Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvės

Jeigu turite klausimu apie suzadetuviu zieda, jo nesiojimo vieta arba norit pasidziaugti ir parodyt kaip atrodo jusu suzadetuviu ziedukas uzsukit i sita tema smile.gif http://www.supermama...howtopic=812185
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 14 vasario 2012 - 16:54
Mes susizadejom baznycioj.... po vakariniu Misiu....treciadieni... draugas pakviete i sonine koplytele sukalbet maldeles Svc Mergelei Marijai... o po jos priklaupe, paklause, ar busiu jo zmona, ir iteike ziedeli. nu ka, man teliko pasakyt TAIP. biggrin.gif
Atsakyti
sveikos paneles smile.gif kaip fajna pasiskaityti kas kam kaip pasipirso kokios nuotaikos ir emocijos pas kiekviena buvo smile.gif man vyras pasipirso jau pries du metus smile.gif jau esame susituoke metai ir iki dabar negaliu pamirsti kaip man pasipirso ir savuju vestuviu smile.gif
Papasakosiu kaip pasipirso manasis vyras , viskas buvo taip netiketa ir jo labai suplanuota smile.gif
Paskambino sekmadieni musu drauge ir pakviete mus i savo gimtadieni kuris pasake vyks penktadieni su nakvyne , nu aisku mes sutikome . As namuose ruosiausi gimtadieniui viska susikroviau , vyras atvaziavo mane pasiimti daug anksciau ir sako vaziuojame dar pries gimtadieni pasivaikscioti po trakus , o as labai norejau prie tiskeviciu rumu , nu nuvykome mes ten , vaiksciojome juokavome kalbejomes ir as atsistojau ziureti i traku pili ir kad sneku jam kaip grazu nenustodama ziuriu tyli jis , as atsisuku o jis jau ant keliu . Ir iki dabar nepamenu ka sake kaip pasipirso ir pamenu kad jis manes klausia ar noriu buti jo zmona o as sau galvoje galvoju juk ziedo nematau jis juokauja gal ir cia jis atidaro ranka , man atrode kad as is karto atsakiau taip , o vyras sake kad ilgokai jam teko laukti i mano atsakyma sako kad sordis jau kulnuose pas ji buvo smile.gif aisku buvom abu labai laimini ir patenkinti , jis pakviete mane paplaukioti su valtimi ten jau buvo paruosta puokste sampanas ir taures , labai mielai ir ispudingai praleidome laika . ir Jau pasakae kad laikas vaziuoti i gimtadieni , as taip nenorejau bet buvau pati laimingiausia galvojau ne gimtadienis man dabar rupi . Bet nuvykome . Nuvykome prie namelio prie ezeriuko , sakau jetau kaip keista tik mes vieni su masina o daugiau visi be , vyras sako na tikriausiai visi be masinos , privaziavome islipome is masinos ir vyras man uzriso akis ir mano klausimas buvo cia juk ne gimtadienis ane biggrin.gif jis tylejo ir vede mane , uzejau i vidu ir isgirdau musu daina , man tik asaros akyse , atodare man akis o ten viskas taip romantiskai taip graziai dar viena geliu puokste nuostabi vakariene zvakiu sviesoj nuostabus ispudziai kurie galvojau kad jau baigesi , bet deja... biggrin.gif pasake kad turime palikti si namuka nes rytoj vyks kazkokia svente , galvojau aaaa kaip gaila , jis nusiveze mane prie ezero ir pasake kad atvaziavome paziureti zvaigzdziu nespejus man islikoti is masinos ir ziureti i zvaigzdes gavau danguje daug daug daug fejerverku kurie mane iki galo pribloske nes nesitikejau niekad kad man taip pasipirs .. ir vis gi grizom i ta nameli atgal cia buvo eiline apgaule kad as nieko nesuprasciau smile.gif esame laimingi iki dabar myliu savo vyra ir uz jo tokius selmiskas ir neapsakomas staigmenas , kurios iki dabar vis buna smile.gif
Atsakyti
mes susižadėjom Birštone, labai gražioj vietoj wub.gif sugalvojom šiaip per vasarą pasiorganizuoti gražų savaitgalį, pasivaikščiot, pasiplaukiot laivu ir pan, o jis štai pasinaudojęs puikia proga padarė man tokią mielą staigmenėlę wub.gif
Atsakyti
na man pasipirso visai nesenai.Mes jau 11men kartu, ir buvome apie tai kalbeje. taciau nezinjau kada,nes jis norejo nepigaus ziedelio...tad turejo tam pataupyti.Pries koki menesi paklause:ar ziedeli reikia pirkti kartu ar vyras isrenka?? as pasakiau,kad man nesvarbu ziedas,svarbu procesasir vyro skonis..... O viena diena,netiketai,mane nuveze 'pasishopint', prasukom pro pora juveyriniu-parode viena,kita ziedeli- sakau nezinau...nematau nieko..(nes nenorejau pati issirinkti),tuo ir pasibaige. As ejau i vienas parduotuves, jis i kitas...(priziurejo mano ,'musu',sunu).o griztant namo nuvaziavom ir nusipirkom zuvies issinesimui,tik dabar supratau,kad jis norejo pasipirsti ten uoste....salia kalnai...,bet aaabai lijo. Tad grizus namo,pavalgius zuvies,isgerus taure vyno...as sedejau apsikabinus sunu- o jis tik staiga- atsinesa maiseli...ten dezute....klaupia ant kelio ir rezia : Mammy, ar busi mano Fiancee????? (suzadetine). as tik OPPPPP....sunus puole jam ant kaklo (jam 3 metai,jis mano is pirmos santuokos), visi apsikabinome- pasakiau Taip ir uzmove ta deimantini ziedeli....
vat teip....o paaiskejo,kad jis savaite suko galva,kaip ir kada jam nupirkti ziedeli,ir norejo kad issirinkciau as smile.gif)))

