Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-6

Gal galit kas pasakyti, ar tas rastelis sokoladinis nesutrupa is karto, kai pradedi pjauti

Kalbu apie sita cool.gif
user posted image
Atsakyti
noriu Velykom kepti tortą Katerina (su spanguolėm). va šitą
apie jį rašo, kad panašus į Rafaelo svajonę. Taigi, galvoju gal galima būtų pagerint riešutais (kaip ir Rafaelą). Bet nesugalvoju kokie tiktų ir ar apskirtai tiktų? g.gif nes čia dar ir spanguolės yra....
Atsakyti
QUOTE(EcceHomo @ 2010 03 27, 10:04)
noriu Velykom kepti tortą Katerina (su spanguolėm). va šitą
apie jį rašo, kad panašus į Rafaelo svajonę. Taigi, galvoju gal galima būtų pagerint riešutais (kaip ir Rafaelą). Bet nesugalvoju kokie tiktų ir ar apskirtai tiktų?  g.gif  nes čia dar ir spanguolės yra....

As ji kepiau ir man nesigavo,turbut pirmas tortas kuri teko ismest i siuksliu deze doh.gif Negaliu sakyt,.kad as nevykusi kepeja,tortu esu iskepusi tikrai daug rusiu.Kremas buvo skystas,man nesutirstejo,dejau zelatinos,gavosi nesamone.Nesuprantu ka padariau ne taip,jis nuotraukoj taip skaniai atrodo,nerizikavau kepti antra karta. blush2.gif
Linkiu sekmes bandant...
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 03 27, 12:19)
As ji kepiau ir man nesigavo,turbut pirmas tortas kuri teko ismest i siuksliu deze doh.gif Negaliu sakyt,.kad as nevykusi kepeja,tortu esu iskepusi tikrai daug rusiu.Kremas buvo skystas,man nesutirstejo,dejau zelatinos,gavosi nesamone.Nesuprantu ka padariau ne taip,jis nuotraukoj taip skaniai atrodo,nerizikavau kepti antra karta. blush2.gif
Linkiu sekmes bandant...

tai aš tada jau bijau kept... nes jeigu profei nepavyko, tai man... doh.gif
O gal žinot dar kokį tortą su spanguolėm? Turiu jų daug, tai norėčiau panaudot... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EcceHomo: 27 kovo 2010 - 13:53
Sveikos mamytes,norejau paklausti kaip apskaiciuoti "rafaelo svajones" produktus 19 cm formai? Ir taip ir taip mastau,bet nesugalvoju,gal daryti is puses normos ir vietoj 4 kepti 3 paplocius? g.gif
Atsakyti
Noriu sventems padaryti biskvitini torta , bet deje kita savaite nelabia laiko bus , tai noriu issikepti biskvitus siandien. sakykit, o jus i kamera uzsaldymui dedat jau supjaustytus biskvitus , ar supjaustot paskui g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amorosa: 27 kovo 2010 - 15:58
QUOTE(EcceHomo @ 2010 03 27, 11:53)
tai aš tada jau bijau kept... nes jeigu profei nepavyko, tai man...  doh.gif
O gal žinot dar kokį tortą su spanguolėm? Turiu jų daug, tai norėčiau panaudot...  blush2.gif

Ar tu nori kepti biskvita su spanguolem,ar i krema deti,turiu recepta is rusaiciu-vadinasi spanguolinis tortas,panasiai kaip Napoleonas kepasi,tik kiekvienas sluoksnis pertepamas svieziomis maltomis spanguolemis ir grietines kremu.Pati dar nepabandziau,bis neprisiruosiu.
va cia receptas
Atsakyti
Sveikos,na va ir as kepiau Rafaelo svajone,tikrai tortas nuostabus thumbup.gif tik zinoma na papuosimas ,tai kaip naujagimis ax.gif blush2.gif ,bet tikiuosi,kad dar tikrai ismoksiu,nors niekada nepasieksiu tokiu rezultatu ,kaip jus cia esancios profes sioje sritije,bandau parodyti,tik labai nesibarkite,matau pati daug klaidu,bet visada galima pasitaisyti.Ir dar klausimas ,ar siam tortui tiktu migdolu riesutai?
user posted image
user posted image
Tik pjuvio neturiu,nes nebuvo kaip nufotkinti,bet ten viskas buvo grazu ir labai skanu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EDCKA: 27 kovo 2010 - 19:07
Sveikos mergaites! 4u.gif

Labai reikia jusu patarimo!
Kas darete torta "Mascarpones tortas su bananais arba Tiesiog tortas"? Planuoju ji daryti 23 - 24 cm formoje. Ar man uztektu 1 normos ar reiketu 1,5? Ir planuoju ji apdengti marsmallow saldainiu mase su baltuoju sokoladu. Gal galite pasakyti, kiek mazdaug tureciau sunaudoti tu saldainiu ir sokolado tokiam torto dydziui apdengti?

Nuosirdziai dekoju uz pagalba! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2010 03 27, 21:53)
Sveikos mergaites! 4u.gif

Labai reikia jusu patarimo!
Kas darete torta "Mascarpones tortas su bananais arba Tiesiog tortas"? Planuoju ji daryti 23 - 24 cm formoje. Ar man uztektu 1 normos ar reiketu 1,5? Ir planuoju ji apdengti marsmallow saldainiu mase su baltuoju sokoladu. Gal galite pasakyti, kiek mazdaug tureciau sunaudoti tu saldainiu ir sokolado tokiam torto dydziui apdengti?

Nuosirdziai dekoju uz pagalba!  4u.gif

0.75 normos mases tikrai uzteks ir dar kumscio dydzio gabalas liks papuosimams mirksiukas.gif su 0,5 normos bijociau rizikuot...
Atsakyti
Mergaites, gal zinote kaip pasigaminti kazka panasaus i nuga? kaip buna sokoladukuose "snicers" arba "mars" . noreciau torui panaudoti sluoksniui kokiam blush2.gif

Atsakyti
gal kuri kepejele zino, kokio dydzio skardai skirtas Pasakos torto receptas g.gif
Tortas "Pasaka"

1 biskvito lakštas:
1 kiaušinis
0,5 stikl. cukraus
1 a.š. krakmolo
1 a.š. sodos (nugesintos actu ar citrinos rūgštimi)
100 g grietinės (15 proc.)
0,5 stikl. miltų
3 a.š. kakavos

2 biskvito lakštas: viskas tas pats, tik vietoj kakavos - smulkinti riešutai
3 biskvito lakštas: razinos arba vyšnios
4 biskvito lakštas: aguonos
Galima dėti džiovintas slyvas arba džiovintus abrikosus. Viską, ką mėgstate.

Kiaušinius suplakti su cukrumi, įdėti krakmolą, nugesintą sodą, viską permaišyti, įdėti grietinę. Toliau suberti miltus bei įdarą (pvz. kakavą). Tokiu būdu gaminami ir kiti lakštai (tik įdarai skirtingi).
Kepimo formą apkloti kepimo popieriumi. Kepti orkaitėje 15-20 min. 180 laipsn. temperatūroje.

Kremas:
600 g grietinės
150 g cukraus
1 pakelis vanilinio cukraus
1 pakelis grietinėlės standiklio (galima ir nedėti)
Mikseriu suplakti kremui reikalingus produktus.
Atsakyti