Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-6

QUOTE(Vaiga1 @ 2010 05 12, 08:49)
4u.gif  O nebus per saldu? Man irgi prie vyšnių traukia , bet tortas labai saldus. Gal rūgštesnė labiau tiktų? Tik tie kauliukai juoduosiuose serbentuose nervina  verysad.gif

Nežinau ar nebus per saldu - skonio reikalas rolleyes.gif . Bet pats derinys vyšnios + šokoladas labai mmm smile.gif . Gal bandykit tada juodųjų serbentų uogienę per sietelį pertrinti, logiškai galvojant kauliukai turėtų likti sietelyje g.gif
Atsakyti
O jei į vyšnių uogięnę įdėčiau rugščiosios druskelės? Nesigautų nesamonė? blink.gif Tortų nesu kepusi bijau eksperimentuoti.
Atsakyti
Kepejeles, patarkit 4u.gif
Drauge eina pirsliauti ir prase, kad iskepciau svocios torta su skyle rolleyes.gif Sakykit koks torciukas butu patvariausias ir maziausiai bijantis temperaturu skirtumo, nes jam teks toli keliauti su masina ir paskui dar puse paros vazinesis masinoje doh.gif
Atsakyti
Ir man reikia patarimo ax.gif reikia iškepti trijų aukštų torta,kurio bendras svoris būtų 4-5kg.Bus dengiama mase.Tai kyla klausimas kokius tortus rinktis kad atlaikytų? g.gif Pirmam aukštui gal tiktų medaus tortas pagal Cipsiuka,jis man toks gan tvirtas atrodo.Antarm aukštui gal jogurtinis,ar moskaponės tiktų? g.gif O gal rafaelo,ar juodasis miškas? g.gif Trečiam gal tiktų kažkas su grietinėlės pertepimu? ax.gif Patarkit 4u.gif
Atsakyti
Merginos, ar tortas su grietinėlės kremu išlaikytų (nesugestų) ilgą kelionę mašina esant šiltam orui (apie 20 laipsn.)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 12 gegužės 2010 - 17:47
QUOTE(Migle79 @ 2010 05 12, 19:20)
Merginos, ar tortas su grietinėlės kremu išlaikytų (nesugestų) ilgą kelionę mašina esant šiltam orui (apie 20 laipsn.)?



greiciau istiztu, nei sugestu
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2010 05 12, 19:53)
greiciau istiztu, nei sugestu


Buvo silta diena veziojamas tortas puse dienos puostas grietinele... nieko nenutiko... neistizo...nesugedo..
Atsakyti
Ačiū, merginos, už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Daivulyte* @ 2010 05 12, 11:04)
Ir man reikia patarimo ax.gif reikia iškepti trijų aukštų torta,kurio bendras svoris būtų 4-5kg.Bus dengiama mase.Tai kyla klausimas kokius tortus rinktis kad atlaikytų? g.gif Pirmam aukštui gal tiktų medaus tortas pagal Cipsiuka,jis man toks gan tvirtas atrodo.Antarm aukštui gal jogurtinis,ar moskaponės tiktų? g.gif O gal rafaelo,ar juodasis miškas? g.gif Trečiam gal tiktų kažkas su grietinėlės pertepimu? ax.gif Patarkit 4u.gif

Kazkaip nelabai tikiu kad triju aukstu itilpsi i ta svori koki praso ...vien apdengimo mase juk sveria ...o ir medutis ne is lengvuju jei ji darysi smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

kokį pertepimą su varške rekomenduotumėt medučio tortui? na noriu ir kad būtų grietinėlės pertepimas ir koks nors su varške rolleyes.gif
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(*Daivulyte* @ 2010 05 12, 09:04)
Ir man reikia patarimo ax.gif reikia iškepti trijų aukštų torta,kurio bendras svoris būtų 4-5kg.Bus dengiama mase.Tai kyla klausimas kokius tortus rinktis kad atlaikytų? g.gif Pirmam aukštui gal tiktų medaus tortas pagal Cipsiuka,jis man toks gan tvirtas atrodo.Antarm aukštui gal jogurtinis,ar moskaponės tiktų? g.gif O gal rafaelo,ar juodasis miškas? g.gif Trečiam gal tiktų kažkas su grietinėlės pertepimu? ax.gif Patarkit 4u.gif

tilpti įmanoma i 5 kilogramus...ale tortukas bus ne iš didžiųjų.aš apačia daryčiau medaus...antra - MIŠKĄ.trečia imčiau iš lengvenių..rafaelo ar kokį jogurtinį.


QUOTE(Buttuke @ 2010 05 12, 21:28)
Sveikutes,

kokį pertepimą su varške rekomenduotumėt medučio tortui? na noriu ir kad būtų grietinėlės pertepimas ir koks nors su varške rolleyes.gif
Ačiū

maišyti galima varške su jogurtu plius grietinėlė
Atsakyti
QUOTE(Eveneirka @ 2010 05 13, 01:30)
tilpti įmanoma i 5 kilogramus...ale tortukas bus ne iš didžiųjų.aš apačia daryčiau medaus...antra - MIŠKĄ.trečia imčiau iš lengvenių..rafaelo ar kokį jogurtinį.
maišyti galima varške su jogurtu plius grietinėlė

Seiki. Kyštelsiu nosytę ne į savo klausymą. blush2.gif- maišyti galima varške su jogurtu plius grietinėlė- tai cia jau reikes deti ir zele tikriausiai mirksiukas.gif
Atsakyti