiek uzmeciau aki, visu sudetys gan panasios, neatrodo blogos-vanduo, glicerinas, kokosu al., abrikosu kauliuku al, jojoba.skamba tai labai graziai  g.gif


Šiaip labai nuo plaukų priklauso, bet man visi su moliu išsiplauna, tiek UT, tiek Ciel D'azur, dabar Druide ir Argital naudoju.
O kondicionieriai labai keisti, atrodytų,kad iš miltelių padaryti, nesuprasi, nei maitina, nei drėkina, beliankas. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2010 03 16, 14:33)


Daddygirl, kaip aš čia pramiegojau tavo muiliukus.. doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Daddygirl, ten rašiusi mergina sumaišė šalis, o kalbėjo apie Aroma Zone. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 03 16, 13:14)
4u.gif
jau kai vyrai ivertina, tai man isvis  bigsmile.gif  thumbup.gif
naujame cinamono/apelsino muile cinamonas maziau jaucias? smile.gif sikart daugiau dejau apelsino nei cinamono, is pradziu labai skaniai kvepejo, bet apelsinas nugaravo..

na va, gi ziu, ir sitas muiliukas su silku bigsmile.gif buvau jau uzsimirsus, kas ten ieina, buvau padejus cinamono/apelsino muiliuka, kad kvapas issigrynintu, tai daba pauosciau, ogi uzuodziu ir as cinamono siek tiek bigsmile.gif ai, man gali ir silpniau kvepet, va, maniskiui, tai butina salyga kuo ryskesnis ir skanus kvapas biggrin.gif o jei dar kokia vanile ar cinamonas, tai isvis..

Beje, pagaliau pasidariau sokoladini toki ale sviesta kunui is kakavos sviesto, kokosu, siek tiek vaniles fitolio ir benzoino, na, jau kvapas wub.gif man primena saldainius su laipsniais biggrin.gif
Atsakyti
Info apie traukinuka i AZ bloge ax.gif

QUOTE(etamo21 @ 2010 03 16, 13:00)
ivirstu su savo nuosprendziu.
issirinkau urtekram sampuna su rasulu

man patinka sis sampunas, nes tikrai papurina plaukus


QUOTE(inuska @ 2010 03 16, 13:13)
http://www.akomaskin...roduct.php/314/
Norėjau paklausti ar tokius aliejus galima naudoti be jokių priedų, tiesiai ant plaukų ar veido? Ar juos reikia įmaišyti į kokį nors pagrindą?
Bandom pereiti prie naturalių medžiagų ax.gif Tik dar sunku visą info greitai suvirškinti.

svarbiausia imti nerafinuotus ir sertifikuotus
Atsakyti