Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Karolinytė

Ačiū, stengiamės laikytis, bet dažnai nepavyksta, daugiausia man.
Tik man baisu, kad aš jau dabar JOS taip pasiilgau, kas bus toliau........?????????
Atsakyti
QUOTE(Kristin @ 2005 12 09, 22:29)
Vis uzsuku paskaityt apie Karolinyte ir vis verkiu cray.gif Kiekviena diena apie ja pagalvoju wub.gif ,stiprybes jums 4u.gif

Taip ir as paskaitau, apie musu Karolinyte ir apie tave Jenifer ir is kiekvienos tavo zinutes pasisemiu stiprybes.... ir po kiekvieno apsilankimo glaudziu savo mazaja prie saves........stipriau...stipriau....
Atsakyti
QUOTE(ligita123 @ 2005 12 14, 19:31)
Taip ir as paskaitau, apie musu  Karolinyte ir apie tave Jenifer ir is kiekvienos tavo zinutes pasisemiu stiprybes.... ir po kiekvieno apsilankimo glaudziu savo mazaja prie saves........stipriau...stipriau....

Glausk kiek tik gali ir kuo dažniau, būk su ja kiekvieną akimirką, nes tai be galo didelė dovana tau....
Atsakyti
Šiandien lygiai 2 mėnesiai kaip nebegaliu jos paliesti, apkabinti, pabučiuoti ir pasakyti kaip ją myliu, kokia ji man brangi, kad ji-visas mano gyvenimas, jo nebėra.....
Jis susalo, pavirto ledu.........
Atsakyti


Daug daug Jums stiprybės, skaitau ir verkiu.
Kodėl Dievas skiria tokius sunkius isbandymus?
Man labai skaudu dėl Jusu.
Atsakyti
Ramibes Jums ir stipribes.
Tokia "situacijoje" mes nebeturime kitos iseities kaip tiketi, kad angeliukams ten gerai, tiketi, kad jie salia musu... Zinau, tai nera lengva... Angeliuko Kamiles mama.
Atsakyti
Praėjo šventės, praėjo ta diena, kai būtume šventę jos 2-jų metukų gimtadienį, viskas praėjo, visą išgyvenau, o maniau nepavyks, pavyko....
bet buvo nežmoniškai skaudu.
Paiilgau JOS be proto, visą savo gyvenimą atiduočiau už akimirką palaikyti JĄ savame glėbyje, tvirtai priglausti prie širdies, pabučiuoti ir pamatyti JOS nuostabią šypseną...............
Atsakyti
Laikykites, mielieji... Pasimelsiu uzh jus ir jusu angeleli... Kad Dievulis jegu suteiktu ir paguodos, o kai ateis laikas - leistu susitikti...
Atsakyti
as pirma karta cia uzejau,bet turbut daugiau neisiu. Siaubingai draskosi sirdis.Kodel Dievulis pasiima pacius mazuosius?
Svetimam be galo sunku,o ka kalbet apie tevus. Uch stiprybes jums!
Atsakyti
Nuoširdžiausias palaikymas ir užuojauta...
Nors... tai tik žodžiai...
Atsakyti
Suprantu tave Jenifer ir labai uzjauciu.
Per Kaledas buvo metai,kai netekau sunaus. Dabar jam butu 16... Jis buvo man ir draugas,ir pagalbininkas,ir guodejas. Buvome labai artimi savo sielomis,todel man labai jo truksta... Praejo daugiau kaip metai,taciau ilgesys nemazeja,nusiraminimas neateina. Bandau tiketi,kad musu Angeleliams ten,kur jie isejo,gera. Linkiu tiek tau,tiek sau,tiek kitu Angeliuku teveliams kuo lengvesnio susitaikymo,ramybes sirdims. Kiekviena diena meldziu to...
Laikykis!
Atsakyti
QUOTE(DI_ @ 2006 02 04, 22:24)
Suprantu tave Jenifer ir labai uzjauciu.
  Per Kaledas buvo metai,kai netekau sunaus. Dabar jam butu 16... Jis buvo man ir draugas,ir pagalbininkas,ir guodejas. Buvome labai artimi savo sielomis,todel man labai jo truksta... Praejo daugiau kaip metai,taciau ilgesys nemazeja,nusiraminimas neateina. Bandau tiketi,kad musu Angeleliams ten,kur jie isejo,gera. Linkiu tiek tau,tiek sau,tiek kitu Angeliuku teveliams kuo lengvesnio susitaikymo,ramybes sirdims. Kiekviena diena meldziu to...
  Laikykis!

Viešpatie, kas JAM, tavąjam ANGELIUKUI nutiko?
Tai juk daugiau negu baisu, kaip supratau jūs buvote kartu net 15 metų?????!!!!!!!!!
Atsakyti