Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-6

QUOTE(Daja @ 2010 04 28, 22:13)
Sveikos smile.gif noreciau sulaukti jusu komentaru smile.gif  esu padariusi pora tortuku su apdengimo mase, viena kart dariau is cukraus pudros o kita karta marshmalow apdengimo mase. Viskas graziai gavosi tik va beda ta, kad sako zmones kad ta mano apdengimo mase labai saldi ir nelabai skanu ja valgyti ir istikruju nieks jos nevalgo tik nukrapsto torta nuo jos. Na istiesu ji labai saldi, bet juk kitaip ir buti negali ar ne? o galbut as ja per storai iskocioju ir jos tiesiog buna per daug ant torto  g.gif  ar cia jau taip yra, kaip sakant grozis reiklauja auku  unsure.gif ?



As visuomet dedu truputi cirtinos rugsties ,galima ir kokiu kvapu dar,tiesiog darau ir ragauju ar skanu smile.gif
Atsakyti
Noreciau jusu paklausti noriu issikepti torta Rafaelo,ar galiu is vakaro issikepti biskvitus,o sutepti kita diena,ar juos reikia i maisely ideti ar tiesiog palikti g.gif
aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gudytejol @ 2010 04 29, 11:42)
Noreciau jusu paklausti noriu issikepti torta Rafaelo,ar galiu is vakaro issikepti biskvitus,o sutepti kita diena,ar juos reikia i maisely ideti ar tiesiog palikti g.gif
aciu ax.gif


Zinoma gali. Atvesusius pridenk kuo nors, kad nesudziutu. Netgi geriau is vakaro issikepti, ir net pries dvi dienas gali biggrin.gif Ir netgi rekomenduoju kepti viena vientisa, patogiau taip. Tik kepimo miletliu ten per daug. Kokiu 2 sauksteliu uztenka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 29 balandžio 2010 - 10:56
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 04 29, 12:55)
Zinoma gali. Atvesusius pridenk kuo nors, kad nesudziutu. Netgi geriau is vakaro issikepti, ir net pries dvi dienas gali biggrin.gif Ir netgi rekomenduoju kepti viena vientisa, patogiau taip. Tik kepimo miletliu ten per daug. Kokiu 2 sauksteliu uztenka  g.gif

Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Norėjau apie Rafaelo biskvitą pasiklausti: kiek maždaug reikėtų didinti produktų kiekį 26 cm formai?
Atsakyti
QUOTE(Daja @ 2010 04 28, 21:13)
Sveikos smile.gif noreciau sulaukti jusu komentaru smile.gif  esu padariusi pora tortuku su apdengimo mase, viena kart dariau is cukraus pudros o kita karta marshmalow apdengimo mase. Viskas graziai gavosi tik va beda ta, kad sako zmones kad ta mano apdengimo mase labai saldi ir nelabai skanu ja valgyti ir istikruju nieks jos nevalgo tik nukrapsto torta nuo jos. Na istiesu ji labai saldi, bet juk kitaip ir buti negali ar ne? o galbut as ja per storai iskocioju ir jos tiesiog buna per daug ant torto  g.gif  ar cia jau taip yra, kaip sakant grozis reiklauja auku  unsure.gif ?

I mmg mases norma dedu 2 saukstelius citrinos rugsteles ( cia jau isbandzius buvau ir maziau det ,kol atradau kiek det kad but valgoma ta mase)
,man ir ne tik man tik tada ji yra valgoma smile.gif ,o kitu atveju ji yra slyksciai saldi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dziugena @ 2010 04 29, 13:34)
Norėjau apie Rafaelo biskvitą pasiklausti: kiek maždaug reikėtų didinti produktų kiekį 26 cm formai?


As 22 cm formai imu puse produktu, bet as visad tepu is 3 biskvitu, nes ten normai man kremo mazai buna, jei ir virsu noriu juo aptepti ir barstyti kokosais. O 26 cm formai imciau visa biskvito norma, pjauciau i 3 dalis, ir kremo turbut dvigubai daryciausi, jei ir virsu tepliociau juo, o jei puosciau kuo kitu, tai uztektu ir normos manau kremo, arba pusantros g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 04 29, 11:55)
Zinoma gali. Atvesusius pridenk kuo nors, kad nesudziutu. Netgi geriau is vakaro issikepti, ir net pries dvi dienas gali biggrin.gif Ir netgi rekomenduoju kepti viena vientisa, patogiau taip. Tik kepimo miletliu ten per daug. Kokiu 2 sauksteliu uztenka  g.gif

drinks_cheers.gif labai jauciasi kepimo milteliai, suteikia nekoki skoni doh.gif
Atsakyti
Ačiū, Rugiagele 4u.gif
Atsakyti
Jeigu noriu puosti torta grietinele, koksai turi buti receptas g.gif
Atsakyti
kiek mazdaug laiko reikia plakti grietinele miseriu, kad tiktu puosimui, kurio galingumas 220V ir 180W?
Atsakyti
QUOTE(dovilepp @ 2010 04 29, 16:28)
kiek mazdaug laiko reikia plakti grietinele miseriu, kad tiktu puosimui, kurio galingumas 220V ir 180W?

Man atrodo kiekvieną kartą skirtingai. Aš plaku tol,kol ją paimi ,tarkim ant šaukšto,ir stovi kupstas... Nu kitaip nemoku paaiškint blush2.gif
Atsakyti