Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvės

man teko patirti dvigubas suzadetuves ir dvigubas vestuves wink.gif
mano mylimasis pasipirso man 2009-09-18 ta diena jis buvo pargrizes is komandiruotes. susitikom senamiesty. ir is karto mane pamates isitrauke maza dezute peristu kaspineliu. kaip as apsidziaugiau. visa isisiepiau biggrin.gif o pasirodo dezutej buvo balto aukso grandinele.(pries isvaziuodamas padovanojo kryzeli, bet neturejau balto aukso grandineles.ir visai apie tai buvau pamirsus, nes aisku ne to tikejausi). bandziau nuspelti savo nusivylima ir dziaugtis dovana. vaiskciojom susikabine po senamiesty ir atsisedom lauko kavinej.tada jis ir istrauke kita tokia pacia dezute. ten jau buvo tas laukiamas ziedelis su klausimu ar sutiksiu tapti jo zmona. smile.gif))
lygiai po triju menesiu susituokem CM. po metu susilaukem nuostabios dukrytes. ir sia vasara jau nuosavas vyras atostogaujant vidurnakty ant ezero lieptelio pasipirso dar karta su nauju ziedu. ir siu metu rugsejo 18d.(nors tai ir buvo antradienis) susituokem baznycioje ir pakrikstijom savo meiles vaisiu. pasidarem naujus ziedus. paprasiau juvelyro, kad i mano vestuvini zieda idetu pirmojo suzadetuviu ziedo brilianta ir panaudotu auksa... tikiuosi cia dar nepabaiga wink.gif...
Atsakyti
Visos pasipirsimo istorijos yra grazios ir kiekvienai is musu pacios ypatingiausios...
Mano suzadetuviu data 2011.05.28, tuo metu buvome pradraugave 7 metus. Ta diena isvaziavome i Druskininku miesto gimtadieni. Kartu vaziavo sese su savo draugu. MB pasiule pasiplaukioti vandens dviraciais, tuo metu buvo tik vienas laisvas dviratis, tai sakau keturiese ir galime plaukioti,o jis prisispyres, kad ne, nori,jog mes tik dviese plaukiotumem, nesupratau jo to uzsispyrimo,bet galu gale isplaukeme dviese. Nuplaukiam prie fontano, o MB nueina i dviracio gala ir kvieciasi mane, nes ten pasak jo patogiau pasisedeti, pakalbeti. Nusiropsciu i gala, o MB kuiciasi savo tasyteje ir issitraukes raudona dezute, klaupiasi ant kelio...Drebanciu balsu taria "Gyvenime, mes jau visko mateme kartu...kazkaip viska isgyvenome, istvereme...todel noreciau, jog tu ir toliau praleistum visa savo gyvenima su manimi, taptum mano zmona ir kartu kurtume bendra ateiti bei susilauktume vaikuciu..."Po to aisku seke mano TAIP ir saldus sutvirtinimo bucinys wub.gif .

Na taip jau isejo, kad vestuves siemet neivyko, bet jau numatyta data kitiems metams ir prasidejo planavimas biggrin.gif

Merginos, visos sulauksite sio sypatingos dienos, tik reikia moketi laukti thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2010 11 19, 20:24)
skaitau ir laukiu savosios dienos  cool.gif  gal išauš kada  hihihi.gif


O bendraminte, kiek laiko jau jus laukiate? smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Braskytee26 @ 2010 11 25, 17:50)
Na va, jau ir aš galiu pasipasakot smile.gif
Tai įvyko visai visai neseniai, 11.20 smile.gif Buvo mūsų pirmosios kartu buvimo metinės smile.gif
Rytą atmerkiu akis, o MB paduoda dėžutę smile.gif Kadangi tai ne pirmas žiedelis kurį jis man dovanoja, aš tepaklausiau aš čia jau TAS? Jis atsakė, kad TAIP, TAI JAU TAS smile.gif  buvau tokia laiminga, kad regis visam pasauliui galėjau išrėkti savo laimę  rolleyes.gif
O kai neseniai paklausiau, kaip jis sugalvojo man iš ryto tik prabudus pasipiršti, jis atsakė" Dienos metu ar vakare visos gali būti gražios, o ryte tu pati gražiausia ir nuostabiausia"  ax.gif  Atvirai pasakius, man tai nuostabiausias ir nuoširdžiausias kada girdėtas komplimentas smile.gif


Dieve kaip graziai pasake.. Net grazu klausytis, kad dar yra sioje zemeje mylinciu vyru wub.gif nuostabu, tikrai tikiu, kad norejosi isrekti laime visam pasauliui 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Visos pasakoja laimingas sužadėtuvių istorijas, kurios baigiasi vestuvėmis smile.gif

Mano patirtis šiek tiek liūdnesnė ...