tai vat...dabar esame suadetniai...kazkada reikes vel teket smile.gif)))
uh....
Atsakyti
Man pasipiršo šią savaitę wink.gif Buvome Paryžiuje, kai Eifelio bokšte gėrėme šampaną, pasipiršo smile.gif Net nebežinau kaip jis viską pasakė, bet man jau ašaros pasirodė, net neatidarius dėžutės smile.gif Žiedas balto auksto, man labai gražus wub.gif

Tiesa ar netiesa, kad vestuvės turi įvykti nepraėjus metams nuo sužadėtuvių ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(prabangiai @ 2012 09 28, 18:57)
Man pasipiršo šią savaitę wink.gif Buvome Paryžiuje, kai Eifelio bokšte gėrėme šampaną, pasipiršo smile.gif Net nebežinau kaip jis viską pasakė, bet man jau ašaros pasirodė, net neatidarius dėžutės smile.gif Žiedas balto auksto, man labai gražus  wub.gif

Tiesa ar netiesa, kad vestuvės turi įvykti nepraėjus metams nuo sužadėtuvių ?  g.gif

Sveikinimai wub.gif Lengvo ir sklandaus vestuvių planavimo wub.gif

O dėl datos, viskas priklauso tik nuo Jūsų pačių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prabangiai @ 2012 09 28, 18:57)
Man pasipiršo šią savaitę wink.gif Buvome Paryžiuje, kai Eifelio bokšte gėrėme šampaną, pasipiršo smile.gif Net nebežinau kaip jis viską pasakė, bet man jau ašaros pasirodė, net neatidarius dėžutės smile.gif Žiedas balto auksto, man labai gražus  wub.gif

Tiesa ar netiesa, kad vestuvės turi įvykti nepraėjus metams nuo sužadėtuvių ?  g.gif

sveikinu 4u.gif

dėl tų metų - čia jau kaip kas nori, taisyklės nėra ax.gif priklauso nuo poros požiūrio, man pvz sužadėtuvės reiškia žingsnį vestuvių link, o ne šiaip santykių apiforminimas, tai mes tuoksimės nepraėjus metams ax.gif bet čia tiesiog sau asmeniškai mudu su mb taikom, o visuotinė taisyklė tokia kaip ir neegzistuoja 4u.gif
Atsakyti
Na del tu metu tai as esu girdejus dvi nuomones, kar neturi praeit metai, ir kad neturi praeit du metai smile.gif Mums visos sitos nuomones nesvarbios, mes planuojam svente ne pagal data "kiek dar liko iki pasipirsimo metiniu", taip gavosi, kad vestuves bus praejus 1 metams ir 6 dienoms biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif

Aš kažkaip nenoriu kitą vasarą tuoktis, nes jau ir taip nusimato bent 3 pažįstamų vestuvės, tai jau nemažai, ir manau kad vieni draugai gal ir į dvejas iš jų eis, o tikrai nenoriu daryti taip, kad kai kuriems papultų daug vestuvių, jau tada ir noro jose dalyvauti mažai bus smile.gif)) o kitas dalykas, tai reikia pinigėlių pataupyti, brangus dalykas smile.gif
Atsakyti
mes irgi rugsejo menesi susizadejom,vestuves vasara 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
brangiausias pasipirso per mano gimtadieni,rugsejo 19d.ir taip idomiai,sakyciau,savotiskai lotuliukas.gif pries diena buvom kalbeje,kad facebooke mums nepatinka vienas kito statusai-pas mane buvo "issituokusi",pas ji "laisvuose santykiuose".isejau i darba (ta savaite dirbau naktinej pamainoj), per pertrauka pamaciau,kad telefono ekrane sviecia kazkokia facebook'o naujiena.na gerai,ieinu i puslapi,matau pasiulyma pakeisti statusa i "susizadeje".savo jis jau buvo pasikeites blink.gif lotuliukas.gif gm,sakau,kazkas keisto,reik skambint aiskintis.pries tai dar komentara parasiau " ir kada cia spejai susizadeti,nieko nesakei" blink.gif skambinu ir juokiuosi,sakau "tai ka,susizadejai pats,o man nieko nepasakei?" sako "na kaip nepasakiau,taigi tau pasiulyma nusiunciau" lotuliukas.gif gerai,sakau,atvaziuosi ryte,pasnekesim tongue.gif atvaziavo ryte manes pasiimti,tada ir paklausiau kaip cia ka suprasti blink.gif nu joa,sako,noriu tave vesti,seniai myliu,kad ir nebuvom kartu,bet vis apie tave galvojau... tongue.gif et,sakau,tai ka daryt dabar? mirksiukas.gif sako "sutikti" mirksiukas.gif
taigi,zieduko dar laukiu,nes dabar turiu siokiu tokiu finansiniu sunkumu,bet vestuves jau planuojame po truputuka blush2.gif crazy pasipirsimas lotuliukas.gif
Atsakyti