Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-6

QUOTE(Asseni @ 2010 04 28, 11:16)
Merginos  unsure.gif , ar nieks nekepa juodojo misko?  g.gif

Kepiau iš visos masės, puošiau taip pat ta pačia grietinėle, kuri recepte buvo, tai gavos apie 2,4 kg
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 04 04, 21:39)
Na kagi... sio torto vyras sukirto du didelius gabalus iskart  thumbup.gif vadinas tortas geras  thumbup.gif nesulauke tortas ne Velyku, tik gabalelis liko  blink.gif tik pas RiMami kazkodel labai rudas  g.gif

Ambasadoriu medutis

user posted image


Ar šį tortą labai sudėtinga padaryti? Ar daug laiko užima?
Man jis labai skaniai atrodo
Atsakyti
QUOTE(Laura777 @ 2010 04 28, 13:22)
Ar šį tortą labai sudėtinga padaryti? Ar daug laiko užima?
Man jis labai skaniai atrodo


Nepasakyciau, kad sunku, tik tuos lakstelius kept terlione, bet greit labai kepa jie... o pertepima tai juokas padaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 04 27, 10:13)
Sakykit, ar RiMami tortas su bananais ir mascarpone skanu butu su baltais biskvitais? Gal kas daret???



Dariau ne karta,tikrai labai skanu smile.gif
Atsakyti
patarkit prasau, noriu padaryti torta su pikrtiniu biskvitu, pirkau karta pjaustoma RIMI , o vat su tokiu supakuotu kur 3 sluoksniai buna biskvito nebandziau, girdejau dar kad yra pirkti torto Napoleonas lakstu, kurioj butent parduotuvej? Kokiu kremu patartumet pertepti biskvita?1. kondensuoto pieno-sviesto ( gal cia napoleonui tiktu? g.gif ), 2.mascarpone,varske ir grietinele, kitokiu nezinau doh.gif o jei pirktini kur buna supakuotas 3 sluoksniai pertepciau sviesto-kondensuoto pieno kremu kazi ar skanu butu g.gif dekui uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2010 04 28, 16:11)
patarkit prasau, noriu padaryti torta su pikrtiniu biskvitu,ir pirkau karta pjaustoma RIMI , o vat su tokiu supakuotu kur 3 sluoksniai buna biskvito nebandziau, girdejau dar kad yra pirkti torto Napoleonas lakstu, kurioj butent parduotuvej? Kokiu kremu patartumet pertepti biskvita?1. kondensuoto pieno-sviesto ( gal cia  napoleonui tiktu? g.gif ), 2.mascarpone,varske ir grietinele, kitokiu nezinau  doh.gif o jei pirktini kur buna supakuotas 3 sluoksniai pertepciau sviesto-kondensuoto pieno kremu kazi ar skanu butu  g.gif dekui uz pagalba  4u.gif


Pirma, tai patariu paciai issikepti biskvita, bus daug skaniau smile.gif o napoleono lakstu yra pirkti firminej Rutos parduotuvej. bent budavo. ten vaziuojant link stoties jei vilniuj. ir dar buvo tokia parde Saldi sala, tai ten pirkdavau. va ta krema: indelis kondensuoto, sviesto, ir citrinos tepdavau napoleona, ir viena sluoksni rugscios uogienes. Biskvita pertepti galima jogurto, grietineles, varskes kremu su zelatina. o jei su sviesto-kondensuoto kremu, tai patariu siek tiek biskvitus palaistyt kokiu amaretu thumbup.gif tik neperdaug, jei pirktinis biskvitas, nes jie tizenos. jei ko smulkiau reik, tai paaiskinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura777 @ 2010 04 28, 14:22)
Ar šį tortą labai sudėtinga padaryti? Ar daug laiko užima?
Man jis labai skaniai atrodo



na man asmeniskai, nera nieko sudetinga smile.gif aisku, uzima laiko tik tos teslos tepliojimas, bet kai padarau vos vos ja skystesne, tai visai nesnku ja tepliot 4u.gif

tortuko skonis tai isvis nerealus man, vienas is skaniausiu ax.gif
Atsakyti
sveikutes darbstuoles bitutes,prasau jusu patarimo:
turiu uzsakyma,gan didelio torto,kuris turi buti dvieju aukstu.tik reikalas tas ,kad nori kazka lengvaus skonio.VAISIAI ,JOGURTINIS pertepimas.gal galit duoti savo patarimu,kaip toki padaryti kad butu skanus.as cia ziuriu tai yra megeju sios srities.ir ar atlaikys antras aukstas.labai atsiprasau ,gal ir kvailas klausimas,bet kazkaip pirmas uzsakymas toks.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Sakykit, o Sampaninis tortas turi keleta dienu bresti, ar uztenka kita diena valgyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2010 04 28, 17:07)
Sveikos merginos 4u.gif
Sakykit, o Sampaninis tortas turi keleta dienu bresti, ar uztenka kita diena valgyti? 4u.gif

gali kita diena valgyti
Atsakyti
Sveikos smile.gif noreciau sulaukti jusu komentaru smile.gif esu padariusi pora tortuku su apdengimo mase, viena kart dariau is cukraus pudros o kita karta marshmalow apdengimo mase. Viskas graziai gavosi tik va beda ta, kad sako zmones kad ta mano apdengimo mase labai saldi ir nelabai skanu ja valgyti ir istikruju nieks jos nevalgo tik nukrapsto torta nuo jos. Na istiesu ji labai saldi, bet juk kitaip ir buti negali ar ne? o galbut as ja per storai iskocioju ir jos tiesiog buna per daug ant torto g.gif ar cia jau taip yra, kaip sakant grozis reiklauja auku unsure.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daja: 28 balandžio 2010 - 20:14
QUOTE(daividija @ 2010 04 28, 19:19)
gali kita diena valgyti


Aciu, Daividija 4u.gif
Atsakyti