Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

QUOTE(MeGu @ 2010 04 12, 13:35)
Ramunei 6-ojo gimtadienio proga
Tailandietiškų bananų tortas. Puošimai pastilažas.




Labai dailus tortukas smile.gif
Atsakyti
Migle79 ir Asseni tai reikia pavydet kruopstumo,jau taip dailiai visada padaro,kad negali akiu atitraukt..o mano tai tokie kleckai biski blush2.gif bet nieko negaliu sau padaryt,biski rankos kreivos lotuliukas.gif
g.daiva,labai grazus tavo tortukai,tas suniukas labai patiko(man pries akis vaizdas kaip ima peili ir pjausto ta suni) lotuliukas.gif
o paskutinis labai mielas. wub.gif
Atsakyti
blink.gif nuo pat pirmadienio, TOKIE vaizdiniai blink.gif
G.Daiva super gražūs tortai 4u.gif
MeGu, viskas iki galo ramuniška thumbup.gif papasakok prašau, kaip formavai tortą po sijonu 4u.gif
Asseni, aš amžiais neiškenčiu, kol atneši iki čia, ir prašniukštinėju parašą lotuliukas.gif TOBULA wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 04 12, 14:38)
blink.gif  nuo pat pirmadienio, TOKIE vaizdiniai  blink.gif
G.Daiva super gražūs tortai  4u.gif
MeGu, viskas iki galo ramuniška  thumbup.gif papasakok prašau, kaip formavai tortą po sijonu  4u.gif
Asseni, aš amžiais neiškenčiu, kol atneši iki čia, ir prašniukštinėju parašą  lotuliukas.gif TOBULA  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Kad nelabai ką yra pasakoti. Padariau toki ale 2 aukštų tortą. Viršutinis biskvitas su kalniuku viršuje. smile.gif Aptepiau sviestiniu, uždėjau pastilažą, tada pradūriau skylę ir į ją įdėjau "apibintuotą" barbę. Ir tik viršų prispaudžiau, o visą kita jau lipinau. ax.gif
Sakiau, kad nelabai ir yra ką pasakoti. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
visų ir visi tortukai be išimties labai gražūs , kuriat pačius nuostabiausius meno kūrinius , kurių nieks į spintas nenukiša biggrin.gif wub.gif , išpradžių nesupratau kiek laiko ir kiek kantrybės reikia papuošti , kad ir paprasčiausią tortuką , didžiausias visoms ačiū už gerumą atsakinėjant kartais ir į ne visai protingus klausimus , pamažu mokaus ir jau kažkas gaunas , aišku toli gražu dar ne taip kaip norėčiau , bet vistiek esu labai laiminga smile.gif
šitas buvo pats pirmasis rimtesnis papuošimas grietinėlė ,plikyti lapeliai , dažų jokių dar neturėjau tai lapeliai su kakava dažyti o šokoladinės rožės tai jau kokios gavos tokios lotuliukas.gif , tortas snikersas , nu man sunkiai sekas neperkraut doh.gif , vis dedu ir dedu , manau kritika man nepakenktų blush2.gif
user posted image

Atsakyti
Kad labai gražus šitas tortukas. Niekas čia neperkrauta. thumbup.gif
Atsakyti
mergaites, kaip teisingai reikia tortui trupinius aplipint aplink krastus? su kuo jus dirbate? nu man jie nubyra ir laaabai ilgai trunka sad.gif
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif nors man iki jusu sedevru dar toli bet bandau tobuleti ziuredama i jusu grozybes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 04 12, 18:28)
mergaites, kaip teisingai reikia tortui trupinius aplipint aplink krastus? su kuo jus dirbate? nu man jie nubyra ir laaabai ilgai trunka  sad.gif


Tortas buna suteptas formoj ,tada nuimamas ziedas nuo formos aptepama kremu ar grietinele (jei nelimpa kitaip) ant vienos rankos laikomas tortas(virs trupiniu bliudo) ,o su kita ranka imama sauja trupiniu ir klijuojama prie torto sonu,pasukama klijuojama,pasukama klijuojama ,labai greita ir labai lengva mirksiukas.gif



MERGAITES Kiek daug nauju graziu tortuku bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif saunuoles thumbup.gif Asseni , Olesta, Migle79, Daividija ir kt(man skleroze blush2.gif ) 4u.gif 4u.gif 4u.gif Smagu i tokius grozius akis paganyt wub.gif
Atsakyti
Merginos jus saunuoles 4u.gif
As cia viena balta varna uzklydus smile.gif
Gal kuri receptuka mmg parasytumet? Ar kokia nuorodele? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingrid_979 @ 2010 04 12, 20:48)
Merginos jus saunuoles  4u.gif
As cia viena balta varna uzklydus smile.gif
Gal kuri receptuka mmg parasytumet? Ar kokia nuorodele?  ax.gif  blush2.gif

čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniuk@s @ 2010 04 12, 19:13)
Tortas buna suteptas formoj ,tada nuimamas ziedas nuo formos aptepama kremu ar grietinele (jei nelimpa kitaip) ant vienos rankos laikomas tortas(virs trupiniu bliudo) ,o su kita ranka imama sauja trupiniu  ir klijuojama prie torto sonu,pasukama klijuojama,pasukama klijuojama ,labai greita ir labai lengva  mirksiukas.gif
MERGAITES   Kiek daug nauju graziu tortuku  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  saunuoles  thumbup.gif Asseni , Olesta, Migle79, Daividija ir kt(man skleroze  blush2.gif4u.gif  4u.gif  4u.gif  Smagu i tokius grozius akis paganyt  wub.gif

aciu labai 4u.gif skaitant tai atrodo baisu, jog tortas gali iskrist is rankos blink.gif as visad su peiliu juos bandau lipyt doh.gif doh.gif na vis tik reiks pamegint taip kaip jus sakot smile.gif
Atsakyti