Įkraunama...
Įkraunama...

VPU studentės

Labuka.As ir tikiuosi Jusu pagalbos...Taip pat prispaude praktika 4kurso...gal kas turite pedagogines,psichologines ir edukologines praktikos ataskaitas,buciau labai dekinga ir nelikciau skoloje:)
Atsakyti
Laba diena studentes! smile.gif

Turiu klausima del pedagogikos egzamino pas Jona Dautara smile.gif
gal kuri nors laiket pas ji egzamina? ka galetumet papasakoti?
Ir dar noriu paklaust del sveikatos ugdymo, kuri destytoja geriausia jusu nuomone? pas kuria geriau laikyti egzamina?
Atsakyti
Sveikos,
mokausi etikos neakivaizdziai. buvau akademinese, dabar gristu i mokslus, ir reikia praktikai parasyti uzduotis, analize, pamoku planus. gal kas turite pavyzdziu kaip rasyti, aisku ne uz aciu, labai labai buciau dekinga JUms, mielosios.. laikas spaudzia.
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2012 02 07, 16:32)
Laba diena studentes! smile.gif

Turiu klausima del pedagogikos egzamino pas Jona Dautara smile.gif
gal kuri nors laiket pas ji egzamina? ka galetumet papasakoti?


O ką papasakot, kas domina? smile.gif
Atsakyti
Gal vis dėlto kas pasidalinsit informacija apie praktiką? kaip ten su planų rašymu pamokoms....Prašau....
Atsakyti
sveikos:) gal kuri nors esate baigusios mokslus. iman siais metais kitas destytojas vertins edukologijos praktikos uzduotis, ir as galvoju nest tas pacias, kurias nesiau treciam kurse. Bet bijau biggrin.gif gal kuri nors taip darete ? ar pavyko? smile.gif bijau, kad galbut kanors pasizymeje jie pas save....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo princesik89: 08 vasario 2012 - 20:58
QUOTE(princesik89 @ 2012 02 08, 22:57)
sveikos:) gal kuri nors esate baigusios mokslus. iman siais metais kitas destytojas vertins edukologijos praktikos uzduotis, ir as galvoju nest tas pacias, kurias nesiau treciam kurse. Bet bijau biggrin.gif gal kuri nors taip darete ? ar pavyko? smile.gif bijau, kad galbut kanors pasizymeje jie pas save....

Aš nešiau beveik identiškas, ir dar draugui paskolinau, kuris pagal savo studijų programą prisitaikė, ir tiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_diena @ 2012 02 10, 11:25)
Aš nešiau beveik identiškas, ir dar draugui paskolinau, kuris pagal savo studijų programą prisitaikė, ir tiko biggrin.gif

na as nezadu kanors keisti biggrin.gif aciu uz info smile.gif))
Atsakyti
gal kas galetu padeti?
gal turite stebetos pamokos analize?
Atsakyti
Sveikos, aš irgi noriu paprašyti, kad pasidalintumėte edukologijos ir psichologijos praktikos užduotimis. Būčiau labai dėkinga! smile.gif
Atsakyti
Sveikos, norėčiau ir aš paprašyti jūsų pagalbos. 4u.gif Gal turite medžiagą baigiamajam psichologijos ir pedagogikos egzaminui? Būčiau labai dėkinga
Atsakyti
gal kuri esate dariusi biografine anketa? labai labai reikia verysad.gif
Atsakyti