Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščioji ir rūkymas, alkoholis

pritariu daugumai cia pasisakiusiuju...manau dabar kuo maziau nervuokis ir tik dziaukis nauja gyvybe bigsmile.gif ,kuri netrukus pamatysi....baime buna net ir sveikoms besilaukiancioms mamytems..taip kad mano patarimas maziau galvok kas buvo ir dziaukis savo pilveliu smile.gif
Atsakyti
Labas, taikrai nėra ko nerimauti, dėl porą taurių vyno. Va mes su vyru kai netyčia pasigaminom dukrytę, tai buvom per pusę brendžio butelį patvarkę tą vakarą, siaubas.... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
ir graži ir sveika gimė, jau greit 5 gimtadienį švesim 4u.gif ir abu rūkėm, tik kai sužinojau kad nėščia-tada mečiau.
Atsakyti
Sveikutes mamytes smile.gif ,siandien visa diena skaitineju apie alkoholio pasekmes pastojant bei pastojimo metu,as taip pat pastojau pavartojus alkoholio blush2.gif ne kelias taures vyno,o beveik bonke karsto vyno blush2.gif blush2.gif ,draugas buvo nemazai alaus isgeres.. doh.gif ,be to po pastojimo praejus kelioms savaites atvaziavo draugai is uzsienio tai kelias dienas taip gerokai pasventem blush2.gif aisku as nezinojau kad laukiuos,dabar jaudinuos ar neatsilieps tai vaikeliui doh.gif verysad.gif kai suzinojau kad laukiuos aisku alkoholio atsisakiau tik va neduoda ramybes tie alkoholio pavartojimai per pastojima ir po jo .. verysad.gif ar didele tikimybe jog pakenkem savo leliukui?
Atsakyti
Nesibaiminkit, viskas bus gerai.Matot kiek daug cia "ant drasos"padariusiu ir nieko.Ta cikla kai uzkibo sventem velykas, tai vyno buvo...nemazai.O nestumo eigoj ir daktare patikino kad galima ir taure islenkti ,ir nebijoti alaus puse stiklines gurkstelti, jei labai norisi.AISKU NEKASDIEN IR NEDAZNAI tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Brigee @ 2009 11 10, 16:22)
Laukiuosi pagal kalendoriu 9 sav. suzinojau pries 2sav. kol nezinojau kiekviena savaitgali balevodavau su draugais,ir del to labiausiai dabar pergyvenu kad butu nieko nenutike vaisiui ir kad kudykis gimtu sveikas,labiausiai neduoda ramybes visa tai ir kaltinu save kodel anksciau nepasidariau testo verysad.gif ar galite kas nors padet pakomentuot sia tema?mama ir gymines ramina kad viskas bus gerai ir nieko baisaus,o as vis abejoju verysad.gif




labukas
teisingai tau Suzi inLove rase kad siuo metu reikia maziausiai jaudintis del to.paprasciausiai reikia nusiteikti kad viskas privalo buti gerai ir taip ir bus.manyciau kad tikrai dauguma nestukiu apie nestuma suzino ne is karto.kitom juk buna kad ir treciam nestumo menesyje suzino ir nieko.svarbiausia optimizmas ir tikejimas mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
siulau del viso pikto, kad paciai butu ramiau atlikti tyrima ar vaikelis sveikas...pasiteirauk pas savo gine, ji suteiks platesne info smile.gif
Atsakyti
Sveiki!

As esu 100, ne 200 procentu pries alkoholio naudojima nesciosioms, netgi, maziausia doze.
As bandziau pastoti daugiau nei metus. Bet mano gydytojas pasake, kad neturiu daug sansu, reikia papildomos pagalbos, be to, turiu cistu kiausidese. Mano periodai buvo labai nereguliarus - nuo 25 iki 35 dienu.

