Įkraunama...
Įkraunama...

Rugby

QUOTE(VVaiva @ 2010 04 20, 21:39)


Pagaliau gavau dirza ir suknute, galiu apibudint biggrin.gif
Dirzas superinis - sunkus, stora, kobiska oda, sagtis didele. Tinka ant liemens nesioti - i jokiu dzinsu kilpas netelpa ax.gif
Suknytes jau isparduotos, todel gal ir nera reikalo ja labai aprasineti g.gif Visgi labai labai faina, plonytis dzinsiukas, modelis neiliemenuotas, laisvas. Dabar man, nestuke.gif , bus gerai, o paskui labai fainai atrodys su Rugby dirzu thumbup.gif
Atsakyti
Aš žiūrėjau irgi tą diržą, tik rudą, bet man reikia, kad į džinsus įsivertų. ax.gif

Va šito noriu: http://www.rugby.com...c...&cp=3768062
Atsakyti
Sveikutes,
gavau stai sita sukneleZ:
http://www.rugby.com...c...&cp=3768062
esu ja labai patenkinta... nu, bet nesuprantu kokius batus prie jos detis doh.gif rodos, jau turiu tu batu kalna, bet nei vieni netinka doh.gif (pasakyciau MB, kad netuiu batu, jauciu nugriutu)
kas turit, pasakykit prie kokiu batu nesiojat?
Prie ilgu tiktu, bet jau per silta su jais, su basankem dar per salta doh.gif... nieko nesuprantu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2010 05 13, 13:39)
Sveikutes,
gavau stai sita sukneleZ:
http://www.rugby.com...c...&cp=3768062
esu ja labai patenkinta... nu, bet nesuprantu kokius batus prie jos detis  doh.gif rodos, jau turiu tu batu kalna, bet nei vieni netinka  doh.gif (pasakyciau MB, kad netuiu batu, jauciu nugriutu)
kas turit, pasakykit prie kokiu batu nesiojat?
Prie ilgu tiktu, bet jau per silta su jais, su basankem dar per salta  doh.gif... nieko nesuprantu  schmoll.gif

Prie kokių grubesnių oxfordų, gal platforminių turėtų tikti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2010 05 13, 15:42)
Prie kokių grubesnių oxfordų, gal platforminių turėtų tikti  g.gif


man irgi atrodo, kad prie kokių platforminių batukų turėtų tikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 05 13, 15:01)
man irgi atrodo, kad prie kokių platforminių batukų turėtų tikti smile.gif

su paltforminiais ir ejau siandien...
nu lyg ir nieko atrode g.gif
Atsakyti
arbuzina kaip ilgis sukneles?
Laukiu tokios S dydzio, tikiuosi tilpsiu g.gif
Atsakyti
Vvaiva, as seniai spiginu akis i ta dirziuka, o koks xs'inio ilgis? Ji labiau ant liemens ar ant klubu nesiojamas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Migele @ 2010 05 14, 07:54)
Vvaiva, as seniai spiginu akis i ta dirziuka, o koks xs'inio ilgis? Ji labiau ant liemens ar ant klubu nesiojamas? 4u.gif

O kaip matuojamas dirzo ilgis? blush2.gif Visas ilgis be sagties 78cm
Bent as savo dirza nesiosiu ant liemens, bet, manau, galima ir taip, ir taip nesioti mirksiukas.gif As kol kas ji padejus i spinta, nes su nestuke.gif pilvuku ant liemens atrodo be rysio, o ant klubu nesioti XS per trumpas. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 14 gegužės 2010 - 08:59
QUOTE(savita1 @ 2010 05 13, 22:23)
arbuzina kaip ilgis sukneles?
Laukiu tokios S dydzio, tikiuosi tilpsiu g.gif

gal jau gavai g.gif
dabar tik pamaciau, kad klausi doh.gif
normalus tas ilgis, gal biski trumpoka, kad su viena eit, bet as velkuosi ant tympu tai liuks thumbup.gif
Ir isvis rugby drinks_cheers.gif
Atsakyti
mergiukes gal k reikia keistis siu kelnyciu dydi,man didokos M ,noriu S wub.gif labai fainos jos wub.gif
user posted image

o si tai fainuole labai 4u.gif atitinka s 4u.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Klausimas help.gif
turiu suknelę
user posted image
ji gana storokos medžiagos,tad tinkama vėsesniam orui.Įdealiausias variantas prie jos-mėlynos timputės.O kas dar tiktų?Pėdkelnės g.gif schmoll.gif baltos,raudonos timpos g.gif
Atsakyti