Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščioji ir rūkymas, alkoholis

QUOTE(erikute333 @ 2011 06 10, 11:57)
Tad as drasiai galiu sakyt, kad toms krios isteisu laukia ir yra pasirengusios viskam del savo mazyliu, jos nesuka galvos nei del cigareciu, nei del alkoholio, apskritai man net klausimo nebuvo galima ar ne...

teisybe drinks_cheers.gif jei rupetu leliukas, tai nebutu jokiu ''negaliu greit mesti'' ir panasiai...
Atsakyti
QUOTE(inna23 @ 2011 06 13, 06:42)
teisybe  drinks_cheers.gif jei rupetu leliukas, tai nebutu jokiu ''negaliu greit mesti'' ir panasiai...



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(erikute333 @ 2011 06 09, 14:48)
Negaliu net skaityt " rūkė 9 mėn.kaip kaminas ir leliukas sveikas". Na gal ir išsigimimų nebuvo ir ačiū dievui, bet sakyti, kad cigaretės nepadarė jokios žalos, tai aš tuo nuoširdžiai abejoju. Kaip vaikas koncentruoja dėmesį, kaip sekai mokintis, kokia imuninė sistema, kaip dirba širdelė ir t.t. Vieną moterį pažinojau, kuri didžiuodamasi sakė, kad rūkė 9 mėn ir pagimdė sveikus vaikus, bet kai paaiškėjo, vienas ištisai serga, kitam prastai sekasi mokintis, net labai ir visi turi problemas su širdim, nedidelias, bet vistiek... tad sakyti, kad nepadarė žalos, tai mažų mažiausiai naivu...
Asmeniškai smerkiu moteris, kurios būdamos nėščios ir tai žinodamos, dėl savo vaikų negali atsisakyti žalingų ne tik jai bet ir jos vaikui įpročių...
Ir mano nuomonės šiuo klausimu nepakeis niekas.
O dėl narkotikų ir vaikelio,tai turbūt visos forumietės palinkės tau gražaus ir sveiko vaikelio.O gimdyt ar ne, tai reikėtų ne tokį klausimą sau užduot. Reikėtų paklausti ar esi pasiruošus motinystei, ar sugebėsi būti atsakinga už savo vaiką ir juo rūpintis, atsisakydama tos laisvės, kuria taip džiaugeisi...
O nusprendus sulaukti savo stebūklėlio, linkiu stiprybės, kantrybės ir beribio džiaugsmo...  4u.gif

drinks_cheers.gif
Labai protingi žodžiai.O tai mamytei, kur rūpi vakelis, reiktų apsilankyti pas genetikus- puikiai apskaičiuoja, padaro tyrimus ir t.t.

Bet ir siauras mąstymas- 9 mėn. rūkė ir pagimdė sveiką vaikelį.Kad fiziškai , išoriškai sveikas -tai jau akivaizdu, o kas bus ateityje, kad ir su psichikos ligomis...
Atsakyti
QUOTE(balta_lelija @ 2011 06 14, 17:00)
drinks_cheers.gif
Labai protingi žodžiai.O tai mamytei, kur rūpi vakelis, reiktų apsilankyti pas genetikus- puikiai apskaičiuoja, padaro tyrimus ir t.t.

Bet ir siauras mąstymas- 9 mėn. rūkė ir pagimdė sveiką vaikelį.Kad fiziškai , išoriškai sveikas -tai jau akivaizdu, o kas bus ateityje, kad ir su psichikos ligomis...

tokiem vaikiukam ir mokslai sunkiau sekasi... g.gif gal fiziskai jie sveiki, bet...
Atsakyti
QUOTE(valery111 @ 2011 06 09, 20:09)
Kazin, ar gali buti kazkas negerai mazyliui, jeigu tevelis buvo gerokai isgeres? Gi jo spermatozoidai tokiu atveju turetu buti ne visiskai sveiki. Del to as labai pergyvenu


Nepergyvenk, kol spermatozoidas subręsta iki tokio lygio, kad sugebėtų apvaisinti turi praeiti beveik trys mėnesiai. Taigi jeigu per tuos tris menesisu gyveno įprastai - tai jie visiškai normalūs. be to, kad ir papiknaudžiaja vyrai kokiu alumi,juk tų spermatozoidų pasigamina milijonai ir tik vienas iš jų pats sveikiausias ir stipriausias sugeba apvaisinti kiaušialąstę.
Atsakyti
QUOTE(elituke.20 @ 2011 06 09, 09:34)
Na, matot, savarankiskas ir nepriklausomas gyvenimas, jokiu rupesciu ir isipareigojimu,todel baliai kasdien, jei buciau zinojusi kad esu nescia, ne uz ka taip ndaryciau, dabar negeriu nei laso, jokiu narkotiku zinoma,parukau tik kartais, kokia viena dvi i diena, nes negaliu taip is karto mesti.
Labi tikiuosi kad viskas bus gerai.. verysad.gif


