Įkraunama...
Įkraunama...

VPU studentės

Gal kuri galėtų pasidalinti praktikos metu vedamo renginio planu? Pati baigiau, dariau, bet neturiu kompe, dabar mamai reikia, taip būtų gerai pavyzdį turėt kaip ten tiksliai viską surašyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lenuliuke* @ 2010 05 10, 18:21)
Sveikos,VPU etikos/psichologijos specialybes studentes. Turiu nemazai paskaitu konspektu,etikos baigiamojo egzamino klausimus-atsakymus,praktikos ataskaita ir tt. Galeciau atiduoti uz sutartine kaina. Kreiptis i AZ!

beliko psichologijos (vaikyste,seimos) konspektai ir etikos baig.egzam.bilietai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 02 27, 11:06)
Gal kuri galėtų pasidalinti praktikos metu vedamo renginio planu? Pati baigiau, dariau, bet neturiu kompe, dabar mamai reikia, taip būtų gerai pavyzdį turėt kaip ten tiksliai viską surašyt  rolleyes.gif

atrodo kazkur turejau
Atsakyti
Paneles,tai gal vis delto galetumete pasidalinti stebetos pamokos analize? smile.gif Prasau:( ...is anksto aciu wink.gif
Atsakyti
Gal yra studijuojančių (studijavusių) švietimo vadybos magistrą?
Atsakyti
Gal kas is neakivaizdiniu laikesi lingvistika pas V.Cesnuliene? Kaip sekesi,ar labai purto?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Įtariu, kad kurios mokėsi čia nesilanko arba nieko nemoka biggrin.gif nes atsakymo jokio niekam g.gif
Atsakyti
QUOTE(zifara @ 2012 03 25, 18:38)
Įtariu, kad kurios mokėsi čia nesilanko arba nieko nemoka  biggrin.gif  nes atsakymo jokio niekam g.gif

Na kodėl, yra atsakymų biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,kaip su pedagogikos ir psichologijos baigiamuoju egzaminu neakivaizdininkams? ar labai baisu? man jau kita savaite jis, bet medziagos daug, net nezinau kaip viska susikraut i galva.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Spiglita @ 2012 03 28, 20:48)
Sveikos,kaip su pedagogikos ir psichologijos baigiamuoju egzaminu neakivaizdininkams? ar labai baisu? man jau kita savaite jis, bet medziagos daug, net nezinau kaip viska susikraut i galva.. verysad.gif

Mano vienas pažįstamas, taip pat neakivaizdininkas, laikė neseniai, viskas buvo puikiai smile.gif Dėstytojos buvo geranoriškos, užskaitė visų atsakymus. Dėl medžiagos gausos, tai, mano manymu, jei nepretenduojate į 10-uką, nesistenkit visko išmokti, tiesiog kiekvienam klausimui žinokit kokias 2-3 pagrindines mintis, kurias egzamino metu galėsite išplėsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lenuliuke* @ 2012 02 28, 11:51)
beliko psichologijos (vaikyste,seimos) konspektai ir etikos baig.egzam.bilietai 4u.gif

Liko etikos baig.egzam.bilietu atsakymai,tvarkingai surasyti ant atskiru lapu. 4u.gif
Atsakyti