Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pavasariški namučiai

Jau kelinta diena kyla skrandzio sultys. Gal tai gera zinia? g.gif nestuke.gif smile.gif Ar tai mano prasimanymai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ariwom @ 2010 03 23, 23:45)
o tai visgi neliepe pora ciklu pailset???  g.gif



Na, tai ilsėsiuos iki gegužės... ax.gif Ir taip ilgai ....
jaučiuos neblogai, noriu veiksmo rolleyes.gif

O tau kada? wub.gif
Atsakyti
Meskutex, ir kitos musu skyrelio nestuke.gif , man labai dziugu, kad uzeinat pas mus ir papasakojat, kaip gyvena jusu pilvinukai wub.gif o dar neseniai, atrodo, buvot greta...Tai suteikia vilties ir mums, tebelaukiancioms, 'patepti slides' is cia kazkada ax.gif Noriu labai paprasyti, kad nepradingtumet po pirmojo HCG atsakymo, bet pasirodytumet suteikdamos mums vilties wub.gif wub.gif 4u.gif

BaltijaL, fantastika wub.gif dabar tik nestuke.gif nestuke.gif tetruksta einant taip sekmingai thumbup.gif o keliu dienu zirniukus isodino tau? pasimeciau jau skaiciuje ju dienu ax.gif

tai ka irasyti tokia grazia diena i sauleto pavasario gandru belaukiant? wub.gif 4u.gif
Atsakyti
labas rytas RositaK,
na ispunktavo penktad ryte,isodino vakar ryte ..tai arba 5dienu arba 6dienu jei skaiciuoti ir penktadieni....ir beje jie cia iskaiciuoja ta isodinimo diena i tas dvi laukimo savaites,net keista man..bet ta viena diena,jei jau bus tai bus nestuke.gif nepakeis nieko..
ir dar gal kuriai taip buvo,kad po isodinimo (siaip skaitau,kad visos krinona dedasi) o man va Cyclogest400mg du kartus,tai yra ryte ir vakare BET ne i vagina,o iseinamaja reik detis,kaip aiskino,kad jei i vagina galima netycia pazeisti zirniukus ir panasiai,ir plius iseinamojoje geriau isisavina g.gif blush2.gif
gal kas pakomentuosite?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Kaip laikotes?
As jau pridaviau kraujuka, apie 14 val.turetu but rezultatai. doh.gif Oi kaip bijau, pilve drugeliai plasnoja, kaip pries koki pasimatyma blush2.gif Tik man lyg krutine maziau jautri,o turetu kaip tik kiekviena diena jautret, o ne mazet tas jautrumas g.gif blush2.gif O ir crinonas rausvas, bet jis man po isodinomo kiekviena diena rausvas g.gif Idomu, kokie turetu but skaiciukai 10 dpi g.gif
Papildyta:
QUOTE(Baltija L. @ 2010 03 25, 10:08)
labas rytas RositaK,
na ispunktavo penktad ryte,isodino vakar ryte ..tai arba 5dienu arba 6dienu jei skaiciuoti ir penktadieni....ir beje jie cia iskaiciuoja ta isodinimo diena i tas dvi laukimo savaites,net keista man..bet ta viena diena,jei jau bus tai bus  nestuke.gif  nepakeis nieko..
ir dar gal kuriai taip buvo,kad po isodinimo (siaip skaitau,kad visos krinona dedasi) o man va Cyclogest400mg du kartus,tai yra ryte ir vakare BET ne i vagina,o iseinamaja reik detis,kaip aiskino,kad jei i vagina galima netycia pazeisti zirniukus ir panasiai,ir plius iseinamojoje geriau isisavina  g.gif   blush2.gif 
gal kas pakomentuosite?



Tai siom dienom tau turetu but implantacija, nes blastocistos is karto turi kibti smile.gif Tad pasaugok save, pagulinek 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo munytte: 25 kovo 2010 - 09:16
QUOTE(Baltija L. @ 2010 03 25, 10:08)
labas rytas RositaK,
na ispunktavo penktad ryte,isodino vakar ryte ..tai arba 5dienu arba 6dienu jei skaiciuoti ir penktadieni....ir beje jie cia iskaiciuoja ta isodinimo diena i tas dvi laukimo savaites,net keista man..bet ta viena diena,jei jau bus tai bus  nestuke.gif  nepakeis nieko..

oo, tai blastocistukes wub.gif nu gerai, o tai kitus jau uzsalde ar dar augino? blink.gif kiek ju liko? vadnas pas jus saldo blastocistas... 4u.gif liepe laukti net 2sav.? blink.gif su blast. as daryciausi jau po10d.-jos gi jau paauge buna ax.gif
del Cyclogest nieko nzn rolleyes.gif bet manau, kad gyd. geriau zino kaip reikia 4u.gif
oi, palaimingu akimirku jums keturiems dabar wub.gif 4u.gif ir jokio nerimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija L. @ 2010 03 25, 10:08)
labas rytas RositaK,
na ispunktavo penktad ryte,isodino vakar ryte ..tai arba 5dienu arba 6dienu jei skaiciuoti ir penktadieni....ir beje jie cia iskaiciuoja ta isodinimo diena i tas dvi laukimo savaites,net keista man..bet ta viena diena,jei jau bus tai bus  nestuke.gif  nepakeis nieko..
ir dar gal kuriai taip buvo,kad po isodinimo (siaip skaitau,kad visos krinona dedasi) o man va Cyclogest400mg du kartus,tai yra ryte ir vakare BET ne i vagina,o iseinamaja reik detis,kaip aiskino,kad jei i vagina galima netycia pazeisti zirniukus ir panasiai,ir plius iseinamojoje geriau isisavina  g.gif  blush2.gif 
gal kas pakomentuosite?