Kol esi nėščia, be abejo, geriau nerūkyt.. Jei tavo nėštumas dar mažas, gal to suvokimo nėra, bet ateis, nebesinorės savaime mirksiukas.gif

QUOTE(inna23 @ 2011 06 09, 18:07)
jei rupetu tavo lelius tau, tai mestum be jokiu "negaliu iskarto mesti''  doh.gif as nors nebuvau labai priklausoma nuo cigareciu, bet kai suzinojau, kad  nestuke.gif meciau be jokiu klausimu ir minciu, kad as negaliu taip greit.. net ranka nekilo cigaretes imti i rankas ir nei menkiausio noro, nes leliukas man buvo svarbiau uz viska...

teko net prie gimdymo namu matyti moteris su didziausiais pilvais rukant...  doh.gif man tai keista buvo, taciau med. sesute paaiskino, kad jos jau nebekreipia demesio, nes tos mamos, kurios vaikuciu laukia - niekada taip nedaro, o tos, kurios pasidaro vaikus girtos ir dar del pasalpos, tai tom vienodai ir sviecia  schmoll.gif


Tik jau nereikia čia aiškint apie rūpėjimą ir pn., kai vaikus planuoji, gal būna vienaip, kai neplanuoji, deja kitaip. Jei tamsta sugebėjot taip iškart mest - Valio. Ne visos tai gali. Man irgi teko matyt berūkančias nėščiąsias ligoninėj net kai joms sąrėmiai buvo ir ką? Ir niekam nevienodai šviečia. Nereikia visų maut ant vieno kurpaliaus. Šventųjų mamyčių klubas mat. bash.gif


QUOTE(Beatucyte @ 2011 06 09, 19:25)
as taipat ta pacia diena meciau rukyti nors jau rukiau 4m po diena pakeli su puse ir gan stipsiu cigareciu ,dar bandziau po poros dienu parukyt bet nebesiruke kazkaip nejutau malonumo turbut mintis kad as jau ir uz kita atsakinga ne vien uz save moraliskai paveike.ir dabar labai dzaugiuosi  kad nerukau ,ir pinigeliu daugiau atsirado ir rubai nebesmirda :)ir galbut cia ziema bronchitu tikiuosi nebesirgsiu nes neberukau 4u.gif


Na, aš mečiau neiškart, bet taip, būtent tas jausmas atėjo, kad nėra malonumo cool.gif O jis rūkyme yra svarbiausias matyt..

p.s. doh.gif parašiau, apie rūkymą. O kad čia tema apie alkoholį, tai kažkaip pamiršau doh.gif
Atsiprašau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo icing sugar: 14 birželio 2011 - 23:05
Ne šventųjų ir dar toli iki jų, bet tiesiog, tokia nuomonė, kad rūkiau ir pagimdžiau sveikus vaikus, yra mažų mažiausiai graudi...
O kas dėl negaliu, tai kas nori, tas gali.Bet ne man čia aiškint, tiesiog kiekvienas, mes susikiriam tokį gyvenimą, kokio norim pačios, deja kūdikis pasirinkt negali, ar kvėpuot cigarečių dūmais ar ne.
Prisimenu, kai buvau gal kokių 8-9 metų, prašiau mamos, kad mestų rūkyt, bet ji atkirto, kad ne man spręst, rūkyt jai ar ne, bet deja cigarečių dūmais kvėpuot tekdavo mums, vaikams.
Nenoriu kritikuot rūkančių ir aiškint rūkyt ar ne, bet tiesiog prieš apsisprendžiant reikėtų pagalvot ir apie savo atžalas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikute333 @ 2011 06 15, 11:34)
Ne šventųjų ir dar toli iki jų, bet tiesiog, tokia nuomonė, kad rūkiau ir pagimdžiau sveikus vaikus, yra mažų mažiausiai graudi...
O kas dėl negaliu, tai kas nori, tas gali.Bet ne man čia aiškint, tiesiog kiekvienas, mes susikiriam tokį gyvenimą, kokio norim pačios, deja kūdikis pasirinkt negali, ar kvėpuot cigarečių dūmais ar ne.
Prisimenu, kai buvau gal kokių 8-9 metų, prašiau mamos, kad mestų rūkyt, bet ji atkirto, kad ne man spręst, rūkyt jai ar ne, bet deja cigarečių dūmais kvėpuot tekdavo mums, vaikams.
Nenoriu kritikuot rūkančių ir aiškint rūkyt ar ne, bet tiesiog prieš apsisprendžiant reikėtų pagalvot ir apie savo atžalas.  4u.gif