Todel apie pastojima nezinojau ilga laika, - menesiniu nereguliarumas iprastinis, jokiu pozymiu. tada buvo daug progu - buvom isvaziave lankyti draugu - todel visokie vakareliai ir barai vos ne kas diena - todel suvartojau alkoholio, ir daugiau nei leistina vos ne visas 2 nestumo savaites - pagal apskaiciavimus turejo buti 6-7 savaite doh.gif doh.gif . Dabar nuolat apie tai galvoju ir jaudinuosi, ar nebusiu pakenkusi savo vaisiui. g.gif blush2.gif
Gal kas gali man patarti ar nuraminti, ar pagasdinti - ar labai pakenkiau mazylio sveikatai

Aciu uz visas nuomones
Atsakyti
tu ne pirma ir nepaskutine kuri pirmas savaiteles ,,pagriesino,, smile.gif maziukui viskas bus gerai, maziau stresuok, nes tai kenkia daug labiau nei alkoholis.. ir nenusiteik taip kategoriskai pries alkoholi, nes nzn kaip tau veliau bus, gal busi viena is tu mamyciu kurios kartkartemis pagurksnoja vynelio, vermuto, konjako ar siaip kokiu kokteiliuku..pvz man alkoholio visai nesinori, mane beveik pykina nuo jo, o mano drauge maza to, kad kaip ir daugelis vaikeli pradejo budama neblaiva, tai ir visa nestuma siurbciodavo kazka su laipsniais..nesakau, kad ja teisinu ar smerkiu, bet jai kildavo nenumaldomas noras isgerti kazko su laipsniais smile.gif nugrybavau cia i pievas..vienu zodziu maziau stresuok ir jei jau kils didelis noras truputuka isgerti, tai isgerk, nes kankindama organizma neduodama jam to ko jis nori keli stresa sau ir vaikeliui blink.gif sekmes augant nestuke.gif
Atsakyti
Ne manau, kad tiek turejo pakenkti. Aisku labai dideli alkoholio kiekiai gali pakenkti. Cia apie tas kurios nuolat girtauja. Na aisku kai dabar zinai kad laukiesi nepatarciau vartoti alkoholio, bent tris pirmuosius menesius tai ne laselio, kadangi tokiu metu vyksta vaikelio raida: formuojasi visi organiukai, ju veikla, rankytes, kojytes, pirsteliai, nervu sistema, smegenelis.... nu vienu zodziu viskas. O alkoholis kenkia vaikelio vystymuisi. Tai cia tiesiog patarciau negerti ir apsidrausti nuo zalingo poveikio vaikelio vystymuisi. Na o po to siek tiek galima, bet tik siek tiek. Kai kurie daktarai pries pat gimdyma net pataria isgerti konjako, kad gimdymas geriau vyktu ir butu lengviau.
Atsakyti
Aš esu netik prieš jo vartojimą kai moteris pastojo, bet dar ir prieš, kai ji tik mėgina pastoti. smile.gif

Tačiau jei jau taip įvyko, nieko nepadarysi, nesijaudink, nes taip jau tikrai nepakenkė. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nestumo biblijoj skaiciau kad 7savaite labai svarbi ir nevalia alkoholio vartot schmoll.gif
Atsakyti
Aj abstinentes negasdinkit kitu mamyciu ok? vieini mokslininkai sako akd labai kenkia alkoholis pirmas savaites, o kiti mokslininkai teigia, kad kaip tik nekenkia, nes tas alkoholis nedaeina iki to embriono, ir jei jau butu pakenke tai butu ivykes perisleidimas. As pripazinsiu irgi2 savaites nezinojau , akd esi nescia...o kad pyliau.......ir alu litrais ir degtine.......nes nezinojau, akd esu nescia. O kiek mamu neplanuoja nestumo, nezino, akd laukiasi, o ruko ir geria iki nukritimo. kai suzino tada jau baigia. As ejau sviestis kai buvo 22savaites nestumo ir man echoskopuotojas pasake, akd viskas saunu, visi organai issivyste ir nera jokiu ligu.Maziau jaudintis reikia, ypac nestumo pradzioj, viskas bus ok smile.gif Stiprybes ir daugiau optimizmo temos kurejai 4u.gif
Atsakyti