Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(mickute7 @ 2010 05 18, 15:05)
As seniau irgi rydavau traskucius  blush2.gif  doh.gif maisas didelis Estrelps arba Pringles ir limonado butelis  prie teliko doh.gif  doh.gif  doh.gif  dabar tai jau senai neperku, nes  tikrai ir neisgaliu, nu bet jei kartais kur proga pasitaiko, tai nor kelis tuiu paragauti  blush2.gif  tongue.gif
Deimapov per kiek tu cia liko tiek buvai numetus  g.gif  ax.gif

nu ir šaunuole, reikia ir man kažkaip atsisakyt, bet, o, tačiau... biggrin.gif
O nmetus buvau seniai prieš 5 metus tiek svorio, bet per kiek laiko dabar tiksliai nepasakysiu g.gif na 15numečiau prieš pradedant sportuoti per pora mėn, o likusius 15 tai ilgokai mečiau, kol sportavau, metų gal pusės metų laikotarpyje, net nežinau smile.gif
Atsakyti
Siandien:
Pusryciai - kava, arbata, vienam prie to meduolis, kitam sumustinis smile.gif
Pietus - misraine (ryziai, kukuruzai, vistiena) su duona
Vakariene - brandinta darzoviu sriuba, akcijiniai kotletukai, virtos bulves, pomidorai su grietine.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

pietūs - kumpio, bulvių ir kalafiorų troškinys;
vakarienė - keptos bulvės su svogūnais ir česnakais su kefyru thumbup.gif mano mylimiausias essen.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaGita @ 2010 05 18, 22:50)
vakarienė - keptos bulvės su svogūnais ir česnakais su kefyru  thumbup.gif mano mylimiausias essen.gif

Va va ir aš turiu tokias biggrin.gif man irgi super, tik kefyro nėra. Bet kaip jau ir maniau, nevalgiau šiandien nei pietų nei vakarienės doh.gif buvau išvykusi, neseniai grįžau, tai nenoriu ant nakties dabar valgyt smile.gif Tai šiandien žiaurus mano meniu, tik čipsai
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 05 18, 22:58)
nenoriu ant nakties dabar valgyt smile.gif


O as dar misraines rytojui MB padariau(ryziai, kukuruzai, vistienos kumpis, truputis pomidoro), tai kas liko, suvalgem dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denite @ 2010 05 18, 23:23)
O as dar misraines rytojui MB padariau(ryziai, kukuruzai, vistienos kumpis, truputis pomidoro), tai kas liko, suvalgem dabar smile.gif

Nu matai man kai dieta tai nenoriu dabar kramtyt, nors realiai pykau ant savčs, kad neradau laiko pavalgyt, negerai taip visą dieną nieko normaliai nepavalgyt, nu nieko ryt viskas bus čiki smile.gif
Atsakyti
Siandien pietums i darba prikepiau pienisku desreliu tesloje.
O vakarienei dar galvoju g.gif turiu biskeli mesytes gabaliuku pasimarinavus, tai ko gero apkepsiu paskui su kuom nors patroskinsiu ir ir dar makaronu privirsiu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 19 gegužės 2010 - 11:34
pusryciams sumustiniai su varskes suriu,pietums nuo vakar dar liko kotletu su bulvem ir salotom,ryziu sriuba su darzovem,vakarienei bulviu plokstainis.
Atsakyti
Na jau pas mus meniu siom dienom buvo toks, kad net geda rasyti, daug pirkto maisto
Na bet siandien jau pasitaisiau siek tiek
Pusryciai - ryziu kose
Pietus - darzoviu sriuba (kopustas, paprika, morka, bulve), mesos kepsneliai, ryziai, agurkas
Vakariene - keptos duonos - pupeliu - surio misraine, trupininis pyragas su uogiene
Atsakyti
Pusryciai - arbata
Pietus - MB nesesi misraine (ryziai, kukuruzai, vistienos kumpis, pomidoras), akcijinius kotletus, duona
Vakariene - kiaulienos saslykiukai kepti keptuveje, bulves, kons. zirneliu, svoguno salotos su majonezu
Atsakyti
Šiandien:
Kava, keptos brandintos bulvės
Atsakyti
Siandien pusryciams - arbata
Pietums MB isidejo netikru cebureku (tu su vafliais), as grikiu koses turbut issivirsiu, nes labai pasiilgau jau smile.gif
O vakarienei virsiu tirsta sriuba su farso kukuliais, bulvytem, morkytem, pievagrybiais bigsmile.gif Ir dar teks kazka sumastyt, ka rytojui MB i darba idet g.gif
Atsakyti