Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-6

QUOTE(Auksiuke @ 2010 03 28, 21:47)
gal kuri kepejele zino, kokio dydzio skardai skirtas Pasakos torto receptas  g.gif


esu kepusi 26 ir 28 dydzio formose, man geriau patiko didesnej, nes lakstukai isejo plonesni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EDCKA @ 2010 03 27, 21:06)
Sveikos,na va ir as kepiau Rafaelo svajone,tikrai tortas nuostabus thumbup.gif tik zinoma na papuosimas ,tai kaip naujagimis ax.gif  blush2.gif ,bet tikiuosi,kad dar tikrai ismoksiu,nors niekada nepasieksiu tokiu rezultatu ,kaip jus cia esancios profes sioje sritije,bandau parodyti,tik labai nesibarkite,matau pati daug klaidu,bet visada galima pasitaisyti.Ir dar klausimas ,ar siam tortui tiktu migdolu riesutai?

Tik pjuvio neturiu,nes nebuvo kaip nufotkinti,bet ten viskas buvo grazu ir labai skanu.

Šaunuolė,matosi įdėtos pastangos tikrai 4u.gif Rožytė man taip fainai su ta žalia spalva atrodo.Tik kirmėliuką tai mano vaikai iškart nukniauktų ir dar susipeštų dėl jo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 29 kovo 2010 - 15:27
QUOTE(Liusii @ 2010 03 29, 01:17)
esu kepusi 26 ir 28 dydzio formose, man geriau patiko didesnej, nes lakstukai isejo plonesni  smile.gif

aciuks.gif man irgi skaniau, kai plonesni lakstai. O kaip skonis- gal ka reikia patobulint? ax.gif
Atsakyti
gal kuri esat kepusi sita kavos likerio torta:
http://www.supermama...;#entry21326599
kokio dydzio skardai norma g.gif
Atsakyti
Mergaites, gal galetumet kas nors imest "snikerso" recepta 4u.gif pasimeciau SM platybese doh.gif
Atsakyti
http://www.supermama...;#entry24810070
Atsakyti
QUOTE(simike @ 2010 03 30, 17:47)


Aciulis tau dideliausias 4u.gif rolleyes.gif
Tik dabar pastebejau, kad biskuti klaidele ten, cukrus parasytas du kartus, o miltu ner smile.gif . Tai kuris kiekis kuriam produktui priklauso? rolleyes.gif


Jau radau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitasta: 30 kovo 2010 - 16:02
Kepiau Cipciuko Ananasinį-apelsininį torčiuką. thumbup.gif Labai gerai gavosi biskvitukas. Įspaudžiau dar citrinos sulčių į apelsinų ir sulaisčiau.Labai gaivus ir lengvas,drėgnas... wub.gif .Viršų apdzibavau grietinėle,kad būtų paprasta ir greitai tai gal tik man jau jos buvo daugoka.Šonus šokoladu ar trupiniais kitąkart lipdysiu g.gif
Darysiu ir kitąkart, nes MB skonį įvertino puikiai blush2.gif
Įmetu likusį pusryčiams gabalėlį ax.gif
user posted image
Atsakyti
Einareja, koks apetitnas tortelis bigsmile.gif thumbup.gif , mielai suvalgyciau gabaliuka rolleyes.gif


Mergaites, kaip reikia islydyt balta sokolada, kad su juo butu galima piest per popierine tutele? 4u.gif
Atsakyti
Tortas Ambasadoriu medutis mergaites ar kas bandete kepti sita torta ?
Idomu butu,jusu nuomone ar skanus ax.gif nes planuoju kepti sventem 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kisule: 31 kovo 2010 - 10:35
QUOTE(jurgitasta @ 2010 03 31, 12:16)
Einareja, koks apetitnas tortelis  bigsmile.gif  thumbup.gif , mielai suvalgyciau gabaliuka rolleyes.gif
Mergaites, kaip reikia islydyt balta sokolada, kad su juo butu galima piest per popierine tutele?  4u.gif

Ačiū 4u.gif
Šokoladą visada lydau indelį istačiusi į vandenį karštrą arba ant garų.
Dedu 100g šokolado,1-2 šaukštai grietinėlės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(einareja @ 2010 03 31, 13:02)
Ačiū  4u.gif
Šokoladą visada lydau indelį istačiusi į vandenį karštrą arba ant garų.
Dedu 100g šokolado,1-2 šaukštai grietinėlės  4u.gif



Ar grietinele tinka ir baltam sokoladui? g.gif
Atsakyti