Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikučio plaukų priežiūra

QUOTE(sima72 @ 2009 02 22, 22:14)
Mes naudojam jonsons,veliasi plaukuciai,jauciu reik keisti doh.gif

Ir mes naudojam jonsons, bet musu plaukuciai dar trumpi, tai nera kam veltis. O kolkas atrodo, kad jis mums tinka ax.gif
Atsakyti
Na va, pakeičiau Johnson's į Sebamed (Children's shampoo). Esu labai patenkinta... biggrin.gif Net trinkti plaukučius malonu: švelnus kvapas, silpnai putoja (vadinasi, chemijos mažiau pridėta), puikiai išsiskalauja. Po maudymosi plaukučiai žvilga, lengvai iššukuojami. Žodžiu, kol kas - thumbup.gif
Atsakyti
dukrytei plaukus dabar plaunu su dovanotu huggies sampunu, ten ir duso zele, bet jis man nelabai patinka. anksciau naudojom avent sampunas, tai juo buvau labai patenkinta, plaukuciai tokie svelnuciai budava. tai kai bagsim naudoti huggies, jauciu grisim prie avent.
Atsakyti
Mes irgi naudojom Sebamed, dabar internetu uzsisakem pakeitimui chicco, ziuresim, ar mums cia tiks, patiks tas sampuniukas mirksiukas.gif
Atsakyti
o mes jonsons baby,tai negaliu skustis,man jis kolkas thumbup.gif
Atsakyti
Dabar naudojam jonson, neblogas esu girdejus kad nemazai chemijos jame g.gif , naudojom sebamed irgi neblogas, ir kiek zinau tai jis is naturalesniu medziagu ax.gif
Atsakyti
Seniau naudojau visam kūnui skirtą Avent, o dabar naudojam irgi visam kūnui tinkantį muilą be muilo Uriage lyg tai smile.gif
Atsakyti
mes naudojom irgi sebamed,dabar naudojam jonsons ir vienas ir kitas patiko ir tiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sima72 @ 2009 02 22, 22:14)
Mes naudojam jonsons,veliasi plaukuciai,jauciu reik keisti doh.gif

mums ir nuo jo veliasi verysad.gif isplaunu plaukus ir 2 dienas vaiksto kaip ciucela smile.gif
Atsakyti
Naudojam AVENT sampuna... 4u.gif Na kolkas jokiu nusiskundimu neturim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(benyte @ 2009 02 17, 13:55)
Mes nuo gimimo naudojam Chicco 0m+ thumbup.gif . Labai svelnus kvapas wub.gif , gerai isplauna, plaukuciai buna svelnus, ilgai nesiriebaluoja. O naudojant si sampuna nuo gimimo neturejom jokiu pleiskaneliu, jokios kudikiu pleiskanu luobeles bigsmile.gif . Pazistu net 5 mamas, kurios naudoja si sampuna savo maziukams ir yra labai patenkintos thumbup.gif . Kartais ir savo dickiui su juo isplaunu rolleyes.gif .

Mes irgi nuo gimimo Chicco naudojam, tikrai geras sampunas, bet luobelio vis tiek truputuka buvo.
Atsakyti
kai buvo pleiskaneliu luobelis tai pries maudynes jonsons aliejuku istepiau ir palaikiau 5min. paskui issukava ir isploviau galvyte ir niekada paskui neturejom jokiu pleiskanyciu ax.gif
Atsakyti