Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kelinto mėnesio matosi pilvukas?

oj mano liniuote tikrai nesamones rodo , neisejo padaryt doh.gif
Atsakyti
pas mane labai keistai, man 10 savaičių, ryte nieko nesimato, vakare biškelį matosi pilvukas, bet vos vos...ir prieš nėštumą kai pūsdavo pilvuką ji panašaus dydžio buvo, echo bus tik 18 savaitę, tai aš biškelį nerimauju, kad arba pastojau vėliau nei maniau, arba kažkas gal negerai... aš visą laiką buvau liekna, tai maniau pas mane labai matysis, turiu knygutę kur yra nuotrauka nėštukės 9 savaičių, tai pilvukas žymiai didesnis sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giulla: 26 gruodžio 2014 - 23:46
QUOTE(Giulla @ 2014 12 27, 00:46)
pas mane labai keistai, man 10 savaičių, ryte nieko nesimato, vakare biškelį matosi pilvukas, bet vos vos...ir prieš nėštumą kai pūsdavo pilvuką ji panašaus dydžio buvo, echo bus  tik 18 savaitę, tai aš biškelį nerimauju, kad arba pastojau vėliau nei maniau, arba kažkas gal negerai... aš visą laiką buvau liekna, tai maniau pas mane labai matysis, turiu knygutę kur yra nuotrauka nėštukės  9 savaičių, tai pilvukas žymiai didesnis sad.gif

tikrai nesijaudink, yra tokių moterų, kurioms ir 5 mėnesių dar nieko nesimato smile.gif suprantu, kad dabar labai norisi to pilvuko, bet pagalvok, kad pabaigoje nėštumo pačiai bus lengviau, kai nedidelis mažylio namelis mirksiukas.gif aš sūnaus kai laukiaus, tai siaubas kaip atrodžiau, ant pilvo visi 19 kg buvo sulipę doh.gif o dabar va 12 savaičių, eina 13-ta, tai jau pilvas vėl ohoho koks, nors man mažuliukai patys gražiausi nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Su pirmu nestumu pilvukas pasimate apie 4 menesi, dabar maniau irgi bus panasiai, bet... islindo pupsikas jau apie 9 savaite ir vis sparciau lenda, o dar taip norejau niekam nesisakyti ax.gif atrodo greitai ir sakyti nebereiks, bus akivaizdu nestuke.gif
Atsakyti
Antras nestumas. Dabar apie 22 savaite ir as jau laaaabaai nescia biggrin.gif
Atsakyti
Pirmas nėštumas, aplinkiniai pradėjo pastebėti apie 18ą savaitę, nors pačiai atrodė kad jau 12ą savaitę buvo padidėjęs pilvukas ir pradėjo veržti kelnės smile.gif
Atsakyti
Pirmas nestumas pasimate, kad jau mates jog tikrai nescia 6 men. O su antru siuo metu 14 sav irgi nesimato visiskai.
Atsakyti
QUOTE(diadora @ 2014 12 29, 16:08)
Su pirmu nestumu pilvukas pasimate apie 4 menesi, dabar maniau irgi bus panasiai, bet... islindo pupsikas jau apie 9 savaite ir vis sparciau lenda, o dar taip norejau niekam nesisakyti  ax.gif atrodo greitai ir sakyti nebereiks, bus akivaizdu  nestuke.gif


Man lygiai taip pat doh.gif smile.gif
Atsakyti
Mano pirmasis nestumas buvo iki 20 savaites nematomas. O paskui jau kai islindo tai islindo biggrin.gif . Bet iki 20sav, apsoliuciai jokio iskilimo nebuvo. biggrin.gif
Atsakyti
Man jau nuo 16 savaites pradejo matytis pilvukas wub.gif O nuo 22 savaites pradejome gana sparciai augti... O siuo metu tai net nezinau ka rengtis 4u.gif
Atsakyti
Pačiai atrodė, kad nuo kokios 13-14 sav. pradėjo matytis biggrin.gif nors patys artimiausi pastebėjo tik apie 22 sav., na o jau normaliai greitai pilvukas augt pradėjo tik nuo šešto mėnesio, labai vėlai, bet užaugo greitai ir jau matosi, kad laukiuos, o ne šiaip pavalganti biggrin.gif
Atsakyti
pas mane maziukas kauburelis:))) diena!
vakare issipuciam neblogai, nors mum eina 12sav, pilvelyje gyvena dvi gyvybes:)))
laukiu to tikro nesciosios pilvuzo arbuzo ax.gif bigsmile.gif bet reik bent iki 15sav palaukti...
Atsakyti