Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-6

sveikos kepijėlės, visų tortai tiesiog nuostabūs smile.gif
norėjau paklausti, gal kuri žinot torto "Advokatas" recepta? smile.gif
Atsakyti
merginos, atsiprasau uz OT , bet per paieska neismete nieko sad.gif gal pasufleruotumet, kurios is kaunieciu mamu kepu tortus pagal uzsakyma? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2010 05 11, 18:10)
merginos, atsiprasau uz OT , bet per paieska neismete nieko sad.gif gal pasufleruotumet, kurios is kaunieciu mamu kepu tortus pagal uzsakyma?  4u.gif

Cipciukas,tai tiksliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Graze @ 2010 05 09, 21:34)
Kaip jau rase, dazai supakuoti po 30g ir kaina 5,90lt. Yra penkiu spalvu: braskiu spalvos, vysnios, zali, geltoni ir melyni. Cia skysti dazai. Ant etiketes parasyta, kad dozavimas 10-20g vienam kilogramui. Pati dar neisbandziau, todel negaliu pasakyti, kaip jie is tikruju naudojami. Gal vis delto atsiras paneliu, kurios jau ir isbande  4u.gif

nekokie dazai,as turiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laurytė* @ 2010 05 12, 00:08)
nekokie dazai,as turiu schmoll.gif

g.gif nu va, tik ka uzsisakiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2010 05 11, 22:11)
g.gif nu va, tik ka uzsisakiau  g.gif

sunaudosi,bet buna ir geresniu dazu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laurytė* @ 2010 05 12, 00:14)
sunaudosi,bet buna ir geresniu dazu ax.gif


O kuom jie blogi?
Ir gal kartais zinai, kur geresniu galima isigyti? 4u.gif
Atsakyti
poster_offtopic.gif
Turiu Americolor dazu tris spalvas -raudona, juoda ir zalia, 21 g. po 8 lt. gal kam reikia?
Atsakyti
Padėkit mergaitės 4u.gif Iškepiau šokolodinį tortą ir vieną sluoksnį noriu pertepti uogiene.Turiu juodųjų serbentų ir vyšnių. Nebežinau kurį dėti(kas prie šokolado labiau tiks) Ir juoduosiuose serbentuose yra kauliukų ar nesugadinčiau torto? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiga1 @ 2010 05 12, 08:16)
Padėkit mergaitės 4u.gif  Iškepiau šokolodinį tortą ir vieną sluoksnį noriu pertepti uogiene.Turiu juodųjų serbentų ir vyšnių. Nebežinau kurį dėti(kas prie šokolado labiau tiks) Ir juoduosiuose serbentuose yra kauliukų ar nesugadinčiau torto? rolleyes.gif

Aš tepčiau vyšnių uogienę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimse @ 2010 05 12, 09:43)
Aš tepčiau vyšnių uogienę  mirksiukas.gif

4u.gif O nebus per saldu? Man irgi prie vyšnių traukia , bet tortas labai saldus. Gal rūgštesnė labiau tiktų? Tik tie kauliukai juoduosiuose serbentuose nervina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimse @ 2010 05 12, 09:43)
Aš tepčiau vyšnių uogienę  mirksiukas.gif

Aš tepiau ir vyšnių uogiene ir juodųjų serbentų, man patiko ir tiko
Atsakyti