Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Pusryciai - kiausiniene su svogunu laiskais
Pietus - rugstyniu sriuba, kepti sparneliai su bulvemis orkaiteje, burokeliu salotos
Vakariene - tas pats kas ir pietums, keksas su pienu, ir medziotoju surio gabaliukai prie vyno 4u.gif
Atsakyti
Vakar kepti grybai su svogunais, spirguciais ir grietine, troskinti firminiai Cento tongue.gif kotletukai morku, krapu grietines padaze, virtos bulves, marinuoti burokeliai

Pusryciai - kava
Pietums - plovo, grybu likuciai
Vakarienei- kauliukai virti rugstyniu sriuboje ir bulves su lupynomis ,sokoladinis pyragas
Atsakyti
Jau siandien uzkonservavau 4 rugstyniu stiklainiukus po 0.5 l tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2010 05 13, 11:53)
Jau siandien uzkonservavau 4 rugstyniu stiklainiukus po 0.5 l  tongue.gif  thumbup.gif

Nu kaip faina bigsmile.gif Šaunuolė thumbup.gif

Pas mane tai tik trys kupsteliai tų rūgštynių, tai tik tam kartui išsivirt pavalgyt. ax.gif O ir pats daržas gal kokie 3 kvadratai tebus, bet vis tiek smagu, kai užauga savi krapai, salotos, ridikėliai wub.gif
Papildyta:
Vakar valgėm:
pusryčiams - varškė su uogiene, kava arbata
pietums-su lašinukais kepti kiaušiniai, šv. agurkų, sv.laiškų salotos
vakarienei- yess, pagaliau bulvinių blynų išsikepiau.. karsta.gif

šiandien
pusryčiams-dribsniai su pienu, aš dar varškę pabaigiau, kava, arbata
pietums-blynų likutis, vyras dar lašinukų su duona ir sv.laiškais valgė
vakarienei virsiu bulvienę su frikadelėmis, žirnių košė su karkos gabaliukais, dar kompoto pravirt reiks ir gal burokėlius apsivirt, aj, vien žo, daug darbo šiandien laukia biggrin.gif
Atsakyti
Pusryciai - kava, kepta vistiena su duona, agurku
Pietus - sumustiniai, MB pabaige saltibarscius, brandintas keptas bulves,keptos vistienos dar buvo. (Vakar plovo nebedariau, tai tik isviriau du didelius vistos ketvircius, o paskui pakepiau su prieskoniais).
Vakariene -MB nera, o man vistienos likuciai su duona, slyvu kompotas ir slyvos is jo smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos! 4u.gif Norėčiau ir aš į jūsų būrį. 4u.gif 4u.gif Pasiskaitinėjau jūsų temą..tai bandysiu ir aš nuo pirmadienio skaičiuoti kiek išleidžiam maistui..ir pasisemti idėju ką gaminti. biggrin.gif
Atsakyti
Pusryciai - rukyti sparneliai, marinuoti agurkai, duona, vaikui - manu kose
Pietus - brandinta rugstyniu sriuba, sumustiniai su vistienos vyniotiniu, ir salotos (salotos, svogunu laiskai, ridikeliai, agurkai, grietine)
Vakariene - tas pats kas ir pietums, ir keksas su pienu
Atsakyti
smile.gif Pusryciams -4 grudu kose+kava su pienu.
Pietums- balandeliai+saldi sriuba
Vakarienei tie patys balandeliai, desertui vakarykstis akcijinis ananasas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 13 gegužės 2010 - 21:55
QUOTE(zivile.simona @ 2010 05 13, 20:45)
Sveikos, merginos!  4u.gif  Norėčiau ir aš į jūsų būrį.  4u.gif  4u.gif  Pasiskaitinėjau jūsų temą..tai bandysiu ir aš nuo pirmadienio skaičiuoti kiek išleidžiam maistui..ir pasisemti idėju ką gaminti.  biggrin.gif

Prašom prašom mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
pusryciai lietiniai su bananais ir uogiene,pietums kopustu sriuba,vistienos kepsneliai su grikiais ir darzovem,vakarienei varskes sureliai,tuno salotos.
Atsakyti
QUOTE(zivile.simona @ 2010 05 13, 20:45)
Sveikos, merginos!  4u.gif  Norėčiau ir aš į jūsų būrį.  4u.gif  4u.gif  Pasiskaitinėjau jūsų temą..tai bandysiu ir aš nuo pirmadienio skaičiuoti kiek išleidžiam maistui..ir pasisemti idėju ką gaminti.  biggrin.gif

Prašom bigsmile.gif laukiam ir jūsų "šviežių" minčių, ką skaniai ir taupiai gaminat 4u.gif


Šiandienos meniu:
I-sūreliai, kava arbata
II-brandinta bulvienė, grikiniai blyneliai su sviesto/grietinės/krapų padažiuku
III-vaikui -blynelių dar daug liko, vyrui rimčiau užvalgyti yra žirnių košės, jei norės, o šiaip laukiam draugų "pasipirtint", tai prigaminsiu lengvų užkandžių prie vyno: pomidoras/mozarela/bazilikas; sūriu įdarytos džiovintos slyvos, ferm.sūris su vynuoge, gal ir svečiai dar kažką atsineš... rolleyes.gif

Gero ir saulėto savaitgalio bye1.gif
Atsakyti
Pusryciai - sumustiniai su vistienos vyniotiniu ir agurku
Pietus - dilgeliu sriuba, virtos sardeles, bulviu kose, salotos (agurkas, svogunu laiskai, grietine)
Vakariene - kepti varskeciai, namine pica
O rytojui darau tingini, balta misraine, bus saslykai ir t.t. 4u.gif
Atsakyti