Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-6

QUOTE(*AMRI* @ 2010 03 26, 10:23)
Sveikutes.Gal kuri esate issisaugojusi nuoroda,kaip issikepti rastuota biskvita?Kazkur buvau uzsiseivinus,bet dabar nerandu ax.gif

rastuota, tai cia koki?
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2010 03 26, 10:23)
Sveikutes.Gal kuri esate issisaugojusi nuoroda,kaip issikepti rastuota biskvita?Kazkur buvau uzsiseivinus,bet dabar nerandu ax.gif

Labuka smile.gif
Ar ne sita turejai minti g.gif
http://www.supermama...;#entry25710704
Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2010 03 26, 10:30)
Labuka  smile.gif
Ar ne sita turejai minti  g.gif
http://www.supermama...;#entry25710704

Taip sita.Aciu labai thumbup.gif
Atsakyti
Tortas, taip visu pamegtas Rafaelas, darytas mamos gimtadieniui 4u.gif
Drugeliai pastiliazas, gelytes MMG, mase MMG ir truputukas aisingo ax.gif
Pirma karta dariau drugelius ir pastiliaza, visai patiko su juo zaisti, bet labiau patiko su MMG ax.gif
Dar karta aciu merginos, kad dalinates receptais, cia jums visoms 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Lenkiu prieš profesionales kepejėles galvą ir prašau jų pagalbos 4u.gif Pataisykit, jei aš neteisi iB)
1. "Rafaelo svajonės" biskvitai kepami vienu kartu, t.y. iškepamas ir pjaustomas į 4 dalis
2. "Juodojo miško" biskvitus kepti per du kartus ir pjauti pusiau
3. Ar šituos biskvitus ne per anksti kepti prieš savaitę?
4. Prieš kiek dienų geriausia tuos tortukus sutepti?
Šiemet Velykos sutampa su mažiaus gimtadieniu, tai virtuvėje teks pasiskuti mirksiukas.gif Todėl žadu nudirbti kai kuriuos įmaomus darbus jau šį savaitgalį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(singaaa @ 2010 03 26, 15:14)
Lenkiu prieš profesionales kepejėles galvą ir prašau jų pagalbos  4u.gif Pataisykit, jei aš neteisi iB)
1. "Rafaelo svajonės" biskvitai kepami vienu kartu, t.y. iškepamas ir pjaustomas į 4 dalis
2. "Juodojo miško" biskvitus kepti per du kartus ir pjauti pusiau
3. Ar šituos biskvitus ne per anksti kepti prieš savaitę?
4. Prieš kiek dienų geriausia tuos tortukus sutepti?
Šiemet Velykos sutampa su mažiaus gimtadieniu, tai virtuvėje teks pasiskuti  mirksiukas.gif Todėl žadu nudirbti kai kuriuos įmaomus darbus jau šį savaitgalį blush2.gif

1. teisi, galima daryt kaip nori, gali kept atskirai, bet kad nežaisti daug kas kepa kartu
2.teisi, reikia iš viso 4 biskvitėlių
3. dėl ankstumo tai nežinau, aš išsikepu gal prieš 3-4dienas torto valgymo. gal per savaitę ir ankstoka, taip anksti tik medaus tortui kepuosi, bet gal ir nieko tokio
žiūrint kokį tortą, rafaelo, tai aš prieš parą maždaug darau, nes nenoriu kad per daug perdrėktų, o juodą mišką, tai aš dažniausiai prieš 2, bet būvo ir prieš 3 dienas, jam 2 dienų sako būtinai reik. nu kad pastovėtų.
Prašau mane pataisyti, jei neteisi.
Atsakyti
QUOTE(jurate_b @ 2010 03 26, 10:02)
Tortas, taip visu pamegtas Rafaelas, darytas mamos gimtadieniui  4u.gif


ir vel drugeliai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos. Gimtadienio proga kepiau rafaelo. Ačiū už tokį superinį receptą 4u.gif Visiems labai labai patiko wub.gif Tik saldus, bet labai skanus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 03 26, 15:23)
1. teisi, galima daryt kaip nori, gali kept atskirai, bet kad nežaisti daug kas kepa kartu
2.teisi, reikia iš viso 4 biskvitėlių
3. dėl ankstumo tai nežinau, aš išsikepu gal prieš 3-4dienas torto valgymo. gal per savaitę ir ankstoka, taip anksti tik medaus tortui kepuosi, bet gal ir nieko tokio
žiūrint kokį tortą, rafaelo, tai aš prieš parą maždaug darau, nes nenoriu kad per daug perdrėktų, o juodą mišką, tai aš dažniausiai prieš 2, bet būvo ir prieš 3 dienas, jam 2 dienų sako būtinai reik. nu kad pastovėtų.
Prašau mane pataisyti, jei neteisi.

Ačiū už atsakymą 4u.gif Vadinasi, šį savaitgalį dar ilsiuosi, o kitą savaitę pasiraičiusi rankoves plušu doh.gif
Atsakyti
nejau niekas nebandete kepti Sroves torto?
http://www.supermama...?...1687&st=168
Atsakyti
Turiu pora klausimų dėl daividijos shokoholikų - alkoholikų torto biggrin.gif
Ar gerai bus iš vakaro jį susitept ir ant rytojaus valgyt, ar reikia kad ilgiau pastovėtų?
Apatinio lakšto nereikia sulaistyti visai? ( brendžiu pvz hihihi.gif )
Man dar atrodo ten riešutai tiktų g.gif Ar ne? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2010 03 27, 07:06)
Turiu pora klausimų dėl daividijos shokoholikų - alkoholikų torto biggrin.gif
Ar gerai bus iš vakaro jį susitept ir ant rytojaus valgyt, ar reikia kad ilgiau pastovėtų?
Apatinio lakšto nereikia sulaistyti visai? ( brendžiu pvz hihihi.gif )
Man dar atrodo ten riešutai tiktų g.gif  Ar ne? mastau.gif

gali per nakti palaikyt ir valgyt,bus gerai.
Nu brendziu jei palaistysi,tai ta torta tikrai reikes uzsigert bevalgant lotuliukas.gif Bet kokiu sirupu tai gali paslakstyt.
Riesutai tinka visur(bent jau man)
Atsakyti