Įkraunama...
Įkraunama...

Rugby

O.O kaip gražu.. blink.gif
Dar nepuvau mačiusi, einu pasižiūrėt, kas per rūbeliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 04 06, 20:34)
O.O kaip gražu.. blink.gif
Dar nepuvau mačiusi, einu pasižiūrėt, kas per rūbeliai biggrin.gif


Junkitės, junkitės drinks_cheers.gif aš irgi savo pirmąjį užsakymą pagaliau pasiryžau padaryti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 06, 20:48)
Junkitės, junkitės  drinks_cheers.gif  aš irgi savo pirmąjį užsakymą pagaliau pasiryžau padaryti  bigsmile.gif

Nusiunčiau ir aš mažiuką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuasta @ 2010 04 06, 21:09)
Nusiunčiau ir aš mažiuką ax.gif


ką išsirinkot? bigsmile.gif
Atsakyti
Kazkaip apmirusi sita tema...
O juk perkanciu sioj pardej tikrai ner mazai biggrin.gif
As va sita suknele esu dabar uzisakius. Kai gausiu butinai parasysiu komentara
http://www.rugby.com...mpid=rugbyColor
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2010 04 09, 22:50)
Kazkaip apmirusi sita tema...
O juk perkanciu sioj pardej tikrai ner mazai  biggrin.gif
As va sita suknele esu dabar uzisakius. Kai gausiu butinai parasysiu komentara
http://www.rugby.com...mpid=rugbyColor


vis per tą tingėjimą rašyti turbūt biggrin.gif
arbuzina, suknelė labai graži šita man wub.gif būčiau ėmusi ir aš, tik pabijojau, kad jos ilgio neužteks blush2.gif

aš tai užsisakiau šitą topuką bigsmile.gif
user posted image
irgi galėsiu pakomentuoti gavusi ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif Tema,laukiu pirmuju pirktu rubeliu wub.gif komentarai gavus blush2.gif
Atsakyti
O as pirkau megztuka is ziemos kolekcijos , neber jau nuotrauku, tai labai nusivyliau - neimanoma nesiot - taip negraziai "bumbuluojasi", netgi nesibumbuluoja, o tokiais lopai susivelia, kaip vilna. Apsivilkau karta, isvaziavau kazkur, tai po poros valandu atrodziau, kaip su senu megztiniu doh.gif Nesiau i valykla, tai dar ir sagas sugadino, ten jos tipo odines buvo (atsilaupe pavirsius, kaip nuo "fanieros").
Tokia mano pazintis su rugby. Tai dabar nesiryztu pirkti. nes kaino ne pacios maziausios.
Rubai ju tikrai grazus.
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 04 20, 20:48)
thumbup.gif Tema,laukiu pirmuju pirktu rubeliu wub.gif komentarai gavus blush2.gif


labai lauksim bigsmile.gif laukiu savo pirmo "blyno" ir aš blush2.gif

QUOTE(Alara @ 2010 04 20, 20:56)
O as pirkau megztuka is ziemos kolekcijos , neber jau nuotrauku, tai labai nusivyliau - neimanoma nesiot


doh.gif kaip gaila unsure.gif bet čia gal toks nenusisekęs pakliuvo, iš bet kurios firmos gali pasitaikyti, manau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucrezia: 20 balandžio 2010 - 20:07
Liuks temuke thumbup.gif As uzkietejus Rugby ir RL myletoja biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Lucrezia @ 2010 03 24, 18:12)

gal kuri pirkot tokias kojinaites?  bigsmile.gif  kažin, ar jos virš kelių? prie botų turėtų labai derėtis wub.gif

user posted image

user posted image

Kojinaites panasias turiu, bet as ziema pirkau vilnones, o sios turbut bus plonesnes g.gif Vilnones tai nerealios - labai grazi spalvyte, ilgos ir kas svarbiausia - labai siltos thumbup.gif

QUOTE(Sky_diver @ 2010 03 25, 22:08)
Pirkau pora drabuzeliu is sios parduotuves. Labai patinka toks ju stiliukas  thumbup.gif  taigi pirkau si  megztuka. Emiau XS dydi, bet kadangi buvo didokas - teko ji parduoti smile.gif
user posted image
user posted image



Sita megztuka turiu ir labai ji myliu wub.gif Si vesu pavasari tai mano vienas pagrindiniu rubu. Del dydzio tai nesuprantu - manau, kad skonio reikalas g.gif As jau visiska kudena, o man XS labai graziai atrodo g.gif Na, aisku, kad jisneaptemptas, bet as ji nesioju, kaip virsutini ruba ant rugby marskineliu, golfu ir pan.

QUOTE(sposa @ 2010 03 26, 01:15)
Turiu sia suknele.Dydis visiskai atitinka, kokybe puiki, spalvos 100% atitinka foto.
user posted imageuser posted image


Turiu sia suknute - labai grazute ji man wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2010 04 20, 21:18)
Kojinaites panasias turiu, bet as ziema pirkau vilnones, o sios turbut bus plonesnes  g.gif Vilnones tai nerealios - labai grazi spalvyte, ilgos ir kas svarbiausia - labai siltos  thumbup.gif


mūsų gretos platėja bigsmile.gif smagu drinks_cheers.gif
man kojinaitės šitos labai patiko, bet paskui sudvejojau, gal čia paaugliam labiau tiktų blush2.gif

gal turit kur išsisaugojusi vilnonių foto? kaip smalsu pamatyti bigsmile.gif
Atsakyti

Na, tuo paciu dar kelis savo Rugby rubelius galiu parodyt ax.gif
Nemazai turiu tokio tipo vadinamuju rugby marskineliu
user posted image

Patinka jie man, prie dzinsu ir keduku thumbup.gif


Taip pat labai megstu polo stiliaus suknutes - visas jas nusipirkciau doh.gif lotuliukas.gif

user posted image
user posted image


Dar turiu sita megztukeli wub.gif Labai labai jis man mielas wub.gif
user posted image

Beje, S dydi pirkau, nes XS nebebuvo - ne per didelis schmoll.gif

Taip pat sia suknute turiu. Priekis jos paprastas, o nugaroje - V formos iskirpte wub.gif
user posted image

Pirkau XS dydi, bet galejau ir S imti, nes labai jau trumpute... Vos dengia blush2.gif biggrin.gif


Na, o dabar laukiu sio dirzo ir dzinsines suknutes wub.gif Tikiuosi, tiks bigsmile.gif Ir dirza, ir suknute emiau XS

user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 20, 21:34)
mūsų gretos platėja  bigsmile.gif  smagu  drinks_cheers.gif
man kojinaitės šitos labai patiko, bet paskui sudvejojau, gal čia paaugliam labiau tiktų  blush2.gif

gal turit kur išsisaugojusi vilnonių foto? kaip smalsu pamatyti  bigsmile.gif


Taip, turiu ju foto mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti