Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pavasariški namučiai

QUOTE(*renatux* @ 2010 03 23, 17:04)
As irgi registruojuos  smile.gif  Taip operatyviai jus ana temele uzbaiget!

Man siandien 10 dpi, testu negadinau, bet bijau kad ir si karta nebus tos laimingos pabaigos.. Pasirode jau siek tiek kraujo.. O mano mm dazniausiai taip ir prasideda. Dar parasysiu jum, bet jauciu, kad vilciu jau neber.

Galvoju skambint i klinika, tikriausiai is sestadienio HCG atkels rytdienai, bet vis atidelioju.  cry.gif


Neskubek nerimauti, kiek skaiciau forumuose, tai gali buti ir geras zenklas.. thumbup.gif
Atsakyti
munyte, sniege, violan75, aciu uz rupesti. siandien man panasiai kaip ir vakar, tik jau siek tiek daugiau kraujo. MM dar nepramuse, bet, pagal viska pramus rytoj. Nes man daznai buna taip: 2 dienas pateplioja, o trecia prasideda visu pajegumu.
Niu ka cia nepergyvent, nepergyvent nesigauna, gerai tik kad dar kol kas laikausi ir nezliumbiu istisa para, kaip po paskutiniu porosgydymu buvo. HCG nedarysiu siandien, eisiu jei jau tikrai pramus, nelabai laiko turiu.. tokios vat liudnos pas mane zinios.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*renatux* @ 2010 03 24, 13:18)
munyte, sniege, violan75, aciu uz rupesti. siandien man panasiai kaip ir vakar, tik jau siek tiek daugiau kraujo. MM dar nepramuse, bet, pagal viska pramus rytoj. Nes man daznai buna taip: 2 dienas pateplioja, o trecia prasideda visu pajegumu.
Niu ka cia nepergyvent, nepergyvent nesigauna, gerai tik kad dar kol kas laikausi ir nezliumbiu istisa para, kaip po paskutiniu porosgydymu buvo. HCG nedarysiu siandien, eisiu jei jau tikrai pramus, nelabai laiko turiu.. tokios vat liudnos pas mane zinios..  verysad.gif



viltis mirsta paskutine verysad.gif Aisku, naivu tiketi kad viskas bus gerai jei jau kraujuoji, bet labai retai buna stebuklu wub.gif As vietoj taves butinai paisidaryciau HCG, bent matytum ar kibimas yra ar buvo g.gif
As ryt leksiu hcg pasidaryt, nors dar ankstoka, bet gal ka jau parodys.
Atsakyti
QUOTE(*renatux* @ 2010 03 24, 12:18)
munyte, sniege, violan75, aciu uz rupesti. siandien man panasiai kaip ir vakar, tik jau siek tiek daugiau kraujo. MM dar nepramuse, bet, pagal viska pramus rytoj. Nes man daznai buna taip: 2 dienas pateplioja, o trecia prasideda visu pajegumu.
Niu ka cia nepergyvent, nepergyvent nesigauna, gerai tik kad dar kol kas laikausi ir nezliumbiu istisa para, kaip po paskutiniu porosgydymu buvo. HCG nedarysiu siandien, eisiu jei jau tikrai pramus, nelabai laiko turiu.. tokios vat liudnos pas mane zinios..  verysad.gif


Zinau, kad mazai pades ties zodziai nesinervink ir t.t. Bet dar reikia tiketi!! Dar karta pasikartosiu, bet tikrai yra daug moteru, kurioms menesines buna kaip normalios ir vistiek, rodo teigiama atsakyma!!!
Paverkti sako sveika, bet ne per daug... schmoll.gif
Buckiai!
Atsakyti
Labas mergaites,siandien buvau pas savo ginekologa.Viskas liuks.Viena jo paciente po nepavykusio IVF jam paliko pilna dezute Crinono.Kadangi as esu uzsipirkusi pakankamai, atsiliepkit mergaites kurioms labai reikia.Juk proceduros daug kainuoja , gal kam striuka su pinigeliais-padovanosiu dezute...Parasykit i az.Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
Labutis mergytes 4u.gif
na ryt tiksliai suzinosiu kiek liks zirniuku uzsaldymui,bet siuo metu keturi-tikrai,o dar del triju isaiskes rytoj 4u.gif
o as pasiemiau sau du wub.gif tai prasideda ilgosios savaites laukimo,nuo rytojaus,nes si diena nesiskaito...
Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija L. @ 2010 03 24, 16:47)
Labutis mergytes  4u.gif
na ryt tiksliai suzinosiu kiek liks zirniuku uzsaldymui,bet siuo metu keturi-tikrai,o dar del triju isaiskes rytoj 4u.gif
o as pasiemiau sau du  wub.gif  tai prasideda ilgosios savaites laukimo,nuo rytojaus,nes si diena nesiskaito...
Geros dienos  4u.gif

