Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pavasariški namučiai

As irgi registruojuos smile.gif Taip operatyviai jus ana temele uzbaiget!

Man siandien 10 dpi, testu negadinau, bet bijau kad ir si karta nebus tos laimingos pabaigos.. Pasirode jau siek tiek kraujo.. O mano mm dazniausiai taip ir prasideda. Dar parasysiu jum, bet jauciu, kad vilciu jau neber.

Galvoju skambint i klinika, tikriausiai is sestadienio HCG atkels rytdienai, bet vis atidelioju. cry.gif
Atsakyti
QUOTE(*renatux* @ 2010 03 23, 18:04)
As irgi registruojuos  smile.gif  Taip operatyviai jus ana temele uzbaiget!

Man siandien 10 dpi, testu negadinau, bet bijau kad ir si karta nebus tos laimingos pabaigos.. Pasirode jau siek tiek kraujo.. O mano mm dazniausiai taip ir prasideda. Dar parasysiu jum, bet jauciu, kad vilciu jau neber.

Galvoju skambint i klinika, tikriausiai is sestadienio HCG atkels rytdienai, bet vis atidelioju.  cry.gif



Oho, o koks tas kraujas?Gal ten crinonas rausvos spalvos?kokius pozymius jauti?Ryt butinai pasidaryk hCg, jau tikrai turetu rodyt jei kas kimba 4u.gif Laikau kumstukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2010 03 23, 15:05)
Menogon - tai gal puregonas, plius Cetrotide nuo tam tikros datos - man buvo tokia schema, augo super net labai 4u.gif

thumbup.gif oi kaip faina butu jei gerai augtu...man kazkaip praeita karta tik 6 ispunktavo verysad.gif

QUOTE(RositaK @ 2010 03 23, 15:15)
Atzalele, puikumelis  4u.gif likot BAK? pas ka?  4u.gif  antras IVF kiek zinau  ax.gif
apie ta vaista nesu nieko girdejusi  g.gif taciau naujoves iveda optimizmo kibirkstele- linkiu kad ji perugtu i kaitria ugni  4u.gif
munyte, jei butu mano valia, as jus abrakadabra paversciau visas  nestuke.gif  4u.gif

ne, sikart daromes Vokietijoje...IVF antras...pirmas buvo BAKe pas Odeta ir tikrai labai puikiai ten jauciausi...o dabar dziaugiuosi kad ir sitoj klinikoj netycia patekau pas gydytoja, kuri man labai patiko...kazkaip is karto chemija tiko...ir atidziai isklausinejo 1 IVF patirti...ir pati pakeite schema...na toks nekomercinis poziuris palyginus su daktareliu ju pagrindiniu pas kuri konsultacijai buvau verysad.gif

QUOTE(*renatux* @ 2010 03 23, 16:04)
As irgi registruojuos  smile.gif  Taip operatyviai jus ana temele uzbaiget!

Man siandien 10 dpi, testu negadinau, bet bijau kad ir si karta nebus tos laimingos pabaigos.. Pasirode jau siek tiek kraujo.. O mano mm dazniausiai taip ir prasideda. Dar parasysiu jum, bet jauciu, kad vilciu jau neber.

Galvoju skambint i klinika, tikriausiai is sestadienio HCG atkels rytdienai, bet vis atidelioju.  cry.gif

jeigu musu kumstukai padetu ir patys karsciausi gero palinkejimai, tai pabaiga tikrai butu sekminga! geriau dar nenusimink - pagal principa - tikim, kol mums neirodo kitaip mirksiukas.gif o HCG atkelti gal ir sveika butu - gal parodytu ar yra bandymas kabintis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*renatux* @ 2010 03 23, 19:04)
Man siandien 10 dpi, testu negadinau, bet bijau kad ir si karta nebus tos laimingos pabaigos.. Pasirode jau siek tiek kraujo.. O mano mm dazniausiai taip ir prasideda. Dar parasysiu jum, bet jauciu, kad vilciu jau neber.

