Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščioji ir rūkymas, alkoholis

Manau nepergyvenkit, bus viskas ok. Kidkiai nebuvo iki zemes graibymo, proto ribose? Kazkur skaiciau gana guodzianti straipsni kad seip specialiai gerti nereiktu bet jei jau taip atsitiko, negrauzti saves. Pasidarykit visus tyrimus ir bus ramiau. Alkoholis tikrai kenkia vartojant ji velesniam nestumo laike ir dideliais kiekiais

Labai pergyvenam... Buvo proto ribose..Bet negaliu sakyti ,kad mazai...
Nei as nei vyras paprastai isvis negeriam...Kad paprasta diena - niekada.
Bet kaip minejau , taip jau sukrito ,kad visa gruodzio menesi , kiekviena savaitgali turejom po viena baliu..Ir vis isgerdavom savaitgaliais..
O va sausio 31 suzinojau ,kad nescia...
Manote , galima tokioje ankstyvoje stadijoje padarius tyrimus suzinoti ar buvo padaryta kokia nors zala vaisiui.. ? 

Atsakyti

vaisius tvirtinasi prie gimdos sienelės ir pradeda "maitintis jumis" apie 7 savaitę, todėl jus niekaip negalėjote jam pakenkti.

Atsakyti

sveikos moterys,

mano istorija tokia. su draugu mylejomes is karto po menesiniu. jis baige manyje. nesisaugojom, nes manem, jog nevaisingos dienos. po kurio laiko man ukietejo viduriai ir danai vare slapintis. vakar perskaiciau, kad tai nestumo poymiai. taciau esu didele rukale, per diena surukau pakeli cigareciu. kakur ovuliacijos laikotarpyje buvo labai neymus ir nestandartinis kraujavimas is maksties. ar galejo buti, jog rukydama nuudiau savo usimegusia gyvybe. prasau pagalbos, atsakykit, man labai baisu. aciu is anksto.

Atsakyti

sveikos moterys,

mano istorija tokia. su draugu mylejomes is karto po menesiniu. jis baige manyje. nesisaugojom, nes manem, jog nevaisingos dienos. po kurio laiko man ukietejo viduriai ir danai vare slapintis. vakar perskaiciau, kad tai nestumo poymiai. taciau esu didele rukale, per diena surukau pakeli cigareciu. kakur ovuliacijos laikotarpyje buvo labai neymus ir nestandartinis kraujavimas is maksties. ar galejo buti, jog rukydama nuudiau savo usimegusia gyvybe. prasau pagalbos, atsakykit, man labai baisu. aciu is anksto.

vyrui baigus į vidų gyvybė neužsimezga iškart http://www.sumanimam...mas/ovuliacija/. Tai biški ilgesnis kelias iki nėštumo. Jei vidury ciklo pakraujavot, nemanau, kad įvyko persileidimas. Kaip tik implantacijos metu kai kurioms pakraujuoja. Pasidarykit testą 

Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2019 01 03, 09:35)
<p>vaisius tvirtinasi prie gimdos sienelės ir pradeda "maitintis jumis" apie 7 savaitę, todėl jus niekaip negalėjote jam pakenkti.</p>

Genetikai kitos nuomones

ne tam idejau, kad pagasdinti klaususia, bet kad neklaidintume kitu
Atsakyti

aš tai apribojau alko. atsarga gėdos nedaro

Atsakyti