Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Šiandien:
I-plovas su jūros kopūstų salotomis
II- keptos bulvės, silkių file
III- dar neaišku, bet gal vėl plovas
Atsakyti
1)jogurtas,kava,kakava,2)vyrui brandinta ryziu sriuba su darzovem,apkeptas bulviu plokstainis, man salotos su silkem,3)vistienos file suktinukai su idaru, bulves,darzoves,man salotos su krevetem.
Atsakyti
Vakar vakarienei nieko nereikėjo daryt, kas likučius, kas lašinukų rado šaldytuve, tai šiandien pietums vyrams kepsniukai, sau ką radau šaldytuve, o vakarienei aštrus troškinys su morkomis ir konservuotomis šparaginėmis pupelėmis ir virtos bulvės
Atsakyti
Rytdienai pietums - man - ryžiai, morkos, obuoliai su citrinos sultimis, vyrui - sūdyti kaimiški lašiniai ir ryžių , šlapenkės, konserv.šparaginių pupelių su majonezu mišrainė, tėvukui dar troškinio liko ,
vakarienė - kepta žuvis iš kameros su svogūnais ax.gif
Atsakyti
Siandien:
Pusryciai - arbata
Pietus - man - brandinta sriuba su kukuliais, MB - blynai su juoduju serbentu uogiene
Vakariene - brandinta sriuba, grikiu kotletai (vakar prisiviriau per daug grikiu, dar turiu truputi farso). Valgysim tikriausiai su free bulvytem ir agurku arba pomidoru salotikem su grietine smile.gif
Atsakyti
Pusryciai - sumustiniai su desra, lasinukai su svogunu laiskais
Pietus-ryziu - morku - bulviu - petrazoliu sriuba, virta vistiena, bulviu kose, burokeliu salotos
Vakariene -keptas batonas, mirkytas kiausinio - pieno plakinyje, kepta duona su cesnaku
Atsakyti
žuvies vakar neprisireikė, prasinešėm kas pro likučius, kas pieniškų dešrelių išsivirė, tėvukas nusipirko virtų bulvių cepelinų, tai ir siandien jam pusryčiams uteko ax.gif
Šiandien pietums - apvirsiu bulves, morkas, apkepinsiu kepsniukus, tada viska i kepimo inda, padaziuko, surio ant virsaus ir i orkaite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2010 05 22, 11:01)
Šiandien pietums - apvirsiu bulves, morkas, apkepinsiu kepsniukus, tada viska i kepimo inda, padaziuko, surio ant virsaus ir i orkaite  mirksiukas.gif

mmm kaip skanu smile.gif Aš tai šiandien kažką su mėsyte darysiu, išsitraukiau iš kameros mėsos gabaliukų, tai reikės kažką galvoti smile.gif
Atsakyti
Mano šiandienos meniu:
I ir II tas pats: pakepinti mėsos gabaliukai, krapai, miltų šaukštas, grietinė, prieskoniai. Bulvytės fri, marinuotas pomidoras, svogūnų laiškai su grietine, prieskonias.
user posted image
III-sausainis su rududu kremu viduje blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimapov: 22 gegužės 2010 - 14:50
1)salotos su rukyta vistiena,desertine varske,kava,kakava 2)rugstyniu sriuba(labai daznai ja verdu,nes mano vyro megstamiausia),pieniskos desreles su salotom,karsti sumustiniai su pievagrybiais,3)rukyta vistos kulsele su darzovem,vyrui dar rugstyniu sriuba ir zuvies pirsteliu su bulviu kose.
Atsakyti
Vakar varem i gamta, tai aisku i trasa saslykai ejo, mesos kameroje turejau, dar sumustiniu su fermentiniu suriu ir slapenke orkaiteje prisikepiau. Na ir savo konsevuotu pomidoru su svogunais ir cukiniju misraines isidejau,
Atsakyti
Vakar:
Pusryciai - arbata
Pietus - grikiu kotletai, keptos bulves, pomidoru salotos su grietine, desertui pirktinis pyragas
Vakariene - sumustiniai su rukyta lasisa (akcija buvo), pyragas, arbata

Siandien:
Pusryciai - arbata, man dar sumustiniai su suriu, lasisa
Pietus - lasisos sriuba
Vakariene - tas pats
Atsakyti