Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingumo indikatorius

Na aš tik pirmą mėn. pradėjau jį naudoti .
Labai bijojau kad bogai suprasiu parodymus . Taip ir buvo kai mačiau grūdelius įsivaizdavau ir paparčio lapelius , adatėlės , lyg ir pamačiau , po kelių dienų pažiūrėjau lyg ir nieko . Nervavausi gal blogai užspjaunu gal dar kas nors . Vieną rytą įžiūrėjau smulkius spyglius aplipusius smulkiom adatėlėm , jau pagalvojau kad čia mano ovuliacija tai išsikviečiau vyrą laugh.gif O kitą rytą pažiurėjus pro okuliarą pamačiau gražuolį storą kaip tikrą labai gražiai susikristalizavusį paparčio lapą blink.gif
Tokio vaizdo jau nebesumaišysi su niekuo . Taigi dabar nebijau , tiksliai žinau kada ta ovuliacija pas mane buvo ir tai tikrai tada būna paparčio lapas.
Tiesa aš pasidarau po kelis "mėginukus" iš karto - taip ramiau .
Na o dar geresnių atsiliepimų parašyt negaliu , nes dar ne nestuke.gif laugh.gif
Tik viena ramiau paliko kad ovuliacija pas mane atrodo įvyko . Na o jei tai nepadės tiesiu taikymu jau šį mėnesį varau tirtis .
Taigi iš pradžių nereikia panikuoti , vieną mėn iš vis spjaudyti ir vėliau tik visus mėginius palyginti ir užpildyti ciklo lentelę , nes kai pirmą mėn stebi , tai gal ir sunku interpretuoti ( bet patį piką lengvai galima rasti ) .
Nu žodžiu man jis padėjo . Ramiau ant širdies . o gal ir pavyko tongue.gif laugh.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE (vilnele @ 2004 09 10, 12:01)
O kur cia toki gaut indikatoriu per slapima? Nes su seilems pastoviai paparciai - gal kad zindau vis dar.

vaistinėj gali gaut - ovuliacijos testas vadinas.
Atsakyti
As tai paskaiciau cia jusu pasisakymus ir uzsisakiau ta Arbor indikatoriu. Idomu pasidare....paziuresiu kada gi pas mane tos paparteliu dienos wink.gif
Atsakyti
Nu pradejau as naudot sita aparaciuka, tai kol kas nelabai suprantu kas vyksta. Siaip dabar galas ciklo ir turetu tuoj buti menesines. O matau tai as tokius maziukius plonus plonus paparciukus ir kazkokie vietomis juodi plemai. Cia idomu taip turi buti? Pagal instrukcija nelabai suprantu ar cia taip ir turi buti g.gif Paziuresiu kas toliau bus.....
Atsakyti
sveikos, ar kai tyretes seiles ryte ir vakare rezultatai sutampa, man ryte buvo kad ryte rode visiska nevaisinguma, o vakare vien paparcius, kita ryta vel nei vieno paparcio neliko. o gal tai todel kad maitinu maze ir vis dar nesergu smile.gif
Atsakyti
gal vakare pries tirdama seiles buvai neseniai valgius arba gerus---likus maisto produktu, dazniausiai matoma kristalizacija...Rodos instrukcijoj rasoma, kad turi but praeje dvi valandos po valgio, kad rezultatai butu tikslesni wink.gif
Atsakyti
nu ne, islaukiau 2 valandas ir tada tyriausi, gal cia del to kad maitinu g.gif
Atsakyti
Sveikutes,
papasakosiu ir as savo istorija jei kam idomu smile.gif Pasiskaiciau ir as siame forume apie ta stebuklinga aparaciuka, greitai uzsisakiau ir kaip bebutu keista greitai gavau:) Nekantriai skubejau isbandyti , dariausi po 2-3 kartus per dienele ir taip pat nieko negalejau suprasti kol galu gale prasidejo pacios laukiamiausios dieneles ir pasimate is pradziu mazi paparteliai veliau sakyciau su kiekvienu pusdieniu pradejo augti kol galu gale siandien pasirode dideli aiskus paparcio lapai, lygiai tokie pat kaip ir ABROR int. puslapyje pavaizduoti tai tikiuosi kad toliau viskas bus labai gerai:) smile.gif bent jau zinau kad ovuliacija tikrai vyksta.
Nes mes jau lialiaus nesulaukiam apie2, 5 metu, ir tik sio aparatuko deka supratau kad ne taip skaiciavau dienas t.y. netiksliai nustatydavau vaisingas dieneles:) pasirodo jos pas mane net savaite veliau:) Na bet dabar tikrai tikiuosi viskas bus gerai ir greitai busiu nestuke.gif
Atsakyti
Nezinau, man su juo naudotis neiseina blink.gif
Visada paparcio lapeliai yra, daugiau seiliu tankesni, maziau retesni.
Pirma diena menesiniu, o lapeliu yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2004 10 04, 17:44)
g.gif o jis labai brangus? Ir kiek ju reikia vienam ciklui?


Nu jei pagal kitus būdus neseki ovuliacijos ir nežinai, kada tiksliai būna, tai brangoka. Eurobazėj pirkau apie 8 LT, bet čia buvo beveik prieš metus, tai dabar manau brangiau. O reikia bent kokių 5-6, jei ciklas standartinio ilgio - apie 28 dienas. Pradedi naudot kažkur nuo 11-12 c.d. ir bandai, kol parodo ovuliaciją. Jei ciklas labai ilgas ir net neįsivaizduoji, kuriom dienom maždaug gali ovuliuot, tai gali daug daugiau tų testų prireikt. Pvz., man po KT buvo sudurniavęs ciklas - apie 50 dienų, bet aš matavau BT kelis ciklus ir žinojau jau kada man būna ov. Tai su vienu testu pasitikrinau ir įsitikinau, kad taip ir yra mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2005 03 20, 14:07)
Nezinau, man su juo naudotis neiseina  blink.gif
Visada paparcio lapeliai yra, daugiau seiliu tankesni, maziau retesni.
Pirma diena menesiniu, o lapeliu yra  doh.gif


Tai žinok, visko gali būt - jei ciklas trumpas, tai jau ir per mėnesines gali būt vaisinga. Arba kartais būna kažkokio hormono per daug, jei visada rodo, kad vaisinga. Tada reikia daryt kraujo tyrimus ir pagert vaistukų, kad pastot.
Atsakyti
Paskaiciau sita skyreli, pagavo mokslinis smalsumas ir issitraukiau tikra mikroskopa (nu bent jau 3 kartus daugiau padidina negu arbor) - taigi, siuo metu geriu kontraceptikus, o paparciu pamaciau, ir daaaaug smile.gif Ir jau keleta savaiciu vaizdas panasus. Taigi padariau isvada - tie paparciai tikrai rodo hormonu kieki, (maniskiai atrodo taip kaip pavaizduota cia Arbor 10-12 dienomis) - greiciausiai tai estrogenu kiekis .... nes jei dominuotu progesteronas, turetu but kaip antroje ciklo dalyje.
na cia tik siaip, pastebejimas, gal kam pravers. Ypac toms moteriskems, kurios stebisi kodel istisai visa cikla tie paparciai. Matyt su tuo estrogenu kazkas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amu: 22 kovo 2005 - 01:40