Smagu girdėti, sėkmės 4u.gif Ir kad laikas neprailgtų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žieminukė: 24 kovo 2010 - 15:10
QUOTE(Baltija L. @ 2010 03 24, 15:47)
Labutis mergytes  4u.gif
na ryt tiksliai suzinosiu kiek liks zirniuku uzsaldymui,bet siuo metu keturi-tikrai,o dar del triju isaiskes rytoj 4u.gif
o as pasiemiau sau du  wub.gif  tai prasideda ilgosios savaites laukimo,nuo rytojaus,nes si diena nesiskaito...
Geros dienos  4u.gif

Puikumelis! 4u.gif 4u.gif Dabar kuo daugiau teigiamu emociju ir po dvieju savaiciu nestuke.gif !
Atsakyti
QUOTE(Baltija L. @ 2010 03 24, 15:47)
Labutis mergytes  4u.gif
na ryt tiksliai suzinosiu kiek liks zirniuku uzsaldymui,bet siuo metu keturi-tikrai,o dar del triju isaiskes rytoj 4u.gif
o as pasiemiau sau du  wub.gif  tai prasideda ilgosios savaites laukimo,nuo rytojaus,nes si diena nesiskaito...
Geros dienos  4u.gif


thumbup.gif Dabar saugok ir lepink save smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija L. @ 2010 03 24, 14:47)
Labutis mergytes  4u.gif
na ryt tiksliai suzinosiu kiek liks zirniuku uzsaldymui,bet siuo metu keturi-tikrai,o dar del triju isaiskes rytoj 4u.gif
o as pasiemiau sau du  wub.gif  tai prasideda ilgosios savaites laukimo,nuo rytojaus,nes si diena nesiskaito...
Geros dienos  4u.gif

As kad neprailgut uzsiimu rankdarbiais smile.gif Tai galva nors uzimta.
Oi lauksim lauksim, geru ziniu lauksim!! nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija L. @ 2010 03 24, 13:47)
Labutis mergytes  4u.gif
na ryt tiksliai suzinosiu kiek liks zirniuku uzsaldymui,bet siuo metu keturi-tikrai,o dar del triju isaiskes rytoj 4u.gif
o as pasiemiau sau du  wub.gif  tai prasideda ilgosios savaites laukimo,nuo rytojaus,nes si diena nesiskaito...
Geros dienos  4u.gif


thumbup.gif tikrai saunus rezultatai...
ir kaip faina, kad yra ka saldyti... blush2.gif

o as jau noriu pradeti greiciau badytis lotuliukas.gif
keista, gi jau taip visai perdegus sitais reikalais buvau...o dabar gal atejes pavasaris kazkaip kitaip nuteike...noriu badytis lotuliukas.gif ir noriu tiketi sekme bigsmile.gif
Atsakyti
aciu labai labai labai uz palaikyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif visoms visoms visoms wub.gif
o laikas manau neprailgs,kita savaite koledze egzaminus reik issilaikyti,poto ziurek velykos ir ateis tas laikas darytis testuka kraujo...jei tik nepageidaujamosios neatslinks...
o sia likusia savaite,mano akiratyje matysis tik- namai namuciai ax.gif ir tinginiavimas...
vis dar netikiu,kad pilvelyje du vaikuciai wub.gif
Atsakyti