Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

Niekur aš nedingęs, ir keturių aukštų torto, žandikaulių laužytojo, tikrai nekuriu lotuliukas.gif nors tikrai norėčiau kažką tokio sumeistraut, bet nėra progos doh.gif Aš čia lankausi reguliariai kasdien, po kelis kartus į dieną thumbup.gif bet jau nėra mano žodyne žodžių kuriais galėčiau apibūdint Jūsų tortus, kurie yra tikrai žavūs, dailūs, valgomi, originalūs, nepakartojami, žavingi,šikarni, apetitni( man šitas žodis labai patinka thumbup.gif ) ir visoki kitoki, bei kažką išskirt iš šio rato būtų nuodėmė, nes visi tortai originalumo ir savitumo įsikūnijimai mirksiukas.gif

Daividija- nėr čia ko juoktis, tortas tikrai gerulis, man rožių spalva kažkodėl primena adamsų šeimynėlės filma lotuliukas.gif

Gitule- tortas taaaaaip skaniai bei gaiviai išrodo, kad tik valgyt ir valgyt, ir valgyt ,ir valgyt essen.gif
Atsakyti
Nu daividija,nu be zodziu blink.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2010 04 11, 15:51)
Nu daividija,nu be zodziu blink.gif  clap_1.gif

Nu aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų išversti į normalią Lietuvių kalbą kaip reikia daryti tuos ikrus??? Nes visiškai nieko nesupratau kaip ten juos daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 04 10, 22:49)
labai geri geliniai dažai  thumbup.gif  aš turiu  thumbup.gif  tik nepirk Hooly green dažų, baisiai brūdina spalva.... rinkis Party green  4u.gif

aciu uz patarima notworthy.gif
Daividija, super torciukas clap_1.gif
Atsakyti
Daividija, rusai turi gerą žodį, tavo torto apibūdinimui - abaldiet blink.gif blink.gif blink.gif jau batelio dizaino originalumui nėra lygių thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif super 4u.gif
Atsakyti
jetau savaitgalį nebuvau, nu bet prikepėt.... aš neturiu žodžių.... šaunuolės
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 04 11, 22:48)
Daividija, rusai turi gerą žodį, tavo torto apibūdinimui - abaldiet  blink.gif  blink.gif  blink.gif  jau batelio dizaino originalumui nėra lygių  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif super 4u.gif



O ką reiškia??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 04 11, 18:48)
Daividija, rusai turi gerą žodį, tavo torto apibūdinimui - abaldiet  blink.gif  blink.gif  blink.gif  jau batelio dizaino originalumui nėra lygių  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif super 4u.gif

Aciu mergaites,batelio dizaina ne as sugalvojau,man tokia nuotraukike atsiunte kokio batelio noretu,tai bandziau bent panasu padaryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 04 11, 22:04)
Aciu mergaites,batelio dizaina ne as sugalvojau,man tokia nuotraukike atsiunte kokio batelio noretu,tai bandziau bent panasu padaryt blush2.gif

na jei gražiai lietartūriškai tai nelabai yra atitikmens - bet tai reiškia LABAI DIDELĘ NUOSTABĄ, gerąja prasme cool.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

na jau tortukų prikėpėt wub.gif

Daividija, ne dažnai pasirodai, bet kai ateini, tai su trenksmu. Tavo tortai būna išskirtiniai, originalus ir labai įdomūs. Batelis nuostabus, atrodo kaip tikras thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Olesta, tavo figūrėlės labai gražios thumbup.gif Galėtum daugeliui tapti geru pavyzdžiu, kaip užsispyrimo ir darbo dėka galima kurti šedevrus 4u.gif

Štai ir mano tortukai.
Vaivorykštė:
user posted image
Viduje - tortas "Pasaka". Papuošimai - bezė, pastilažas, marcipanas, aisingas.

Teletabiai pievutėje:
user posted image
Viduje - tortas "Pasaka". Papuošimai - pastilažas, aisingas, pabarstukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 12 balandžio 2010 - 08:22
Ačiū, Migle79, laukiau Tavo nuostabių tortukų pasirodymo, kaip visada kruopštu, išpildyta iki galo, teletabiai tai fantastiškai gražiai siužetiški, kiekvienas vis kažką veikia, o jau smulkumas detalių, labai labai dailu, Tu kaip Daividija, retai, bet abi su trenskmu thumbup.gif
Atsakyti