Draugavome trejus metus, viskas buvo idealu... Netikėtai kūčių vakarą, prie visos mano šeimos šventės stalo pasipiršo, šampanas liejosi laisvai, visi džiaugėsi, o ypač aš, juk tai buvo mano svajonių vyras smile.gif

Deja... Praėjus pusei metų išvykau tęsti studijų į kitą miestą, meilė subyrėjo po 3 mėnesių atskiro būvimo kartu (nors lakstydavom vienas pas kitą į mėnesį po kelis kartus). Deja... skyrybos įvyko paprastu paaiškinimu "Aš tavęs nepasiilgtu ..."

Subyrėjo meilė, gražiausias praleistas laikas, žiedelis buvo atiduotas (tiksliau dramatiškai sviestas į veidą smile.gif)) ). Pasak baigėsi.

Tik praėjus geriems trejiems metams po šių įvykių mano širdis atleido tam žmogui, pyktis praėjo... Ir tik dabar suprantu, kad likimas paleido dėl to, kad sutikčiau kitą žmogų smile.gif

Sutikau, esam beveik du metai kartu.. Pakalbam apie ateitį bendrą, ir kažkaip jaučiu, kad artėja tas laikas kai vėl paklaus TO klausimo.

Giliai širdyje bijau istorijos pasikartojimo, bet labai tikiuosi laimingos pabaigos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luna__ @ 2012 12 07, 09:36)
Deja... skyrybos įvyko paprastu paaiškinimu "Aš tavęs nepasiilgtu ..."

Subyrėjo meilė, gražiausias praleistas laikas, žiedelis buvo atiduotas (tiksliau dramatiškai sviestas į veidą smile.gif)) ). Pasak baigėsi.

Tik praėjus geriems trejiems metams po šių įvykių mano širdis atleido tam žmogui, pyktis praėjo... Ir tik dabar suprantu, kad likimas paleido dėl to, kad sutikčiau kitą žmogų smile.gif

Sutikau, esam beveik du metai kartu.. Pakalbam apie ateitį bendrą, ir kažkaip jaučiu, kad artėja tas laikas kai vėl paklaus TO klausimo.

Giliai širdyje bijau istorijos pasikartojimo, bet labai tikiuosi laimingos pabaigos smile.gif


Dziaugiuosi uz Jus, kad viskas pasisuko tik i gera, nors ir negreitai, taciau vistiek i gera. Taciau patirtis Jusu dramatiska, nezinau kaip Jus, bet as jauciu buciau labai paluzusi ir kazin kaip sunku butu issitiesti po tokiu paprastu, taciau labai skaudziu zodziu, kad nepasiilgsta sad.gif BET - Gerai, kad viskas Gerai ir Jus laiminga smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Luna__ @ 2012 12 07, 11:36)
Visos pasakoja laimingas sužadėtuvių istorijas, kurios baigiasi vestuvėmis smile.gif

Mano patirtis šiek tiek liūdnesnė ...

Draugavome trejus metus, viskas buvo idealu... Netikėtai kūčių vakarą, prie visos mano šeimos šventės stalo pasipiršo, šampanas liejosi laisvai, visi džiaugėsi, o ypač aš, juk tai buvo mano svajonių vyras smile.gif

Deja... Praėjus pusei metų išvykau tęsti studijų į kitą miestą, meilė subyrėjo po 3 mėnesių atskiro būvimo kartu (nors lakstydavom vienas pas kitą į mėnesį po kelis kartus). Deja... skyrybos įvyko paprastu paaiškinimu "Aš tavęs nepasiilgtu ..."

Subyrėjo meilė, gražiausias praleistas laikas, žiedelis buvo atiduotas (tiksliau dramatiškai sviestas į veidą smile.gif)) ). Pasak baigėsi.

Tik praėjus geriems trejiems metams po šių įvykių mano širdis atleido tam žmogui, pyktis praėjo... Ir tik dabar suprantu, kad likimas paleido dėl to, kad sutikčiau kitą žmogų smile.gif

Sutikau, esam beveik du metai kartu.. Pakalbam apie ateitį bendrą, ir kažkaip jaučiu, kad artėja tas laikas kai vėl paklaus TO klausimo.

