Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščioji ir rūkymas, alkoholis

laikau uz tave spygas 4u.gif labai tikiuosi, jog esi nestuke.gif

musu pazistami irgi taip leliuka pasigamino biggrin.gif

mes irgi karteli taip darem, bet nesigavo unsure.gif db bandom tradiciskai planuot biggrin.gif kol kas irgi nieko, bet vis tikimes, kad jau greitai 4u.gif


Negaliu net isivaizduoti, kad nepavyks, turbut suplystu sirdis verysad.gif bet toks gyvenimas, reikia kovoti... Linkiu didziausios sekmes ir kuo greiciau susilaukti leliuko wink.gif nestuke.gif
Atsakyti
Mano antrasis buvo netyciukas ir pradetas isgerus. Negana to, veliau kai dar nezinojau kad laukiuosi, buvo drauges trisdesimtmetis-pauliavota labai gerai. Tai, kai suzinojau kad laukiuosi, net i to baliaus nuotraukas nebegalejau ziuret. Labai bijojau pasekmiu. Bet ginekologe nuramino, kad tikrai tikimybe labai nedidele. Ir isties-fiziskai vaikas gime idealus, emociskai ramus, vystosi pagal visas normas. Jam tuoj 9 menesiai.
Atsakyti
QUOTE(Laukima @ 2009 09 25, 09:27)
Linkiu didziausios sekmes ir kuo greiciau susilaukti leliuko wink.gif nestuke.gif


nedekosiu dar, bet tikiu, kad taip ir bus mirksiukas.gif nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Laukiuosi pagal kalendoriu 9 sav. suzinojau pries 2sav. kol nezinojau kiekviena savaitgali balevodavau su draugais,ir del to labiausiai dabar pergyvenu kad butu nieko nenutike vaisiui ir kad kudykis gimtu sveikas,labiausiai neduoda ramybes visa tai ir kaltinu save kodel anksciau nepasidariau testo verysad.gif ar galite kas nors padet pakomentuot sia tema?mama ir gymines ramina kad viskas bus gerai ir nieko baisaus,o as vis abejoju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Brigee @ 2009 11 10, 15:22)
Laukiuosi pagal kalendoriu 9 sav. suzinojau pries 2sav. kol nezinojau kiekviena savaitgali balevodavau su draugais,ir del to labiausiai dabar pergyvenu kad butu nieko nenutike vaisiui ir kad kudykis gimtu sveikas,labiausiai neduoda ramybes visa tai ir kaltinu save kodel anksciau nepasidariau testo verysad.gif ar galite kas nors padet pakomentuot sia tema?mama ir gymines ramina kad viskas bus gerai ir nieko baisaus,o as vis abejoju verysad.gif


Sveika,
pirmiausia nusiramink, nes tavo stresas mazyliui tikrai kenkia labiau nei pries tai suvartotas alkoholio kiekis. Kadangi pirma menesi ne viena nezino, kad laukiasi, tai daznai ir pageria, ir paruko, ir vaistu pavartoja, bet leliukams nieko baisaus nenutinka, nes jie turi tam tikra apsauga, dar nera susiformavusi placenta ir t.t.

Manau, kad tavo mazyliui viskas bus gerai. Tik dabar nebebaliavok taip tongue.gif
Atsakyti
Aciu tau labai Suzy InLove,labiausiai man ir reikejo kad kazkas nuramintu mirksiukas.gif ne ne jau suzinojua nei laso negeriu,savaime aisku,buciau anksciau viska suzinojus ta pacia minute butu viskas uzsirise.Matai uzsieni gyvenu ilgokai tai nera su kuo pasikalbet ir pasiklaust,o cia taip liudna tai susirenkam draugai ir gymines ir pabalevojam.esu dekinga tau... smile.gif
Atsakyti
labas smile.gif as tau zinute nusiunciau, nebijok, viskas bus ok:)
Atsakyti
tikrai jau kas buvo tas buvo dabar reikia stengtis kad toliau tas "baliavojimas "nesitestu...ir prisiziuretum save ...linkiu tau sekmes ir nepergyvenk,viskas bus gerai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vitute24 @ 2009 11 11, 18:27)
labas smile.gif as tau zinute nusiunciau, nebijok, viskas bus ok:)

Ne negalvok kad as be alkoholio jau gyvent negaliu ne taip nera, bet tiesiog ateina savaitgalis ir isgeri ir net nebuvo tokiu mynciu kad galiu lauktis nes kazkiek ir saugojomes ir turiu problemu su kiausidem bet kai pamaciau testa teigiama vos sirdis nesustojo blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Brigee @ 2009 11 11, 18:13)
Aciu tau labai Suzy InLove,labiausiai man ir reikejo kad kazkas nuramintu mirksiukas.gif  ne ne jau suzinojua nei laso negeriu,savaime aisku,buciau anksciau viska suzinojus ta pacia minute butu viskas uzsirise.Matai uzsieni gyvenu ilgokai tai nera su kuo pasikalbet ir pasiklaust,o cia taip liudna tai susirenkam draugai ir gymines ir pabalevojam.esu dekinga tau... smile.gif

Kaip pakeisti varda vaiko kur viska pyldai nes negalvojau kad cia man kazkas gausis pildziau ant durniaus daug ka blush2.gif
Atsakyti
kazkas panasaus ir man buvo biggrin.gif siemet istekejau per savo vestuves net nezinojau kad esu pastojus tik savaite po vestuviu pasidariau testa tai reakcija taip pat kaip tavo buvo labai nervinausi ir pan. doh.gif doh.gif doh.gif
o be to as dar turejau persileidima su pirmu vaiku tai is vis kokie nervai koks stresas buvo, bet pasidariau echo viskas gerai vaikiukas vystosi vienu zodziu thumbup.gif
Atsakyti
Taure vyno manau nera nieko blogo.Tikrai daug vaikiuku taip uzkibo ir nieko blogo jiems.Mes lygiai taip pat.Tik vyno buvo truputi daugiau nei taure.Galu gale, kai visapusiskai atsipalaiduoji ir sansu daugiau.Mazylei viskas gerai, gime isnesiota, palygint su mano sudejimu net nemaza visai.Taip kad viskas manau normaliai.
Atsakyti
Visiškai pritariu, kad pirmą mėnesį, dažniausiai ir nežinai ar laukiesi, kai vartoji alkoholio, nekenkia vaikiukui.
Pati, nežinodama su vyru, buvom jau ne dvi taures vyno išgėrę, o daugiau blush2.gif , tada pastojau, bet dar nežinodama, kad jau pastojusi, kaip tik buvo vakarėlis, kuriame padauginau šompano blush2.gif doh.gif . Gimė, labai tvirta, graži, sveika dukrytė...
Atsakyti