Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(eglute82 @ 2010 03 16, 13:36)
ir dar toki ekstrakta, aprasymas labai sugunde smile.gif
Siberian Ginseng Extract

A totally safe & natural skin-tightening ingredient that can help to physically 'lift' sagging skin, reducing the appearance of fine lines & wrinkles.



o kaip tu manai, ar jis nebus koks šildantis? Man imbierai prie šildančių tokių dalykų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 03 16, 13:23)
beje, DaddyGirl, jei kalbejai apie silko proteinus, tai merginos siunciasi is AZ, prancuzu. as irgi isiziurejau i silka ir dar augalini silikona, bet pergalvojusi manau, kad geriau silka pasiimti, silikona kitam kartui palikti. pagal aprasymus panasus poveikis atrodo, manau silkas ir geriau nei silikonas  ax.gif

Man to augalinio "silikono" poveikis žymiai geresnis nei šilko, bet, aišku, plaukai skirtingi, tai kiekvienam ir tas poveikis kitoks gali būt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucie: 16 kovo 2010 - 14:15
Manija69, pepkė 4u.gif parasysiu az veliau tada

pepkė bus teisi unsure.gif .. sumaise, matyt, salis pasisakiusi mergina. as dar pagalvojau, kodel Chippie ir uk..


QUOTE(linutiaaa @ 2010 03 16, 13:01)
ai, man gali ir silpniau kvepet, va, maniskiui, tai butina salyga kuo ryskesnis ir skanus kvapas biggrin.gif o jei dar kokia vanile ar cinamonas, tai isvis..

Beje, pagaliau pasidariau sokoladini toki ale sviesta kunui is kakavos sviesto, kokosu, siek tiek vaniles fitolio ir benzoino, na, jau kvapas wub.gif  man primena saldainius su laipsniais biggrin.gif


MB irgi taip pat reikia stipraus skanaus kvapo smile.gif Ai, bet ir man nemaiso ax.gif Noris nosi palepint. Tai va, pasidziaugsiu ax.gif, uzsisakiau pabandymui 'indiskaji gintara' (kieti kvepalai is kvapniu medziu saku, eteriniu, augalu milteliu ir pan).
Siaip jie labai skirtingi buna, nes visi gamintojai turi savus receptus, kuriuos laiko paslapty. Jau kaip tikiuosi, kad bus skanus kvapas..
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 03 16, 14:00)
ivirstu su savo nuosprendziu.
issirinkau urtekram sampuna su rasulu ir bekvapi kondicionieriu, ar nepaslydau?

pamaniau, jei rasulas taip tinka veidui prausti, gal labai patiks ir plaukams. turetu gerai isplauti visa riebala  biggrin.gif  o kondicionieriu labai isiziurejau ramuneliu, bet parduotuve tebeturejo tik bekvapi  verysad.gif  galvojau bus bevertis, bet paskaiciau sudeti-vanduo, augal.glicerinas, kokosu al..... , tai gal ir nieko bus. bandysiu rytoj  mirksiukas.gif


Jau baiginėju Urtekram buteliuką su rasulu ir hena, man tiko ir patiko. Išplauna švariai, man pakankamai purūs plaukai lieka (nors buvo priešingų atsiliepimų iš kitų merginų, kad priploja - nesuprasi...). Mano plaukai dažyti, ilgi, šviesūs.
Dėl ramunėlių kondicionieriaus rašau až ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 03 16, 12:36)
as uzsisakiau juru silko is aromantic, laukia siuntinelis manes namie ax.gif

ir dar toki ekstrakta, aprasymas labai sugunde smile.gif
[i]Siberian Ginseng Extract



nepamaciau sitos zinutes is pradziu.
tai labai lauksiu atsiliepimu. rutuk lyg ji pirko, kazin, ar bande.

nu ir apie ta zinsenio ekstrakta bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lucie @ 2010 03 16, 13:13)
Man to augalinio "silikono" poveikis žymiai geresnis nei šilko, bet, aišku, plaukai skirtingi, tai kiekvienam ir tas poveikis kitoks gali būt.


priminkit, koks to silikono pavadinimas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 16, 15:05)
o kaip tu manai, ar jis nebus koks šildantis? Man imbierai prie šildančių tokių dalykų smile.gif


Tai kad čia apie ženšenį, ne apie imbierą... ax.gif
Atsakyti
oi, ne imbierai - į imbierus žiūrėjau tiesiog neseniai doh.gif lotuliukas.gif

anyway, man įdomūs bus atsiliepimai apie ženšenį irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai ka manot apie arbuzo alieju? smile.gif Mane tik viena jis domina? Pasiskaitykit, gal dar kas uzsinoresit biggrin.gif http://www.watermelonoil.com/

Watermelon seed oil contains high amounts of unsaturated fatty acids with linoleic and oleic acids as the major acids Watermelon seed oil is light, easily absorbed, does not clog pores and is rich in linoleic and oleic acids

The properties of watermelon oil include the following.

Light in Texture
Non-Greasy
Penetrating
Absorbs Quickly
Highly Moisturizing
Emollient
Rich in Omega 6 and 9 EFAs
Dissolves Sebum Buildup
Stable Shelf-Life
Excellent Substitute for Mineral Oil

Because of these valuable properties, watermelon seed oil is extensively used in formulating Baby Care Products. Watermelon seed oil is very good for the soft skin of the babies.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 16 kovo 2010 - 14:42
QUOTE(Daddygirl @ 2010 03 16, 15:36)
Tai ka manot apie arbuzo alieju?  smile.gif Mane tik viena jis domina? Pasiskaitykit, gal dar kas uzsinoresit  biggrin.gif http://www.watermelonoil.com/


Arbūzus tai dievinu, tai gal ir aliejus patiktų biggrin.gif
Atsakyti
Arba ju granatu aliejus biggrin.gif http://www.pomegranateoil.net/

Pomegranate Seed Oil is an effective emollient and is said to be incredibly rich in anti-oxidants due to its polyphenol content. It also is said to act as an anti-inflammatory. It is a good choice for use in applications intended for dry or irritated skin or aging skin.

Oil properties:

Balances Skin pH
Improves Skin Elasticity
Highly Moisturizing
Anti-inflammatory
Protects Skin from Free Radicals
Can Help Destroy and Prevent Cancer Cell Formation
Natural Antioxidant
Natural Plant Source of CLA (punicic acid)
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 03 16, 14:36)
Tai ka manot apie arbuzo alieju?  smile.gif Mane tik viena jis domina?


kažkada svaigau dėl arbūzų, baobabų aliejų, bet nuo didelio skaitymo man visi jie pasidarė vienodi - puikiai susigeria, neriebina, sprendžia odos bėdas ir panašiai, tai ir apsiraminau kažkaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 16, 13:47)
kažkada svaigau dėl arbūzų, baobabų aliejų, bet nuo didelio skaitymo man visi jie pasidarė vienodi - puikiai susigeria, neriebina, sprendžia odos bėdas ir panašiai, tai ir apsiraminau kažkaip  ax.gif


zinau, ka turi omeny. man lygiai toks pat etapas buvo. jis ir nesibaige, tiesa sakant smile.gif labai labai retai susigundau kokiu nauju aliejuku, jau neatsimenu kada paskutini karta. bet apie arbuzu labai geru atsiliepimu paskaiciau dabar ir aprasyme pabreziamas jo lengvumas, poru nekimsimas.. idomu pasidare doh.gif
Atsakyti