Iš esmės visiškai jums pritariu, tiesiog kiekvienas atvejis individualus.. Nepasiruošusiai moteriai nėštumas yra šioks toks šokas, pirmais mėnesiais kartais nėra dar to suvokimo, lyg ir supranti, kas yra, bet dar nesi įsisąmoninęs.. Bent jau taip buvo man.. 4u.gif Nėštumo metu (kaip ir žindymo) tikrai niekam nepatariu ir neskatinu rūkyt, tiesiog visko ir visaip būna. Smerkimas ir gan piktas aiškinimas nėščiajai tikrai ne į naudą.. Aš gal greičiau esu prieš būtent šį dalyką.. 4u.gif
Atsakyti
Yra žiauriai klaidingas mastymas,jog rūkiau ir pagimdžiau sveiką kūdikį..Valio,kad gimė sveikas,bet po keletos metų-mėnesių gali labai greit išlįst visos pasekmės. Draugė rūkė per nestuke.gif vaikas gimė sveikas,bet augant turėjo problemų su kvėpavimu,dusdavo tiek,kad reikėdavo greitosios,kosija baisiai negražiai,gydytojai iškart pasakė,kad dėl mamytės cigaretės viskas. Taigi,nereikia džiaugtis,kad pagimdėt sveiką-problemos išlenda vėliau mad.gif doh.gif doh.gif

Tema apie alkoholį,o mes apie rūkymą užsivedėm blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beža: 15 birželio 2011 - 19:41
QUOTE(Beža @ 2011 06 15, 21:39)
Yra žiauriai klaidingas mastymas,jog rūkiau ir pagimdžiau sveiką kūdikį..Valio,kad gimė sveikas,bet po keletos metų-mėnesių gali labai greit išlįst visos pasekmės. Draugė rūkė per  nestuke.gif vaikas gimė sveikas,bet augant turėjo problemų su kvėpavimu,dusdavo tiek,kad reikėdavo greitosios,kosija baisiai negražiai,gydytojai iškart pasakė,kad dėl mamytės cigaretės viskas. Taigi,nereikia džiaugtis,kad pagimdėt sveiką-problemos išlenda vėliau mad.gif  doh.gif  doh.gif

Tema apie alkoholį,o mes apie rūkymą užsivedėm  blush2.gif


Nerukiau ir negeriau, o dvyniai astmom serga, dusta, priepuoliu buna. Tad jei buciau rukius gydytojai visa gerkle rektu, kad kaltos cigaretes surukytos per nestuma, o dabar paguscioja peciais - na genetika tokia...
Kaltintu kenksminga darba, nervus ar dar kazin ka, bet nedirbau nescia, stresu nebuvo, zodziu pilnumoj atsidejus nestumui buvau, kad pailset daugiau, stresu nebutu. Zodziu kai gimsta negaluojantis mazylis verciama kalte mamos ydoms, jei ju nebuvo - genetikai. ir zinok zmogau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamaiva25: 15 birželio 2011 - 21:55
Apskritai, tai man sunku suprast rūkančią moterį, kokios priežastys skatina ją griebtis cigaretės...juk tai ir išlaidos, ir sveikatai kenkia ir t.t. ir t.t. Bet turbūt ne nerūkančiai tai suprast...Su sese savo ir dėl to pykstuosi, atrodo, kad aš jos prašau atsisakyti valgyti, o ne rūkyti, bet tai darau tikrai ne dėl to, kad jai pakenkt, o tik iš rūpestingumo ir seseriškos meilės... O jau nekalbu apie tai, kad cigaretės griebiasi besilaukianti moteris...

Atsakyti
sveikos man ir atsityko taip kaip ir daugumai mamyciu kurios nezino apie savo nestuma mm sirgau rugsejo pirma o rugsejo 28smarkiai balevojau ,o dar po keliu dienu suzinojau kad laukiuosi ,dabar is proto einu ar nebu8siu pakenkusi ,nes dar po keliu sav pradejo teplioti ,bet daktare sako kad tepliojo del placentos ,bet as visvien ramybes nerandu verysad.gif
Atsakyti