Giliai širdyje bijau istorijos pasikartojimo, bet labai tikiuosi laimingos pabaigos smile.gif


Labai užjaučiu dėl to, kas įvyko prieš keletą metų. Nesijaudink, dabar tikrai viskas bus gerai, būtų keista, jei vėl pasikartotų. Mano pažįstama buvo susižadėjusi po kur kas ilgesnės draugystės nei judu su ex, bet jis ją išdavė su kita (išdavinėjo ilgokai tiksliau sakant). Po kelių metų ji sutiko kitą ir yra jau sėkmingai susituokę. Taip kad linkiu ir jums šį kartą, kad viskas pavyktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AfricanSun @ 2012 12 08, 02:22)
Labai užjaučiu dėl to, kas įvyko prieš keletą metų. Nesijaudink, dabar tikrai viskas bus gerai, būtų keista, jei vėl pasikartotų. Mano pažįstama buvo susižadėjusi po kur kas ilgesnės draugystės nei judu su ex, bet jis ją išdavė su kita (išdavinėjo ilgokai tiksliau sakant). Po kelių metų ji sutiko kitą ir yra jau sėkmingai susituokę. Taip kad linkiu ir jums šį kartą, kad viskas pavyktų  4u.gif


Šis įvykis turbūt amžinai liks atmintyje ir dažnai sugrįžtu mintimis, tačiau jau kaip vertintoja, o ne kaip kaltintoja, kodėl, už ką, kaip?

Dabar stengiuosi tai priimti kaip gyvenimo pamoką smile.gif

Naujasis princas tikiuosi suteiks man laimę, nes labai labai jau noriu susituokti, nes jau pats laikas leliuką bandyti, vis gi jau nebe -niolika ir laikas spaudžia : ))

Ačiū už gražius žodžius smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
nezinau gal praleidau ar praskaiciau, bet man iskilo klausimas, ant kurios rankos reikia nesioti suzadetuviu zieda? desines ar kaires? doh.gif
Atsakyti
Noriu ir aš pasidalinti savo džiaugsmu Buvo mano gimimo diena, pirmadienis, eilinė darbo diena. MB vis paskambindavo pasiteirauti, kaip man sekasi, kada būsiu laisva (mano darbas nenormuotas valandomis), pasakiau, kad ilgokai užtruksiu, tad jis, kaip paaiškėjo vėliau, parašė laiškelį mano bosui, paprašydamas išleisti mane anksčiau. Grįžusi namo sužinojau, kad kažkur važiuosim, tad gavau paliepimą persirengt (darbe vilkiu oficialiai), pasakė, kad aukštakulniai nebus patogu. lotuliukas.gif Davė tam pusvalandį doh.gif Net nežinojau, ko laukt, kur važiuosim, ką čia apsirengt, bet susisukau greitai ax.gif
Privažiavus susitartą vietą mūsų laukė pažįstamas automobilis, kuriame pažinau mūsų fotografę. Na tada jau pasidarė aiškiau, supratau, kad laukia fotosesija. MB pakalbėjo su fotografe ir nusekėm paskui jos automobilį.
Fotosesijos vietoje jau buvo nutartas scenarijus, mano MB senu fotoaparatu fotografavo mane, kol "pasibaigė juostelė". Fotografė pasiūlė mums pavaikštinėti, kol ji pakeis juostelę. Bevaikštinėjant kalbėjomės apie mus ir atsisukęs MB taip susikaupusiai ir rimtai pažiūrėjo į mane ir pasakė, kad mes čia ne tik fotografuotis atvažiavom. Išsitraukus mažą dėžutę ir priklaupus viskas tapo aišku. Džiaugsmas maišėsi su ašaromis, o išgirstas "ar sutinki su manimi praleisti visą savo gyvenimą?" - buvo pati geriausia gimtadienio dovana wub.gif
Atsakyti
SVEIKOS mamytes ar busimos dar tik,esu vyriskos lyties atstovas ir noriu savo isrinktajai isrinkti suzadetuviu zieda,ir noriu jusu pagalbos isrinkti ar patarti,turiu kolkas viena issirinkes ziedeli kuris man patinka ir noriu isgirst jusu nuomone,dekui is anksto!

https://www.google.l...458077023490416
Atsakyti
Pagaliau gavosi ideti nuotraukyte!

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daravkm: 14 kovo 2016 - 23:56
QUOTE(daravkm @ 2016 03 14, 23:55)


Man patinka mirksiukas.gif
Atsakyti