Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščioji ir rūkymas, alkoholis

Zinokit is esmes niekada alkoholio beveik nevartoju, jei jau per koki baliu isgeriu, tai cia retai buna, viena karta per metus, bet kai laukiausi pirmo vaiko - vos ne kas antra diena geriau delight alu.. tiesiog negalejau, net drebejau kaip jo norejau, senovej moterys irgi nescios isgerdavo alus po stikline, sako tik i gera. O esu skaicius knygoj, kad pirmus tris menesius nei alkoholis nei net nerkotikai pvz zole, jokios itakos vaiko vystymuisi neturi.. aisku nereiskia, kad ta reikia daryti, bet mamos tiesiog nezinodamos padaro nuodeme, aisku narkotiku LT maziau, bet tarkim Amerikoj gi jos zolyte ruko ir ruko, bet sako nieko nieko.. ne viena mano drauge nezinojo, kad laukiasi ir buvo baliukuose padalyvave, nu vaikuciai sveiki kaip ridikeliai..
Atsakyti
QUOTE(Daliuukstis @ 2010 03 17, 19:26)
Sveiki!

As esu 100, ne 200 procentu pries alkoholio naudojima nesciosioms, netgi, maziausia doze.
As bandziau pastoti daugiau nei metus. Bet mano gydytojas pasake, kad neturiu daug sansu, reikia papildomos pagalbos, be to, turiu cistu kiausidese. Mano periodai buvo labai nereguliarus - nuo 25 iki 35 dienu.

Todel apie pastojima nezinojau ilga laika, - menesiniu nereguliarumas iprastinis, jokiu pozymiu. tada buvo daug progu - buvom isvaziave lankyti draugu - todel visokie vakareliai ir barai vos ne kas diena - todel suvartojau alkoholio, ir daugiau nei leistina vos ne visas 2 nestumo savaites - pagal apskaiciavimus turejo buti 6-7 savaite  doh.gif  doh.gif  . Dabar nuolat apie tai galvoju ir jaudinuosi, ar nebusiu pakenkusi savo vaisiui.  g.gif  blush2.gif
Gal kas gali man patarti ar nuraminti, ar pagasdinti - ar labai pakenkiau mazylio sveikatai

Aciu uz visas nuomones

Tikrai nieko baisaus.. juk visi ir isgeria ir paruko kol dar nezino, kad nescios...as ir gi taip dariau, bet kai suzinojau is karto nustojau.. svarbiausia, kad to nedaryt sekancius 8-9men. kai vaikelis auga ir vystosi!!! smile.gif
Atsakyti
Ne 8, 9 menesius, o dar ilgiau, jei maitini, isvis nieko negalima mirksiukas.gif
Atsakyti
prie6, bet ka=kada radau kažkokį straipsnį internete , kad nedaugiau litro per savaitę, tik neparašyta ko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
prieš bet kokį alkoholį
Atsakyti
Aš tai nebent kartą į savaitę mažą guršnelį alaus iš vyro paimu smile.gif Kol kas dar nebuvo, kad mirtinai norėčiau, bet manau vėliau koks buteliukas dlight'o tikrai nepakenks, tuo labaiu, kad jis tik 2,9 laipsnio.
Atsakyti
sveikutes. man gydytojas rekomendavo karts nuo karto sauksta brendzio. bet ne praryti, o laizyti po truputi. sampano per sventes taure galima, bet tik negert kaip kompota, o per visa vakara megautis (juk dazniausiai baliuku metu ir pavalgome ar siaip uzkandame), tad sriubciojimas nekenkia.
Atsakyti
QUOTE(L'aurora @ 2010 03 22, 12:01)
sveikutes. man gydytojas rekomendavo karts nuo karto sauksta brendzio. bet ne praryti, o laizyti po truputi. sampano per sventes taure galima, bet tik negert kaip kompota, o per visa vakara megautis (juk dazniausiai baliuku metu ir pavalgome ar siaip uzkandame), tad sriubciojimas nekenkia.

O prie ko yra alkoholio vartojimas, būnant nėščiai, ir užkandžiavimas? g.gif Užkandžiaujant mamos skrandis apsaugomas nuo alkoholio poveikio, bet jokiu būdu ne vaikelio nervinės ląstelės ar kiti organai.
Atsakyti
Pajamu gurkšnį-du-tris iš vyro. Vyno ar alaus. Retai. Labai skanu cool.gif
Manau, kad tokie kiekiai tikrai nieko nepakenks.