Galvoju skambint i klinika, tikriausiai is sestadienio HCG atkels rytdienai, bet vis atidelioju.  cry.gif


Laikykis 4u.gif o ryt pasidaryk tyrimą kraujo ax.gif ir nesinervink dabar, aš jau pridariau klaidų, tiek sveikatos savo ašarom papildomai atidaviau g.gif

O pas mane tokia schema:
19 cd - Dipherelinas; po to mmm, nuo 2 cd - Estrofem 10 dienų, o po to pas gyd. Ruošia mane įsodinimui snaigučių.
sakė, vieną kartą prikibs wub.gif belieka tikėti...

O sakykit, Lenkijoje vaistai pigesni? Galėčiau ten nusipirkti, nes būsiu... Kaip su kitų šalių kainomis? Dėkinga būčiau už šią informaciją ax.gif

Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 03 23, 19:43)
Laikykis  4u.gif  o ryt pasidaryk tyrimą kraujo  ax.gif  ir nesinervink dabar, aš jau O sakykit, Lenkijoje vaistai pigesni? Galėčiau ten nusipirkti, nes būsiu... Kaip su kitų šalių kainomis? Dėkinga būčiau už šią informaciją  ax.gif

kiek pamenu, man irgi taip sodino snaigutes ax.gif
del kainu - pigiausia kolkas yra PL lyginant su LV ar LT. PL kainos čia 4u.gif
Atsakyti
sveikutes...registruojuosi ir as cia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 03 23, 19:43)
O pas mane tokia schema:
19 cd - Dipherelinas; po to mmm, nuo 2 cd - Estrofem 10 dienų, o po to pas gyd. Ruošia mane įsodinimui snaigučių.



o tai visgi neliepe pora ciklu pailset??? g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Renatux, kaip tu? Ar nustojai kraujuot, kada darysi HCG?
Atsakyti
Mergaites norejau paklausti jei tarkime darant IVF isodiname 3 diena embrioniukus ir dar po keliu dienu blastocistas tai kie primokieti reikia, ar tik uz blastocistu auginima (pvz VK +800)? Noriu pasiskaiciuoti
Atsakyti
QUOTE(Trusty @ 2010 03 24, 11:14)
Mergaites norejau paklausti jei tarkime darant IVF isodiname 3 diena embrioniukus ir dar po keliu dienu blastocistas tai kie primokieti reikia, ar tik uz blastocistu auginima (pvz VK +800)? Noriu pasiskaiciuoti



Na man neperseniausiai Bak"e isodino 3 diena kelis embrioniukus, ir 5 diena blastocista, tai uz tai sumokejau apie 2000lt.Plius IV+ICSI 5400lt. su nuolaida smile.gif O VK as nezinau g.gif
Atsakyti

sakė, vieną kartą prikibs wub.gif belieka tikėti...

O sakykit, Lenkijoje vaistai pigesni? Galėčiau ten nusipirkti, nes būsiu... Kaip su kitų šalių kainomis? Dėkinga būčiau už šią informaciją ax.gif
Labas rytas,
tai tipo ir as jau prisiregisravau lotuliukas.gif
Ispanijoje jei esi dirbantis, vaistai ieina i socialini draudima. Tik reikia gauti patvirtinima is specialios istaigos. As su visiems vaistams pirmam ISCI sumokejau tik 14 euru blink.gif Jei butu be recepto uz visus vaistus moketum virs 1000 euru.
Saldytu embrionu implantacijai receptu neturejau, pleistrams ir progesteronui mokejau visa kaina. Dezutes estradiot 75 (8 pleistrai) - 20 euru. Progesteronas (15 tableciu, kitaip vadinasi schmoll.gif ) - 6.5 euro.
Na as dar su vardais maisausi. as labaistengiuosi ax.gif .

Atsakyti
QUOTE(*renatux* @ 2010 03 23, 18:04)
......Man siandien 10 dpi, testu negadinau, bet bijau kad ir si karta nebus tos laimingos pabaigos.. Pasirode jau siek tiek kraujo.. O mano mm dazniausiai taip ir prasideda. Dar parasysiu jum, bet jauciu, kad vilciu jau neber.
Galvoju skambint i klinika, tikriausiai is sestadienio HCG atkels rytdienai, bet vis atidelioju.  cry.gif

*renatux*, kaip Tau šiandien? Jei tik ružavai teplioja, dar nieko baisaus...
Gal jau pasidarei HCG? NT tokią ankstyvą dieną dar tiksliai nerodytų.
Atsakyti