Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Karolinytė

stiprybės tau Jennifer ir ramybės Karolinytei
Atsakyti
Dėkoju, dėkoju jums visoms už paramą, už gerus žodžius, o kad jie nors kiek palengvintų ar sumažintų tą beprotišką ilgesį ir skausmą....
Atsakyti
daznai uzsuku i zvaigzdeles, paskaitau jusu istorijas ir taip suspaudzia sirdy...
net neisivaizduoju koks tai yra skausmas, bet linkiu jum stiprybes, gyvenimas tesias, ir laiko atgal nepasuksi... verysad.gif
Atsakyti
Taip, jis tesiasi ir laikas nenumaldomai bega.
Jau greitai bus metai nuo biasaus kosmaro pradzios....
Atsakyti
Jennifer, labai užjaučiu tave dėl Karolinytės netekties. Skaičiau apie judvi ir verkiau... tu tik nesupyk, man atrodo, kad Karolinytė nebūtų norėjusi, jog mamytė visą gyvenimą jos gedėtų. tau gal atrodo, kad išduosi savo angeliuką, jei kiekvieną minutėlę negalvosi apie ją, bet tavo dukrytė tikrai būtų norėjus, kad tu vėl šypsotumeis, vėl galvotum apie naujus dalykus, ji tikrai nebūtų norėjus, kad tu pasiduotum tik sielvartui... taip, laikas tikrai negydo ir nepriverčia užsimiršti - juk tai tavo dukrytė, bet tu dar jauna, tu turi gyventi toliau. tikrai labai užjaučiu ir linkiu stiprybės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stripulis: 28 rugpjūčio 2006 - 04:18
stripuli, aš šypsausi, jau išmokau galvodama apie JĄ šypsotis ir juoktis, aš gyvenu, bet prisiminimai apie ją man yra tarsi varomoji jėga...Nieko negaliu padaryti, dabar toks laikotarpis, gal ateityje bus ir kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2006 08 28, 19:43)
stripuli, aš šypsausi, jau išmokau galvodama apie JĄ šypsotis ir juoktis, aš gyvenu, bet prisiminimai apie ją man yra tarsi varomoji jėga...Nieko negaliu padaryti, dabar toks laikotarpis, gal ateityje bus ir kitaip.

Negaliu sakyti kad suprantu ka jauti,turbut galiu tik isivaizduoti,bet manau,kad laikas tik uznes sluoksni dulkiu,kurias vistiek vis nupusi,kitaip manau ir but negali.As zinau ka reiskia netekti dar negimusiu kudikiu ir tai jau pakankamai skaudu,o cia..
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2006 08 28, 18:43)
stripuli, aš šypsausi, jau išmokau galvodama apie JĄ šypsotis ir juoktis, aš gyvenu, bet prisiminimai apie ją man yra tarsi varomoji jėga...Nieko negaliu padaryti, dabar toks laikotarpis, gal ateityje bus ir kitaip.

Labai labai už tave džiaugiuosi, vadinasi, viskas dar bus gerai 4u.gif Dar kartą stiprybės ir net linksmybės, jei jau sakai, po truputį atsigauni. Melsiuosi, kad viskas susitvarkytų.
Atsakyti
QUOTE(jurgita... @ 2006 08 28, 21:52)
Negaliu sakyti kad suprantu ka jauti,turbut galiu tik isivaizduoti,bet manau,kad laikas tik uznes sluoksni dulkiu,kurias vistiek vis nupusi,kitaip manau ir but negali.As zinau ka reiskia netekti dar negimusiu kudikiu ir tai jau pakankamai skaudu,o cia..

taip, be proto skaudu, nėra net žodžių išsakyti tam skasumui ir beprasmybei, nėra, nes tokio skasumo neturėtų nei viena mama patirti, ypač mylinti savo vaiką, juk visokių yra...
Mano Karolinytė nesulaukė tokio amžiaus kaip tavo mažulis. Mane labai truakia tokio amžiaus vaikučiai ir kaip pamatau ant kurios nors liniuotės 1m,9mėn. ir t.t., pagalvoju, kažin ką ji būtų dariusi būdama tokio amžiaus, nes mums buvo lemta kartu būti tik 1m.9mėn.1d.ir 27min....

Kaip jūs laikotės, kaip sveiktytės?



P.S. šį paveikslėlį aš pati išsiuvinėjau tuoj po laidotuvių ir padovanojau artimam ir žinomam žmogui...
Atsakyti
labai gražus paveikslėlis Jennifer, stiprybės tau... nemoku rast tinkamų žodžių... bandžiau rast.. bet, neišėjo... stiprybės

user posted image
Atsakyti
Stiprybės Tau, Jennifer, ir laimės...
Atsakyti
skaiciau jusu istorija ir labai verkiau. nuosirdziai jus uzjauciu ir linkiu stiprybes jusu seimai! suprantu, kad beprotiskai sunku, bet gyvenimas tesiasi... laikykites!
Atsakyti