O temos autorei galima pasakyti, kad kas buvo, tai buvo. Pergyvenimai, nervai gali labiau turėti įtakos.
Atsakyti
QUOTE(Dratiene @ 2010 03 18, 12:16)
Sveikos,
o ar yra tokiu, kurios pirmosiomis savaitemis ragavo  drinks_cheers.gif  ir jau pagimde? ar viskas gerai?? nes visokiu tu nuomoniu yra g.gif

labas 4u.gif as jau pagimdzius. pirmom savaitem net nenutuokiau, kad laukiuosi, tai po darbo su bendradarbem isgerdavom del ramaus miego, nes buvo gan sunkus darbas,mazai miego ir t.t. suzinojus pergyvenau, kad tai nebutu pakenke mano maziukui. nors echoskopas rode, kad viskas gerai, vistiek nerimavau.o dar plius kelios dienos po pastojimo geriau stiprius vaistus nuo pusles uzdegimo schmoll.gif kankinau save visokiom mintim, kol galop suvokiau kad kaip bus lemta, taip, nieko nebepakeisiu. ir ka gi... kovo 16 diena ryte gime nuostabus sunelis Kristijonas. sveikas kaip ridikas. taigi maziau busimos mamytes kankinkit save blogom mintim 4u.gif nusiteikit paciam geriausiam, bukit optimistes, tai vaikeliams tik i nauda 4u.gif
Atsakyti
seip as pati pries nestuma nelabai alkoholi vartojau, tik per kokius naujus ar ypatingas progas sampano taure... tai kai dabar laikiuosi, alkoholio visai i burna neimu... nors visokie kokteiliukai su sketukais oj kaip traukia lotuliukas.gif nors nemanau kad truputis, su sveiku protu nepadauginant nemakenks, bet galvoju ai kam rizikuoti, nemanau kad verta schmoll.gif nors kadangi mano labai zemas spaudimas nestumo pradzioj buvo tai mano viena drauge man patarinejo konjako isgerti... bet pasiunciau as ja toliau su tokiais patarimais... tegu ant savo vaiku experimentuoja bigsmile.gif .
tai kad alkoholio nesciai negalima yra pakankamai naujas dalykas... manau musu mamytes ir mociutes gere ka norejo ir kiek norejo ir apie pavieki maziukam negalvojo...
Atsakyti
QUOTE(malaskaite @ 2010 03 22, 22:59)
manau musu mamytes ir mociutes gere ka norejo ir kiek norejo ir apie pavieki maziukam negalvojo...

musu mociuciu laikais nebuvo sidriuku, tad greiciausiai gere jos tik savo gamybos vyniukus ir paciu traugta aluti.
Papildyta:
ir apskritai, tais laikais nelabai buvo priimtina moteriai gerti alkoholi ir rukyti. mesyte valge be hormonu auginta, pienuka gere savo karvuciu... jokiu traskuciu neragavo. ir dabar mano uosvienei tokiu dalyku, kaip traskuciai ar macdonaldo maistas neikistum. 67 metu, alia stipri moteriske. dar gal ilgiau uz mus su vyru gyvens nevalgydama brudo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L'aurora: 22 kovo 2010 - 22:10
QUOTE(Dratiene @ 2010 03 18, 11:16)
Sveikos,
o ar yra tokiu, kurios pirmosiomis savaitemis ragavo  drinks_cheers.gif  ir jau pagimde? ar viskas gerai?? nes visokiu tu nuomoniu yra g.gif

Mano situacija savotiškai analogiška temos autorei. Aš negalėjau pastoti pustrečių metų ir realiai nusprendžiau kad esu nebevaisinga. Alkoholio šiaip galima sakyti nevartoju visai, nes nuo jo neapgirstu, tad nėra prasmės. Bet vienąsyk sėdėjom su drauge ir ji gėrė degtinę, žiūrėjau žiūrėjau ir sakau: o, klausyk, davai ir aš išgersiu, pažiūrėsiu, gal jau galų gale ėmė mane veikt alkoholis, gal apgirsiu? Baigėsi tuo, kad išgėriau turbūt pusę butelio, apgirtus kaip visada buvau trumpam. NU gerai, pravažiavom. Po savaitės buvo labai nervinga situacija, įkaliau dar pusę butelio alkoholio - šįsyk gerokai silpnesnio, kiaušininio likerio, ir vis viena.
O dar po kelių dienų sužinojau, kad laukiuosi 5-6 savaitę.
Atsinervinau gal mėnesį kokį - keikiausi kaip vežikas, kad tiek laiko negėriau išvis, tiek laiko planavau vaikelį, ir kai po tiek metų laukimo galiausiai pastojau, turėjau prisigert kaip nežinia kas.
paskui irgi liepiau sau nusiramint, nes nieko nepakeisi, ir pasigimdžiau sveikutėlę dukrytę smile.gif
manau, šiaip tikrai greičiausiai persileistume, jei būtų kažko perdaug...
bet gert nėštumo metu jau žinant apie nėštumą vistiek nepatarčiau... schmoll.gif
Atsakyti