Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Karolinytė

Mano sunus sirgo veziu.Beveik desimt metu...Desimt metu,kupinu skausmo,baimes,nevilties.Kai zmogus ne gyveni,o tik egzistuoji...Bijai rytdienos,nes nezinai,kas taves ryt laukia...Tiesa,tarp pirmos ir antros diagnozes buvo beveik septyniu metu tarpas ir buvome pradeje galvoti,kad gydytojai suklydo,kad sunaus liga-didziausia nesamone.Jis pas mane net sloga,gripu nesirgo.Deja,musu viltims,svajonems nebuvo lemta issipildyti...
Suprantu ka jauti,isgyveni netekusi dukreles,nes ir mano sirdyje tokia tustuma,kad net nezinau kuo ja uzpildyti.Bandau sypsotis,atrasti gyvenimo dziaugsma,bet sirdyje zinau,kad tai netikra.Gal tai ir egoistiskas poziuris,nes visi sako,jog savo mintimis neduodu ramybes Jam,bet as labai Jo ilgiuosi...
Atleisk,prisiverkslenau ne toje temoje.Ramybes musu ANGELIUKAMS.Manau,jie mato ir zino,kaip mes juos mylejome ir mylime.
Atsakyti
QUOTE(DI_ @ 2006 02 06, 14:16)
Mano sunus sirgo veziu.Beveik desimt metu...Desimt metu,kupinu skausmo,baimes,nevilties.Kai zmogus ne gyveni,o tik egzistuoji...Bijai rytdienos,nes nezinai,kas taves ryt laukia...Tiesa,tarp pirmos ir antros diagnozes buvo beveik septyniu metu tarpas ir buvome pradeje galvoti,kad gydytojai suklydo,kad sunaus liga-didziausia nesamone.Jis pas mane net sloga,gripu nesirgo.Deja,musu viltims,svajonems nebuvo lemta issipildyti...
Suprantu ka jauti,isgyveni netekusi dukreles,nes ir mano sirdyje tokia tustuma,kad net nezinau kuo ja uzpildyti.Bandau sypsotis,atrasti gyvenimo dziaugsma,bet sirdyje zinau,kad tai netikra.Gal tai ir egoistiskas poziuris,nes visi sako,jog savo mintimis neduodu ramybes Jam,bet as labai Jo ilgiuosi...
Atleisk,prisiverkslenau ne toje temoje.Ramybes musu ANGELIUKAMS.Manau,jie mato ir zino,kaip mes juos mylejome ir mylime.

Iš tiesų košmaras...
kas to nepatyrė, nesupras, bet gink Dieve, nei vienai to patirti tikrai nelinkiu, nes tai pats baisiausias ir beprasmiškiausias dalykas gyvenime - tėvams laidoti savo vaikus...
Laikykimės, kas gi belieka...
Dar turi dukrytę, ar ne?
Tau gerai, joje gali nors kokią paguodą rasti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jenifer27: 10 vasario 2006 - 23:58
Mergaitės, stiprybės jums ir jūsų artimiesiems. wub.gif
Tiesa, negaliu sakyti, kad žinau, ką jūs jaučiate, bet įsivaizduoju, kad tai kažkas košmariško. Niekada nenoriu patirti tokių išgyvenimų.
Neteisinga, kad pasitraukia patys mažiausieji... Bet... Juk jie yra šalia jūsų, kiekviename jūsų žingsnyje, šypsenoje, žvilgsnyje. Jie gyvena jūsų širdyse ir tai amžina...
Jenifer, lenkiu galvą prieš tave, kad suradai jėgų ateiti čia.
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2006 02 11, 14:31)
Mergaitės, stiprybės jums ir jūsų artimiesiems. wub.gif
Tiesa, negaliu sakyti, kad žinau, ką jūs jaučiate, bet įsivaizduoju, kad tai kažkas košmariško. Niekada nenoriu patirti tokių išgyvenimų.
Neteisinga, kad pasitraukia patys mažiausieji... Bet... Juk jie yra šalia jūsų, kiekviename jūsų žingsnyje, šypsenoje, žvilgsnyje. Jie gyvena jūsų širdyse ir tai amžina...
Jenifer, lenkiu galvą prieš tave, kad suradai jėgų ateiti čia.

Dėkui, bet nereikia prieš mane lenkti galvos, aš to nenusipelniau...
O čia tarsi man tarsi kitas pasaulis, kita šeima ir aplinka, kažkokia tarsi terapija...
Atsakyti
skaitau ir verkiu...
Tavo Jennifer ANGELIUKAS gime kaip ir mano sunelis(2 d.skirtumas)...
Neisivaizduoju...kaip gyvenciau be jo...
Ne...nepykit, bet dugiau i sita skyreli neisiu, negaliu, per daug man sunku...
Atsakyti
O aš dažnai užeinu, užeinu pasižiūrėti kaip Jenifer laikosi. Stiprybės tau Jenifer console.gif
Atsakyti
QUOTE(Ji @ 2006 04 29, 21:04)
O aš dažnai užeinu, užeinu pasižiūrėti kaip Jenifer laikosi. Stiprybės tau Jenifer  console.gif

ačiū
Atsakyti
Aš GALVOJU, KAD MŪSŲ VISŲ ANGELIUKAI YRA, TEN KAŽKUR, VISI KARTU.IR MELDŽIU, KAD JIEMS GERĄ BŪTŲ. console.gif
Atsakyti
Visada, kai tik pamatau Karolinytes nuotraukele prie Jennifer pranesimo, man net sirdis suvirpa. Visad sau mintyse pasakau : "Bet sitokia grazi mergyte...". Tikrai Turi nuostabia angeliuke... Stiprybes Tau, Jennifer... wub.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(justytiaa @ 2006 05 08, 12:13)
Visada, kai tik pamatau Karolinytes nuotraukele prie Jennifer pranesimo, man net sirdis suvirpa. Visad sau mintyse pasakau : "Bet sitokia grazi mergyte...". Tikrai Turi nuostabia angeliuke... Stiprybes Tau, Jennifer...  wub.gif  cray.gif

Dėkoju, labai labai ačiū, JI man pati nuostabiausia, tobuliausia mergytė, ko gero mums visoms savo vaikai tokie.....
Atsakyti
labas Jenifer,daug kartu norejau tau parasyti,bet vis kazkas sulaiko.kai skaitau tavo zinutes atrodo kad tave seniai pazystu ir tiek daug turiu pasakyti,o kai pradedu rasyti tai visi zodziai tokie beprasmiai,neatsveriantys to ka tu jauti ir to ka as ...o gal tiesiog pasiguosti butent tau norejau,nes zinau,kad busiu suprasta...atsiprasau kad cia isibroviau bet nesugalvojau kaip kitaip su tavim susisiekti.as tik bijau kad ir mano benukas netaptu zvaigzdele...
na as cia taip padrikai kad nieko nesuprasi, apie mus gali paskaityti paramos sk.Benukas praso pagalbos.

Atsakyti
Ramynbės jums...
Atsakyti