Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelinto mėnesio matosi pilvukas?

Kad papilnejusi,uosviene pastebejo kai buvau 6 sav,dabar eina 9 sav.jau talija po truputi dingsta,nors pilvuka pastebiu tik pati kiek kitokia forma. Del blogos savijautos nustojau sportuoti,gal todel dar talija dingsta blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ovimama: 19 rugpjūčio 2014 - 08:48
QUOTE(Little_Miss @ 2014 02 06, 15:47)
Man jau lyg ir pradeda matytis vos vos 10 sav.  rolleyes.gif


Norėjau papildyti savo ankstesnį pasisakymą. Pačiai gal ir nuo tada matėsi, bet aplinkiniams tai tikrai tik žymiai vėliau. Laisvesniais rūbais apsirengus dar ir 5-6 mėn. ne visi pamatydavo, kad laukiuosi (pirmas nėštumas).
Atsakyti
kaip buvo pirmuoju nestumo metu nepamenu, bet dabar nuo 15 sav. pasirode toks, kuri jau reikia stengtis slepti. bet tiesiai stovint nicnieko: talija vietoje, visur kitur tos pacios apimtys. keistas, bet per antra nestuma dar laisvai nesioju paprastas kelnes, net ir 20 savaite. o per pirma jau nuo 12 savaites nebegalejau nei vienu uzsisegti.. tai zodziu, pirma karta i ploti pasidaviau, o antra - i prieki pilvas kisa.
Atsakyti
Man jau 4 mėnesiai, bet pilvuko dar visiškai nėra rolleyes.gif
Atsakyti
2 mėn. bet jau labai matos mano pilvas, gal dėl to, kad pati smulkutė, kudutė esu. Bet is patirties zinau kad su pirmais dviem nestumais kelnes su guma nesiojau daug veliau nei dabar, neisbunu visa diena darbe su paprastom kelnem. 4u.gif
Atsakyti
Man jau 12 savaiteliu, taciau pilvuko nesimato...o jau taip laukiu ax.gif
Atsakyti
5-6 men pradejau pilnet sparciai nestuke.gif
Atsakyti
Kaip anksti kai kurioms pradeda augti. O ar jis minkštas ar jau kietokas auga? Nes jei gerai prisimenu turėtų būti kietas.
Atsakyti
Manau, kad visoms individualus dalykas tas pilvuko augimas smile.gif sūnaus kai laukiausi irgi gan anksti pasimatė, 8 sav, jau buvo išlindęs pūzikėlis, nes buvau labai kūda prieš tai, net 50 kg nesvėriau smile.gif Dabar antras beibis pakeliui, eina 8 savaitė ir pilvas jau aiškiai matosi. Kaip mano vyras juokiasi, kad nuo pirmos dienos išaugo biggrin.gif
Pasirodau blush2.gif http://www.part.lt/p...5e1fc1ba883.jpg
Atsakyti
Su pirmu nestumu pilvo raumenys buvo dar tvirti tai pasimate mazas pilvukas 5 men...na o dabar nesuprantu ar nuo pilvo putimo ar del to, kad antras nestumas, bet mums tik 9 sav eina, o pilvukas jau irgi kaip pas egliute001 ...o as dar tikejaus iki 5 men darbe niekam nesakyti, bet jei ir toliau tokiais tempais pilvukas augs tai bus gerai jei iki13 sav istemsiu nieko nesakius aplinkiniams lotuliukas.gif
Atsakyti
Kadangi pas mane pastoviai pilvas išpūstas ir plius apsauginis šildomasis sluoksnis susiformavęs (pilvo lašinukai blush2.gif ), tai įpusėjusio nėštumo niekaip nepavyktų nuslėpti, jei nenešiočiau plačių megztų suknelių... ir eisena pasikeitus, o apie lipimą laiptais tai išvis patyliu. doh.gif
Atsakyti
user posted image



na dabar tik teks laukti kada pasirodys tas pilvukas , girdejau kad sakoma jai jau ne pirmas nestumas tai viskas vyksta truputli greiciau ar tai tiesa? ir kada kam pasirode pilvukas ax.gif
Papildyta:
man jau menesiukas ir kelios dieneles...esu nepaprastai laiminga
na dabar tik teks laukti kada pasirodys tas pilvukas , girdejau kad sakoma jai jau ne pirmas nestumas tai viskas vyksta truputli greiciau ar tai tiesa? ir kada kam pasirode pilvukas ax.gif
[/quote]
Atsakyti