Lt deja jo nėra (bent mano žiniomis), bet kad per išeinamąją greičiau įsisavinami tai tiesa, nes aš nuos skausmo tik ten dedu blush2.gif
Sėkmės laukime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(munytte @ 2010 03 25, 11:13)
Sveikutes 4u.gif Kaip laikotes?
As jau pridaviau kraujuka, apie 14 val.turetu but rezultatai. doh.gif Oi kaip bijau, pilve drugeliai plasnoja, kaip pries koki pasimatyma blush2.gif Tik man lyg krutine maziau jautri,o turetu kaip tik kiekviena diena jautret, o ne mazet tas jautrumas g.gif  blush2.gif O ir crinonas rausvas, bet jis man po isodinomo kiekviena diena rausvas g.gif Idomu, kokie turetu but skaiciukai 10 dpi g.gif




oi koks malonus jausmas tu drugeliu plasnojimas wub.gif tikek meryte savo sekme!!!nenubaidyk jos abejonemis...
Papildyta:
QUOTE(RositaK @ 2010 03 25, 11:16)
oo, tai blastocistukes  wub.gif nu gerai, o tai kitus jau uzsalde ar dar augino?  blink.gif kiek ju liko? vadnas pas jus saldo blastocistas...  4u.gif liepe laukti net 2sav.?  blink.gif su blast. as daryciausi jau po10d.-jos gi jau paauge buna  ax.gif
del Cyclogest nieko nzn  rolleyes.gif bet manau, kad gyd. geriau zino kaip reikia  4u.gif
oi, palaimingu akimirku jums keturiems dabar  wub.gif  4u.gif ir jokio nerimo  4u.gif

taip mano vaikucius didelius idejo i pilveli wub.gif
sian dar laukiu skambucio is embriologo,nes augino visus zirniukus, dar triju zirniuku likimas issaiskes iki pietu,tai siaip keturi jau yra eileje uzsaldyti ir dar gal tie trys bus...nemazai ax.gif
vakar kazkaip maude nugara pilva,plius dar kiausides skaudejo(jei pamenat derlius buvo ohohoo ) o sian kaip naujai gimusi,viskas super gerai jauciuosi wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Šarūniukė @ 2010 03 25, 11:16)
bet kad per išeinamąją greičiau įsisavinami tai tiesa, nes aš nuos skausmo tik ten dedu blush2.gif
Sėkmės laukime 4u.gif

dekui uz pasisakyma 4u.gif ir siunciama sekme,jos mums labai reikia wub.gif
Papildyta:
QUOTE(munytte @ 2010 03 25, 11:16)

Tai siom dienom tau turetu but implantacija, nes blastocistos is karto turi kibti smile.gif Tad pasaugok save, pagulinek 4u.gif


rimtai? ohoho,o as cia atsipalaidavusi,kuriu planus kaip cia reik susitvarkyti namus,virtuve,juk velykos arteja doh.gif
aciu labai labai uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija L. @ 2010 03 25, 10:26)
rimtai? ohoho,o as cia atsipalaidavusi,kuriu planus kaip cia reik susitvarkyti namus,virtuve,juk velykos arteja  doh.gif
aciu labai labai uz info  4u.gif



Rimciu rimciausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija L. @ 2010 03 25, 10:26)
rimtai? ohoho,o as cia atsipalaidavusi,kuriu planus kaip cia reik susitvarkyti namus,virtuve,juk velykos arteja  doh.gif
aciu labai labai uz info  4u.gif

na, su blast. implantacija vyksta apie 2-4diena po isodinimo 4u.gif irgi patarciau nepersistengt ruosoj - visa tai gali palaukti 4u.gif beje, pasivaiksciojimas gryname sauletame ore butu thumbup.gif istisas gulejimas, nebent jei skausmai kokie, nera i nauda - suleteja kraujotaka 4u.gif
munyte, kantriai laukiam ats wub.gif o kur dareisi? manau galima kokia 12h jau skambinti, nes jie 'uzsimeta' visad laika ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 25 kovo 2010 - 09:49
[quote=RositaK,2010 03 25, 11:48]
na, su blast. implantacija vyksta apie 2-4diena po isodinimo 4u.gif irgi patarciau nepersistengt ruosoj - visa tai gali palaukti 4u.gif beje, pasivaiksciojimas gryname sauletame ore butu thumbup.gif istisas gulejimas, nebent jei skausmai kokie, nera i nauda - suleteja kraujotaka 4u.gif

tai vat,kad gulejimas istisa laika,ne man... ax.gif o pasiavaiksioti iseisim kartu visi 4 lotuliukas.gif as,du vaikuciai ir musu pirmagimis blush2.gif mazas ir pukuotas ciucikas lotuliukas.gif
ok reikia eiti pusrytukus pavalgyti,geros dienos jums visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 03 25, 10:48)
munyte, kantriai laukiam ats  wub.gif o kur dareisi? manau galima kokia 12h jau skambinti, nes jie 'uzsimeta' visad laika  ax.gif



As dariausi Jurininku ligoninej.Cia visada liepia skambint nuo 13.30-14val. mastau.gif
Atsakyti